Komu podlega Putin?

Kryminalna historia Władimira Władimirowicza Putina rozpoczęła się następująco: w Petersburgu około 60 lat temu urodził się chłopiec, który od najmłodszych lat nasiąkał szacunkiem i podziwem dla świata żydowskiego, później został on po linii żydowskiej zastępcą mera Petersburga i potężnie obłowił się z kradzieży na tym stanowisku.

Anatolij Sobczak i Władimir Putin, dwaj petersburscy wybitni złodzieje mienia społecznego
Anatolij Sobczak i Władimir Putin, dwaj petersburscy wybitni złodzieje mienia społecznego

W latach 1993-1995 rząd Federacji Rosyjskiej pomagał finansowo przedsiębiorstwom państwowym. Istniała pewna korporacja budowlana „Dwadcatyj Triest”. Została ona sprywatyzowana w 1991 roku, to znaczy była prywatna a nie państwowa. Jednakże 80% wspomnianych pieniędzy (pomocowych), przeznaczonych dla całego miasta, trafiało właśnie do tej korporacji. Transfery środków budżetowych na jej konto były przeprowadzane stale w ciągu kilku miesięcy. Tylko w 1993 roku na konto korporacji wpłynęło około 4,5 miliona dolarów USA. Według zebranych informacji za okres działalności korporacji wyprane kwoty wynoszą dziesiątki milionów dolarów USA. W 1999 roku z tego powodu (po sprawdzeniu przez KRU- Urząd Kontroli Finansowej- tłum.), rozpoczęto dochodzenie karne Nr 144128.

Dochodzenie to weszło do historii pod nazwą „Sprawa Putina”.

Wybitny złodziej Anatolij Sobczak, mer Petersburga, ze swoim pucybutem-zastępcą, także złodziejem, Władimirem Władimirowiczem Putinem ( de domo żyd Szełomow)
Wybitny złodziej Anatolij Sobczak, mer Petersburga, ze swoim pucybutem-zastępcą, także złodziejem, Władimirem Władimirowiczem Putinem ( de domo żyd Szełomow)

Na tle tych wydarzeń społeczność żydowska, prąca z całym impetem do władzy nad Rosją, upatrzyła sobie w Putinie obiecujące perspektywy do rządzenia krajem. Ich filozofię w swoim czasie wyraził Rothschild: „Pozwólcie mi tworzyć pieniądze kraju a nie będzie mnie interesowało kto będzie tworzył prawo”. A my pamiętamy kto rządzi finansami w naszym kraju. (patrz „10 najbogatszych miliarderów żydowskich w Rosji”- http://www.bpplanete.ru/e/2866946-top-10-rossiyskih-milliarderov-foto )

Wybitni zbawcy Rosji. Baruch Elia i Wowa Szełomow. Występujący pod pseudonimami Jelcyn i Putin
Wybitni zbawcy Rosji. Baruch Elia i Wowa Szełomow. Występujący pod pseudonimami Jelcyn i Putin

Z tego powodu Boris N. Jelcyn w sierpniu 1999 roku dymisjonuje Stiepaszina i mianuje swoim premierem Władimira Władimirowicza Putina, w tamtym okresie nikomu nieznanego osobnika. W okresie zamachów bombowych na bloki mieszkalne w Moskwie (ulica Gurianowa- 8 września 1999 roku, Kaszirskoje – 13 września 1999 roku), w Bujnaksku (4 września 1999 roku) właśnie 16 listopada 1999 roku na zjeździe FJOR (Federacja Żydowskich Gmin Rosji- tłum.) został wybrany główny rabin tej organizacji, Berl Lazar. Bezpośrednio potem odbyło się pierwsze spotkanie Lazara z Putinem. Sam Lazar powołany na to stanowisko z protekcji diamentowych magnatów a bezpośrednio przez samego Lewi Liewajewa (prezes kompanii „Afryka-Izrael” i „Gutkes”), który obecnie jest głównym sponsorem FJOR i prezydentem Związku Gmin Żydowskich Wspólnoty Niepodległych Państw do której wchodzi również FJOR. Właśnie Liewajew poznał Lazara z Bieriezowskim i Abramowiczem. Na zdjęciach poniżej od lewej widimy: Lewi Liewajew i Putin, Lewi Liewajew, Putin i Lazar.

a

a

a

Zaraz po propozycji Władimira Putina Jelcyn podjął decyzję przeprowadzenia w Czeczenii serii operacji antyterrorystycznych. Popularność Putina wzrosła i w końcu 1999 roku Jelcyn podjął decyzję pod presją o rezygnacji pozostawiając Putina na stanowisku pełniącego obowiązki szefa państwa. Jelcyn wyjaśnił, że odchodzi „nie ze względu na stan zdrowia ale ze względu na całokształt wszystkich problemów” i przeprosił obywateli Rosji (niby mówiąc w domyśle, że porzuca ich na zgubę).

„Przeczytawszy ostatnie zdanie jeszcze przez kilka minut milcząco i bez ruch siedział a po jego twarzy płynęły łzy”- wspomina operator kamery A. Makarow. Pełniącym obowiązki prezydenta został mianowany premier Władimir Władimirowicz Putin, który tego samego dnia podpisał dekret gwarantujący Jelcynowi ochronę przed odpowiedzialnością karną a także znaczne korzyści materialne dla niego i dla jego rodziny. Wyjaśnienia z pewnością są zbędne.

Tak się kończą gry o władzę pomiędzy gangsterami. Bardzo kulturalnie. Tylko kopniak
Tak się kończą gry o władzę pomiędzy gangsterami. Bardzo kulturalnie. Tylko kopniak

Mówiąc wprost, Putin został prezydentem na tle terrorystycznych zamachów bombowych na bloki mieszkalne i według planu żydowskiej elity finansowej. Po pomyślnym osadzeniu Putina na fotelu prezydenckim, Berl Lazar jako wykonawca oczekiwań izraelskiej elity diamentowej, 13 czerwca 2000 roku na „wszechżydowskim zjeździe” został mianowany głównym rabinem Rosji. Nad Putinem trzeba się ulitować bo przez cały ten czas nad nieborakiem wisiał „miecz Damoklesa” czyli groźba wylądowania w więzieniu na jakieś 20 lat. Przecież sprawę jego przestępstw finansowych Prokuratura Generalna ostatecznie nielegalnie zamknęła dopiero 31 sierpnia 2000 roku. Już po tym wydarzeniu można było trochę się odprężyć i odświętować pierwsze zwycięstwo diaspory żydowskiej w Rosji: „ 18 września 2000 roku Putin razem z głównym rabinem Berl Lazarem triumfalnie otwierają Moskiewskie Centrum Społeczności Żydowskiej na Marinoj Roszczie a 21 grudnia 2000 roku właśnie tam zapalają chanukalne świece z merem Moskwy”.

Świętowanie zwycięstwa nad gojami
Świętowanie zwycięstwa nad gojami

A tak na marginesie finansowych przekrętów Putina. Jeśli zapytacie dokąd płynęły pieniądze przekazywane na konta korporacji „Dwadcatyj Triest” to musicie wiedzieć, że w Hiszpanii jest takie miasteczko o nazwie Alicante y Torrevieja. Korporacja „Dwadcatyj Triest” zajmowała się tam budową niewielkiego osiedla posiadłości wiejskich, 30 domów.

W szczególności i według naszych informacji, wśród nich były posiadłości wiejskie Putina i Sobczaka. Później, kiedy w 2000 roku Putin został prezydentem, jedna z większych hiszpańskich gazet policzyła, że w latach 1996-2000 Władimir Władimirowicz Putin odwiedził to miejsce w Hiszpanii 37 razy. Ponadto Putin przekraczał granicę na fałszywych paszportach. Hiszpania wiedziała o tym a także kto to jest (wtedy Putin był już dyrektorem FSB). Skandal na skalę międzynarodową nie był potrzebny. Już znacznie później Berl Lazar serdecznie dziękował Putinowi na swoim wystąpieniu w Oxfordzie na konferencji Chabadu:

Nigdy ani jeden szef Rosji nie zrobił tyle dobrego dla żydów co Władimir Władimirowicz Putin. Teraz w Rosji liczni merowie miast, szefowie okręgów i ministrowie rządu są żydami. To już jest norma”.

Trzeba powiedzieć, że wszystkie wybory Putina na prezydenta, najwyraźniej z czystego przypadku, odbywały się z towarzyszeniem różnych wybuchów i „zamachów terrorystycznych”. Putin później szczerze mówił w telewizji: „Organizatorzy bombowych bombowych zamachów terrorystycznych w metrze będą zabici”. Z pewnością miał na myśli podwykonawców.

Putinowska eFeRja. Goje leżą, żydzi stoją
Putinowska eFeRja. Goje leżą, żydzi stoją

Teraz przed nowymi wyborami Putina w 2012 roku pojawił się taki korzystny czynnik jak zagrożenie ze strony NATO. To nieistotne czy zagrożenie jest prawdziwe czy nie, ale wszystkie media informacyjne tryskają doniesieniami w rodzaju: „USA chcą obalić Rosję i Libię”, „Siergiej Ławrow: wojskowe stanowisko NATO jest zagrożeniem dla Rosji”. Trzeba dodać, że takie państwo jak USA, będące filią Izraela, znajduje się z Putinem w stosunkach przyjacielskich, prawie w relacjach rodzinnych, dlatego że tylko najbliższej rodzinie Putin mógłby sprzedać całe rosyjskie zboże. Pomagać Putinowi w kampanii prezydenckiej przyjechał nawet tak znany i jawny judaista jak Mike McFaul.

Zagorzały judaista Mike McFaul, pomocnik i doradca Putina, ambasador USA w Moskwie
Zagorzały judaista Mike McFaul, pomocnik i doradca Putina, ambasador USA w Moskwie

Natychmiast po swoim przyjeździe spotkał się on z wielkim szumem z opozycją w następstwie czego każdy teraz mityng przeciwko Putinowi dodaje mu gwałtownie punktów poparcia jako bojownikowi o integralność Rosji.

a

Źródło: http://3rm.info/21588-komu-podchinyaetsya-putin.html

Data publikacji: 25.02.2012

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *