Końcowy etap przejęcia Ameryki przez Izrael

Jeśli masz w domu telewizor, radio, komputer lub czytasz gazetę, wiesz jak Izrael traktuje swojego jedynego przyjaciela i dobroczyńcę świata, dobre stare USA.

Israeli PM threatens to reoccupy Gaza Strip

Kilka dni temu premier Izraela powiedział naszemu wice-prezydentowi gdzie mógłby wsadzić swój plan pokojowy na Bliskim Wschodzie. Kilka dni temu ten sam premier Izraela ląduje na naszej ziemi, w należącym bez wątpienia do narodu Białym Domu i mówi to samo prezydentowi USA, „Wsadź swój plan pokojowy tam, gdzie słońce nie dochodzi” — i to jeszcze osobiście.

To podłe aroganckie syjonistyczne państewko postępuje w ten sposób już od roku 1948 wobec każdego prezydenta i Kongresu USA. Jest tak źle ponieważ nasi przywódcy na to pozwalają. Czyim interesom myślisz oni służą? Na pewno nie interesom Ameryki. Ameryka karmiła tego pasierba zbyt długo. To my zrobiliśmy z niego supermocarstwo nuklearne. Zrobiliśmy go bogatym poza najśmielszymi marzeniami nie tylko przeciętnego Amerykanina, ale przeciętnego człowieka na Ziemi. I jak okazują swoją wdzięczność? Pokazują nam środkowy palec. Izrael zbankrutował Amerykę, poprzez tysiące szpiegów ukradł nasze najważniejsze tajemnice obrony narodowej.

Nasi żołnierze umierają codziennie walcząc z dwóch wojnach za tego pasożyta, a teraz Izrael ma nadzieję na rozszerzenie obecnej katastrofy potrójnie – poprzez wojnę USA z Iranem.

Rządzą nami AIPAC i ADL, nie ma żadnej wątpliwości, kupują nasz Kongres przy pomocy pieniędzy, prostytutek, małych chłopców, wszystko co Kongres chce, by zapewnić pomyślne głosowania, Izrael dostarczy. Nasz Kongres nie jest niczym więcej niż prostytutką, nocnym złodziejem i mordercą do wynajęcia.

Przewodniczący Kolegium Szefów Połączonych Sztabów ostrzegał Kongres, że Izrael stanowi zagrożenie dla Ameryki. Gen. Petraeus mówi, że Izrael stanowi zagrożenie dla naszych żołnierzy i naszego bezpieczeństwa narodowego … czy Kongres go słyszy? Nie. Piszę ten artykuł mając nadzieję, że my, obywatele – w końcu staniemy i rozliczymy te dziwki w Kongresie z odpowiedzialności za naszych mężczyzn i kobiety, którzy giną za państwo Izrael.

Izrael jest już winien zbrodni wojennych popełnionych na swoim jedynym przyjacielu, USA, oczywiście mam na myśli świadome i przemyślane morderstwo moich kolegów na pełnym morzu na pokładzie USS Liberty. Złapano ich na gorącym uczynku – morderstwie z zimną krwią, a kupione i opłacone dziwki w Kongresie dały im pozwolenie na zamordowanie synów Ameryki na pokładzie USS Liberty 8 czerwca 1967 r. nakazując pozostałym członkom załogi, by nie pisnęli ani słowa na ten temat pod karą więzienia lub „gorzej”, a my wszyscy wiedzieliśmy co znaczyło gorzej.

Poświęć pół godziny, wejdź tu i dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o Izraelu, naszym tzw. „sojuszniku”. Przejdź do linków po prawej stronie i kliknij „USS Liberty” i będziesz na najlepszej drodze. Zobaczysz fakty w całej ich brzydocie. Oni – znaczy Izrael i jego płatne dziwki w rządzie USA nie dbają a Amerykę, ani o twojego małego Johna, ani o twoją małą dziewczynkę Susie, ani o ciebie, ani o mnie.

Izrael dba tylko o Izrael i najwyższy czas by zadbać o Amerykę. Teraz zegar tyka szybciej niż  państwowy dług i jeśli my obywatele nie zadziałamy szybko, aby przejąć z powrotem nasz kraj od tych wampirów, Ameryka przestanie być najwspanialszym państwem na ziemi. Mnie na pewno nie podoba się to by Izrael mówił mi by wsadzić nasz plan pokojowy tam gdzie nigdy nie dochodzi słońce,  a co ty myślisz? Boże pomóż nam!!

Z szacunkiem, Phillip F. Tourney

Ocalały z USS Liberty, trzykrotny przewodniczący Stowarzyszenia Weteranów Liberty

 Tłum. Ola Gordon.

Źródło: http://theuglytruth.wordpress.com/2010/03/26/israel%E2%80%99s-take-over-of-america-in-its-final-phase/

P.S. Suplement:

Udostępnij!

One Reply to “Końcowy etap przejęcia Ameryki przez Izrael”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *