Strona główna > Bez kategorii > Kolejny przypadek żydowskiego napastowania seksualnego wobec dzieci

Kolejny przypadek żydowskiego napastowania seksualnego wobec dzieci

Źródło: http://mrfriendsblog.blogspot.com/2012/02/another-jewish-child-sex-abuse-case.html

18.02.2012

Tłum. wMordechaj

Zadziwiające jest, że “The Jewish Daily Forward” oraz inne żydowskie publikacje opisują i ujawniają dla żydowskiej publiki przestępstwa żydowskie, natomiast zachodnia prasa znajdująca się w rękach żydów z rzadka ujawnia zbrodnie żydowskie, a jeśli już, to robi to w bardzo oszczędnej formie.

Przypomnijcie sobie te wszystkie artykuły z pierwszych stron gazet o pedofilii i wykorzystywaniu dzieci przez księży Kościoła Katolickiego. A dlaczego ta historia, bardzo podobna w swej naturze, nie znajduje się na okładce New York Timesa? Czy dlatego, że zachodnie gazety w rękach żydów mają wydany przykaz i są skoncentrowane przede wszystkim na sianiu propagandy i praniu mózgów swej głównie nie-żydowskiej masy czytelniczej, a także dodatkowo skupione są na ukrywaniu zbrodni popełnionych przez żydów na całym świecie? Czyż sprawa wykorzystania seksualnego dzieci nie zasługuje na artykuł na pierwszą stronę w prasie zachodniej, tylko dlatego, że są w nią zamieszani odrażający żydzi zdeprawowani do szpiku kości?

Wygląda na to, że należy przez cały czas żydów przedstawiać w pozytywny sposób w całej zachodniej prasie.

Niech wszystkie te odrażające kreatury obłapiające dzieci i pedofile SPŁONĄ W PIEKLE!

Skandal związany z wykorzystaniem seksualnym dzieci, dotyczący żydowskiej społeczności w Australii, został ujawniony w Ameryce, gdy wszczęto procedury ekstradycyjne, gdy doszło do aresztowań w Australii i gdy pojawiła się spora ilość starannie skrytych przed widokiem publicznym zarzutów, co zmusiło do poddania postawy tej społeczności wobec molestowania dzieci, drobiazgowemu śledztwu.

Policja australijska wszczęła procedurę ekstradycyjną wobec skazanego za molestowanie dzieci, Davida Kramera, obecnie odsiadującego wyrok w więzieniu w Farmington, Montana, na podstawie oskarżenia o wykorzystywanie dzieci w szkole Chabad w Melbourne w latach 90-tych.

Kramer, który wyparował z Australii z pomocą jednego z przywódców Chabad w Melbourne po tym, jak wyszły na jaw podejrzenia o napastowanie, jest w połowie odsiadki wyroku 7 lat za czyny sodomii wobec 12-letniego chłopca z St.Louis.

Według relacji członków australijskiej społeczności żydowskiej, nie jest on jedynym przykładem pedofila, który znalazł się w USA, gdy przywódcy wspólnoty żydowskiej zapomnieli donieść na czas władzom. Inni pedofile uciekli z kraju zanim spadły na nich podejrzenia o wykorzystywanie seksualne dzieci, mówi jeden z członków (…).

Dla wielu ofiar wykorzystywania seksualnego bardzo trudno jest mówić o tych sprawach, ale dla członków ortodoksyjnego odłamu żydów i ich rodzin jest to o wiele trudniejsza rzecz z powodu ścisłych więzi w obrębie takich wspólnot oraz z powodu naruszenia żydowskich praw religijnych, jak mesirah, które zakazuje donoszenia na innego żyda do władz świeckich. Wielu innych milczy z powodu popełnienia chilul Hashem, zbezczeszczenia imienia Boga (…).

Instytucje Chabad zajęły w tej sprawie liberalne stanowisko. Beit din, inaczej sąd religijny, w oddziele Crown Heights, Brooklyn, wydał orzeczenie w czasie, gdy trwał skandal w Melbourne, mówiące o tym, że wyznawcy, którzy mają podejrzenia w sprawie wykorzystywania seksualnego i doniosą o tym policji, nie naruszają obowiązujących praw religijnych.

Tym niemniej, wielu członków tych wspólnot i ich rodziny, boją się wykluczenia z synagog i szkół oraz utraty możliwości zawarcia małżeństw z powodu piętna donosiciela w takich przypadkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.