Strona główna > Bliski Wschód > Kolejny, niewinny palestyński rolnik zabity przez Izraelskich osadników

Kolejny, niewinny palestyński rolnik zabity przez Izraelskich osadników

Czytaj także: Rabin wzywa do „wykańczania” rannych Palestyńczyków

Grupa ekstremistycznych osadników izraelskich postrzeliła w czwartek po południu palestyńskiego rolnika, w górna cześć  jego ciała, pozostawiając go martwym, poinformowały lokalne źródła.

a

Osadnicy izraelscy wyszli  z nielegalnej osady, w pobliżu palestyńskiej wioski Qusra, na przedmieściach miasta Nablus na Zachodnim Brzegu.

„Po zbliżeniu się do palestyńskich farm, osadnicy zaczęli nękać palestyńskich farmerów ” – powiedział naoczny  świadek portalowi Days of Palestine.

„Kiedy rolnicy próbowali wypchnąć osadników z ich gospodarstw”, powiedział naoczny świadek, „uzbrojony osadnik wycelował swój pistolet w kierunku palestyńskiego farmera i otworzył ogień”.

Typowy, pokojowy, izraelski osadnik
Typowy, pokojowy, izraelski osadnik

a

Palestyńczycy ewakuowali zamordowanego rolnika do palestyńskiego szpitala w Nablusie, ale izraelskie siły okupacyjne ZAATAKOWAŁY szpital i UPROWADZIŁY JEGO CIAŁO.

 Ghassan Daghlas, urzędnik Autonomii Palestyńskiej, który monitoruje działalność osadniczą na północnym Zachodnim Brzegu powiedział: „…Według palestyńskich sanitariuszy ów  palestyński rolnik został zidentyfikowany jako 48-letni Mohamed Odeh z miasta Nablus. Został kilkakrotnie pobity przez izraelskich osadników podczas pracy na swoim  gospodarstwie…”

Izraelska armia okupacyjna i izraelska rada osadników na Zachodnim Brzegu twierdzili, że izraelscy osadnicy byli małymi chłopcami i byli na wakacjach.  Następnie Palestyńczycy zebrali się wokół nich i zablokowali ich w jaskini i pobili ich. Dlatego jeden z dwóch uzbrojonych strażników, który ich eskortował, użył pistoletu, by rozproszyć tłum, ale omyłkowo trafił palestyńskiego farmera i zabił go..

Okupowany Zachodni Brzeg jest świadkiem niemal codziennej podobnej agresji ze strony ekstremistycznych izraelskich osadników, którzy są CHRONIENI przez izraelski rząd.

Izraelskie grupy obrońców praw człowieka kilkakrotnie informowały, że izraelska policja NIE ZAJMUJE się palestyńskimi skargami dotyczącymi nękania i ataków ze  strony osadników…”

Tłum. Renata

Źródło: http://daysofpalestine.com/post/10532/israeli-settlers-shot-dead-palestinian-farmer-in-west-bank

Od Tłumacza: Jak widać, prawo i rzad Izraelski stoi po stronie  przemocy i bezprawia. 

Dla wygody produkują oni kłamstwa i manipulacje,  które następnie poszczają w eter a bezmyślna gawiedź to często kupuje. Prawdziwym terrosystą jest IZRAEL a nie Palestyńczycy. Warto to sobie wbić do głowy.

https://twitter.com/daysofpalestine?lang=en

https://twitter.com/daysofpalestine?lang=en

https://electronicintifada.net/content/video-life-without-water-gaza/22421

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *