Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Kolejne wciskanie kitu bezmyślnym barankom z sekty Watykan – 2

Kolejne wciskanie kitu bezmyślnym barankom z sekty Watykan – 2

Niejaki Eamon Martin, irlandzki gość, oficjalnie przedstawiający się jako  'arcybiskup', wydał z okazji Dnia Św. Patryka wiadomość, w której nazwał św. Patryka 'uchodźcem' i 'nieudokumentowanym migrantem'.

Launch of "Dear Pope Francis"

Ten radykalny, udokumentowany lewak, zaraża w ten sposób podległe mu baranki bezczelną propagandą, jawną ignorancją  i zwykłym kłamstwem. 

Prawda jest taka, że Patryk (ogłoszony później świętym), z  pochodzenia był Brytem . … Gdy miał szesnaście lat, uprowadzono go i sprzedano w niewolę do Irlandii, gdzie pracował jako pasterz. Podczas trwającego sześć lat pobytu zajmował się tam sprawami wiary. Po tym okresie udało się mu uciec i przepłynąć statkiem na kontynent do  Galii….

Wkrótce potem przyjął  święcenia kapłańskie. … miał we śnie widzenie, w którym usłyszał wezwanie, by WRÓCIŁ do Irlandii i głosił tam wiarę w  Chrystusa. Działalność misyjną rozpoczął w 431, w 432 został biskupem. Wtedy też powrócił do Irlandii jako biskup misyjny….

Patryk i jego naśladowcy po wielokroć byli więzieni i skazywani na śmierć. Ludzie spiskowali przeciw niemu do królów. Ówczesna Irlandia była plądrowana przez nieprzyjaciół Świętego i wielu ludzi zostało zabitych. Patryk jednak nigdy nie zrezygnował ze swej pracy, a do czasu jego starości cała Irlandia stała się chrześcijańska. Cóż za wspaniałe życie i dzieło mogło zostać ofiarowane Bogu. Jakież wielkie rzeczy uczynił Bóg przez Świętego Patryka!…”

Renata

P.S. Uchodźca – osoba, która z powodu uzasadnionej OBAWY przed prześladowaniem z powodu rasy, narodowości, religii, poglądów politycznych lub przynależności do określonej grupy społecznej przebywa poza terytorium swojego państwa i z powodu tych obaw nie chce lub nie może korzystać z ochrony tego państwa .

na podstawie:

http://www.traditio.com/comment/com1703.htm

http://adonai.pl/ludzie/?id=3

https://stacja7.pl/swieci/swiety-patryk-i-mnisi-ktorzy-odkryli-ameryke/ 

https://silesion.pl/dzien-sw-patryka-kim-byl-swiety-patryk-14-03-2017

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99ty_Patryk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.