Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Komunikat ws pejs-zbuka

Komunikat ws pejs-zbuka

Szanowni Państwo,

Otrzymaliśmy informację od kolejnego czytelnika informującego nas, jak poniżej:

Nasza strona została zablokowana na Facebooku! Dzisiaj chciałem dodać kolejny, jak co dzień, artykuł, i co mi się pojawiło? O to taki komunikat…

“Nie możesz opublikować tego postu, ponieważ zawiera zablokowany link

Treści, które próbujesz udostępnić, zawierają link zablokowany z powodu kierowania do niebezpiecznych witryn lub takich, które zawierają spam:

stopsyjonizmowi.wordpress.com

Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do Centrum Pomocy.”

Szkoda komentarza w tej sprawie. Za to dzielcie się z nami propozycjami, jak usunąć tę przeszkodę. Jeśli chcecie dalej propagować Słowo, jakie znajdujecie na naszej stronie, trzeba pamiętać, że na Polską fantazję i pomysłowość, żydzi nigdy nie znajdą skutecznej metody. Nie są również w stanie ukrywać szkaradnej prawdy o sobie samych. Ani blokady ani karabiny im w tym nie pomogą. My proponujemy dla zainteresowanych tworzyć podstrony w internecie, gdzie po przedefiniowaniu linku, aby nie zawierał nazwy serwisu, nasza nazwa, na którą dzisiaj polują żydzi, nie będzie się pojawiać. Pamiętajcie, że nie zależy nam na wskazywaniu źródła, tylko na powszechnym dostępie do materiałów, jakie tu publikujemy. One mają wartość nadrzędną.

Wszelkie inne wartościowe propozycje mile widziane. Wspólnie możemy wypracować strategię, która wyśle Cukiermana i inne podróbki homo sapiens tam, gdzie ich miejsce, czyli z powrotem na drzewo.

Dziękujemy za uwagę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.