Komediantki i komedianci neowatykańskiej sekty

Przykład skandalicznego, odrażającego zachowania się paru typków, przebranych w sutanny, którzy  oficjalnie są uważani za „księży katolickich”. Oczywiście te żałosne indywidua z Illinois, to żadni księża katoliccy,  ale najemnicy anty-katolickiej sekty watykańskiej-2, która w latach 1960’ych przejęła oficjalnie struktury Kościoła katolickiego i od tej pory zwodzi miliony baranów.

Tu z kolei przykład panienek  z okienka udających „siostry zakonne”. Wydzierają jamy ustne i piszczą  jak stada rozwrzeszczanych nastolatek na koncercie Lady Gaga. ŻENADA. Ale w anty-katolickiej sekcie V-2 o to właśnie chodzi.

Im gorzej się ktoś zachowuje, tym jest lepszy, jak twierdzi sekta i jej guru zwany tez Bergoglio.

Oto czym się aktywnie zajmują „księża” posoborowej sekty. Czyżby jakaś zbiorowa epidemia Plasawicy Sydenhama (zwanej też tańcem św. Wita)?

A tu „siostrzyczki” z owej sekty V-2, skaczące w te i we wte, jak opętane, z jakąś panienką ubraną na biało, występującą w samych rajstopach.

Tu zaś dość znane video  tych, co to udają ‚Dominikanów ‚, i promują bezwstydnie piosenkę znanej, globalnej satanistki, zwanej oficjalnie lady gaga.

A tu video promujące tych quasi dominikanów. Jak widać robią oni wszystko, oprócz tego do czego zakon dominikanów został powołany. Ale pamiętajmy, KRK został oficjalnie  przejęty przez judeo-masonka sektę V-2, której zadaniem jest zniszczenie prawdziwej wiary i KRK. Te pacany z video  to tzw. użyteczni idioci jakich, niestety, jest wielu. Strzeżcie się tych wilków poprzebieranych w skory owiec.

A tu muzyka jaka kiedyś śpiewali prawdziwi Dominikanie. Nie te posoborowe, światowe atrapy udające  zakonników.

Renata

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *