Strona główna > Świat > Obudził się kolejny Jason Bourne

Obudził się kolejny Jason Bourne

Jason Bourne - Wiadomosci Wolna Polska - http://wolna-polska.pl

The-Bourne-Identity - Jason Bourne - Wiadomosci Wolna Polska - http://wolna-polska.plFikcyjny bohater o imieniu Jason Bourne jest tajnym agentem wywiadu, który przeżył intensywny program kontroli umysłu – „przeprogramowanie” na rządowego zabójcę. Po tym jak został postrzelony podczas przeprowadzania zamachu, traci swoją tożsamość i próbuje odkryć swoją prawdziwą przeszłość. To historia z serii filmów.

W ostatnim tygodniu, możliwie prawdziwy Bourne obudził się w pokoju hotelowym. Po ujawnieniu jego tożsamości – okazał się być weteranem amerykańskiej marynarki o imieniu Michael Boatwright. Obudził się baz żadnych wspomnień, nie potrafi mówić po angielsku. Mówi po szwedzku i twierdzi, że nazywa się Johan Ek.

Gdy patrzy w lustro, nie rozpoznaje własnej twarzy; niczego nie pamięta ze swojej przeszłości.

„Michael – to nie ja. Nadal jestem Johan” – wstukał do translatora – donosi MyDesert.com.

Gdy Michael Boatright został odkryty w pokoju hotelowym, miał „… torbę ze sportowymi ubraniami, plecak, pięć rakiet tenisowych, dwa telefony komórkowe, trochę gotówki, zestaw starych zdjęć, cztery dokumenty: paszport, kalifornijską kartę identyfikacyjną, kartę medyczną weterana, kartę ubezpieczenia społecznego.”

Pomijając rakiety tenisowe, wszystko pasuje do Jasona Bourna, no nie?! Numery telefonów w książce telefonicznej nie są amerykańskie – po wybraniu każdego, nie uzyskano żadnych informacji na temat naszego agenta.

Medycy w końcu określili stan znalezionego jako „transient global amnesia” [przejściowe napięcie totalnej amnezji (w bardzo wolnym tłumaczeniu) – Minutus] i dodali, ze musiał być poddany jakiegoś rodzaju traumie. Jednak czytelnicy zapewne zgodzą się z moimi podejrzeniami odnośnie tej „ugrzecznionej” diagnozy.

Jest całkiem możliwe, że mamy do czynienia z naprawdę tajną robotą.

James Holmes i kontrola umysłu

Spójrz na Jamesa Holmesa, strzelca-batmana z Colorado. Był błyskotliwym, inteligentnym studentem, badającym rządowe technologie kontroli umysłu. I pewnego dnia stał się szalonym, psychopatycznym mordercą, który rzekomo strzela i zabija niewinnych ludzi; po czym aplikuje się mu tak wiele piguł, że nie może nawet mówić.

Jego mieszkanie to arsenał materiałów wybuchowych, uzbrojonych w wyrafinowany sposób, zupełnie nie na miarę „studenta”. Jego działania były impulsem do rozbrojenia Amerykanów pod pretekstem „kontroli dostępu do broni”.

Wśród tych którzy uważnie przyjrzeli się sprawie Holmesa, istnieje zgoda co to tego, że był on ofiarą kontroli umysłu w stylu MK ULTRA. Najprawdopodobniej i sam Holmes nie miał pojęcia co robi, gdy szturmował kino w Colorado. Wszystko zostało zaprogramowane w jego głowie, a gdy nadszedł czas – uruchomione.

Technologie kontroli umysłu istnieją w rzeczywistości. To nie jest hollywodzkie sci-fi. Najwyższe poziomy ukrytego rządu są zaangażowane w ekstremalne programowanie umysłów – tworzenie zabójców, którzy nawet nie wiedzą, że są zabójcami. Są oni „uruchamiani” przez zdefiniowane zdarzenie, aby wpaść w szał zabijania, albo zamordować konkretny cel.

Inne wyjaśnienia całkowitej zmiany osobowości Boatwrighta

Michael Boatwright wygląda jak przedmiot kontroli umysłu, który z pewnych powodów został wyrzucony z programu i pozostawiony w hotelowym pokoju. To oczywiście spekulacje, ale… Przypuszczenie te, wobec ostatnich rewelacji odnośnie rządowych ciągot „ujawnionych” przez Snowdena: szpiegowskiego państwa w państwie, tajnych operacji rządowych, szantaży itd., nie jest bezpodstawne.

Innym wytłumaczeniem jest to, że Boatwright może cierpieć na jakiś rodzaj rozdwojenia osobowości – obudził się jako Johan Ek, a po kilku miesiącach może powróci do Boatwrighta.

Jeszcze inne wytłumaczenie to takie, że ciało Boatwrighta zostało przejęte przez ducha Johana Eka. Błąd matrixa? Może w jakimś miejscu obudził się facet, który przysięga, że nazywa się Boatwright?!

Gwóźdź programu – płynny szwedzki

Co najbardziej tajemnicze w tym wszystkim – ten człowiek mówi idealnie po szwedzku. To przytłaczający dowód na to, że coś tu nie jest w porządku. Nawet jeśli typowy Amerykanin nauczy się mówić po szwedzku, będzie mówił z amerykańskim akcentem.

Boatwright mówi jak rodowity Szwed. Nie idzie tego wyjaśnić.

Lekarze zdecydowali, że może on być niebezpieczny dla społeczeństwa więc zamknęli go w szpitalu do czasu aż zdecydują co z nim dalej zrobić. Ich badania, oczywiście, ograniczają się do konwencjonalnych neurologicznych wyjaśnień. Medycy nie wierzą w duszę, duchy lub rządowe programy kontroli umysłu więc nawet nie rozważą takich okoliczności.

To wszystko nie oznacza, że są w błędzie. Może wyjaśnienie tego jest całkiem prozaiczne. A może znowu ex-Jason Bourne, którego umysł został wyczyszczony by mógł wycofać się z programu, obudzi się w innym miejscu.

Jeśli nadal uważasz, że kontrola umysłu nie istnieje – idź do spożywczaka i zobacz jak tabuny ludzi kupuje toksyczne produkty tylko dlatego, że były reklamowane w telewizorni. To prosta kontrola umysłu na poziomie konsumenta, a działa jak urok. Mundurowi dysponują daleko bardziej zaawansowaną technologią, używaną do zabójstw strategicznych celów. I tak jak wielu wątpiło, że NSA słyszy każdą rozmowę telefoniczną, tak samo wielu będzie wątpiło w istnienie rządowych programów kontroli umysłu do celów strategicznych.

18 VII 2013 r.
źródło: http://www.naturalnews.com/041252_Jason_Bourne_Michael_Boatwright_mind_control_programs.html
przygotował: Minutus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *