Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Komediantki i komedianci neowatykańskiej sekty

Komediantki i komedianci neowatykańskiej sekty

Przykład skandalicznego, odrażającego zachowania się paru typków, przebranych w sutanny, którzy  oficjalnie są uważani za „księży katolickich”. Oczywiście te żałosne indywidua z Illinois, to żadni księża katoliccy,  ale najemnicy anty-katolickiej sekty watykańskiej-2, która w latach 1960’ych przejęła oficjalnie struktury Kościoła katolickiego i od tej pory zwodzi miliony baranów.

Tu z kolei przykład panienek  z okienka udających „siostry zakonne”. Wydzierają jamy ustne i piszczą  jak stada rozwrzeszczanych nastolatek na koncercie Lady Gaga. ŻENADA. Ale w anty-katolickiej sekcie V-2 o to właśnie chodzi.

Im gorzej się ktoś zachowuje, tym jest lepszy, jak twierdzi sekta i jej guru zwany tez Bergoglio.

Oto czym się aktywnie zajmują „księża” posoborowej sekty. Czyżby jakaś zbiorowa epidemia Plasawicy Sydenhama (zwanej też tańcem św. Wita)?

A tu „siostrzyczki” z owej sekty V-2, skaczące w te i we wte, jak opętane, z jakąś panienką ubraną na biało, występującą w samych rajstopach.

Tu zaś dość znane video  tych, co to udają ‚Dominikanów ‚, i promują bezwstydnie piosenkę znanej, globalnej satanistki, zwanej oficjalnie lady gaga.

A tu video promujące tych quasi dominikanów. Jak widać robią oni wszystko, oprócz tego do czego zakon dominikanów został powołany. Ale pamiętajmy, KRK został oficjalnie  przejęty przez judeo-masonka sektę V-2, której zadaniem jest zniszczenie prawdziwej wiary i KRK. Te pacany z video  to tzw. użyteczni idioci jakich, niestety, jest wielu. Strzeżcie się tych wilków poprzebieranych w skory owiec.

A tu muzyka jaka kiedyś śpiewali prawdziwi Dominikanie. Nie te posoborowe, światowe atrapy udające  zakonników.

Renata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *