Strona główna > Inne > Komu bije dzwon?

Komu bije dzwon?

Komu bije tym razem? Otóż „wielki bojownik anty-systemowy”, bloger Jarek Kefirek, postanowił popełnić samobójstwo. Powiadomił nas o tym w liście. Okazuje się on być nie tylko propagandystą nju-ejdżowskiej papki dla idiotów, lecz zdecydował się zostać zwykłym kapusiem. Zamieścił swój komentarz, jaki w formie screen-shota zamieszczam poniżej:

 budyn

Jarek Kefirek, decydując się na robotę donosiciela, otrzyma od żydowskiego okupanta Polski oznaczenie JW – jawny współpracownik w odróżnieniu od oznaczenia TW, czyli pracownika tajnego. To bardzo smutne. Mimo, że jestem tylko tępy, żałosny katol, to jednak wiem, iż choć różne są formy upadku moralnego człowieka, to jednym z najbardziej plugawych poziomów tego upadku na samo dno jest właśnie donosicielstwo.

Tępemu katolowi szczerze krwawi serce, gdy widzi, jak kolejna dusza zamierza przekroczyć cienką czerwoną linię i wpaść wprost w objęcia szatańskiej ciemności. Jarek Kefirek nie może zrobić krzywdy nam, swym donosem zrobi krzywdę wyłącznie sobie, zabije swoją własną duszę, stanie po stronie żydowskiego NWO. Na to nie będzie ratunku niewidzialnych istot zza siedmiu galaktyk, zaś będzie to gwóźdź do trumny kolejnego „reptilianina”.

Dlatego szczerze odradzam robotę kapusia, lecz jeśli mimo wszystko fucha donosiciela wydaje się Kefirkowi tak atrakcyjna, to informuję, że prokuratura jest podzielona na jednostki organizacyjne. Są prokuratury rejonowe, okręgowe, apelacyjne oraz prokurator generalny, lecz nie ma takiego tworu jak „Prokuratura Polska”. Zatem nie należy szukać czegoś, co nie istnieje, a lepiej skierować swój donos pod następujący adres:

Prokuratura Rejonowa Szczecin-Zachód/Śródmieście, 70-392 Szczecin, ul. Wawrzyniaka 14

Na miejscu należy szukać biura podawczego i nie wdawać się w rozmowy z przygodnie napotkanymi osobami, gdyż mogą to być pracownicy kotłowni albo Pani sprzątaczka. Donos należy podpisać (czytelnie), a najlepiej uzyskać potwierdzenie jego złożenia (na piśmie).

Nie mogę życzyć powodzenia na nowej drodze życia – jawnego współpracownika okupacyjnego reżimu żydowskiego w Polsce. Dokonujemy własnych wyborów, możemy być albo po stronie Światła albo ciemności, nie można istnieć w „światłocieniu”, to wspólny wróg i nieważne jakim światopoglądem ktoś się kieruje. Można być tylko po jednej stronie barykady.

Czytelnicy Jarka Kefirka powinni mieć świadomość tego, że jest on jak trędowaty. Zdrowe społeczeństwa Europy średniowiecznej tworzyły kolonie trędowatych nie dlatego, że nienawidziły ludzi chorych, lecz dlatego, że wiedziały o śmiercionośnym charakterze trądu. Jak napisał niegdyś G. Orwell w eseju dla the Tribune o Powstaniu Warszawskim: „raz się skurwisz, kurwą zostaniesz”. Cytat za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rocznica-zydomasonskiego-mordu-na-polakach-2013-08

w imieniu redakcji Wolnej Polski

SH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.