Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Kompletnie żyda poniosło

Kompletnie żyda poniosło

czubek

2u5vmkkW tym wypadku koczowniczego przebierańca poniosło tak mocno, że w swym bełkocie zdradził rzeczywiste pragnienia międzynarodu, bez owijania w bawełnę: chcemy zniszczenia Białej rasy. Należy nadmienić, że osobnik ten zamiast zalegać na pryczy „u czubków”, okupuje fotel profesora Harvardu.

Najlepszym komentarzem do skowytów następnego żydowskiego szaleńca, jest chyba krótka wymiana zdań między czytelnikami, która brzmi, jak następuje:

– Someone want to explain to me why it is called „higher education”?

– Because you have to be high to think you’re getting educated.

 Dla tych, którzy nie znają języka, próba tłumaczenia:

– Czy ktoś może wyjaśnić mi, dlaczego to się nazywa „wyższe wykształcenie”?

– Ponieważ musisz być na wyższym haju, żeby pomyśleć sobie, że się wykształciłeś.

Bohaterem komentarzy o rzekomej wyższej edukacji jest żyd – Noel Ignatiev, syn żydowskich imigrantów z Rosji, który wychował się w USA, w Filadelfii. Pod koniec lat 60-tych, ów żyd, pełniący rolę „Amerykanina” i „profesora” był czynnym (obrzezanym) członkiem i aktywistą maoistowskiego Ruchu nowego komunizmu na rzecz trzeciego świata. Potem przeflancowywał się na inne, użyteczne ideologie, aby obecnie twierdzić, że jest żydem „liberalnym”.

Tenże „liberalny profesor” wyskoczył ostatnio z nową „nauką”, w jakiej głosi konieczność zniszczenia Białej rasy.

Profesor z Harvardu chce skasować istnienie Białej Rasy

Noel Ignatiev, profesor na Harvardzie, chce zniesienia białej rasy. Mówi, że celem jego pracy jest „ciągłe walenie w martwych białych mężczyzn, a także w żywych, oraz w kobiety, aby konstrukt społeczny znany jako” biała rasa” został zniszczony”.

Prawdopodobnie nie czytałeś tej historii wcześniej, ponieważ media mainstreamu nie donoszą o rasistowskich historiach, gdy ofiarą są Biali ludzie.

Z drugiej strony, gdyby ten wybitny profesor powiedział, że chce zniesienia czarnej rasy, to bez wątpienia wzbudziłoby to szerokie zainteresowanie mediów. Zostałby też najprawdopodobniej wywalony z pracy.

Ta hipokryzja jest śmieszna.

Ignatiev jest na Harvardzie redaktorem pisma „Race Traitor” (zdrajca rasowy) i jest adiunktem na W.E.B. DuBois Institute, na wydziale badań problemów czarnych.

W nowym wydaniu Harvard Magazine, profesor mówi, że „zniesienie białej rasy” jest „tak bardzo pożądane, że niektórym może być trudno w to uwierzyć”, i że tylko „zaprzysięgli biali rasiści” mogą się temu przeciwstawiać.

Pisze dalej, że „każda grupa białej Ameryki”, nawet „związkowcy, grupy etniczne, studenci, nauczyciele, podatnicy i białe kobiety rozwijały swoje szczególne i ściśle określone interesy kosztem czarnych ludzi, jako rasa”.

Potem zrzuca prawdziwą bombę. Mówi on, że celem jego pisma, Traitor Race, jest „ciągłe walenie w martwych białych mężczyzn, a także w żywych, oraz w kobiety, aby konstrukt społeczny znany jako” biała rasa” został zniszczony”.

źródło: http://www.mrconservative.com/2013/07/20990-harvard-professor-wants-to-abolish-the-white-race/

przygotował: stophasbara

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.