Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Kolejne pokolenia węgierskich antysemitów

Kolejne pokolenia węgierskich antysemitów

wolność słowa po żydowsku

israel-thought-controlPokolenia mijają, a węgierscy „antysemici” mają się doskonale, mnożą się jak grzyby po deszczu. Bezwzględny terror żydowskiego aparatu represji po 1956 roku nie potrafił zmienić węgierskiej duszy. Upiory, nie dające spokojnie spać żydom, po tylu latach znowu się budzą. Pewnie bez przyczyny, tak samo jak w Polsce.

Rząd Węgier składa ślub, że uciszy krytyków syjonizmu i supremacji żydowskiej

Węgierski wicepremier Tibor Navracsics powiedział przed zgromadzeniem syjonistycznych żydów, że zrobi co leży w jego mocy, aby osoby krytykujące syjonistyczne żydostwo zostały wyeliminowane na Węgrzech.

Sympatyzujący z żydowskimi rasistami minister planuje to osiągnąć za pomocą zbioru bolszewickich taktyk, stwierdzając: „Nie możemy pozwolić, zwłaszcza znając ogrom naszej własnej odpowiedzialności, aby antysemityzm przybierał na sile na Węgrzech. Użyjemy wszelkich dostępnych środków prawnych, jakie okażą się konieczne i, póki jeszcze możemy, zadbamy poprzez środki polityczne, aby Węgry nadal były republiką dobrych ludzi„.

„Dobrzy ludzie” wydaje się być zwrotem z języka szyfrowego na określenie tych, którzy podporządkowują interesy swoich obywateli celom żydowskich rasistów.

Antysemityzm zaś to określenie zakodowane na okoliczność okazania sprzeciwu lub krytyki wobec żydowsko-syjonistycznych przestępstw i bezprawnych nacisków.

Bohaterska walka Węgrów

1452288323180186835Węgrzy znów próbują to zrobić. Ci twardzi ludzie byli tymi, którzy w październiku 1956 r. mieli w końcu dość żydów terroryzujących, torturujących i mordujących węgierski naród. Można poczuć przeżycia tych ludzi opisane w Uprising (Powstanie) Davida Irvinga, gdy szturmem brali budynki, gdzie mieszkali ich żydowscy władcy z tajnej policji oraz innych działów terroru komunistycznego. Bojownicy o wolność wyciągali tych żydowskich oprawców na ulice i zabijali ich. Strzelali do nich i linczowali setkami. Drzewa i latarnie obwieszone były żydami w całym Budapeszcie. To musiały być wspaniałe chwile.

źródła:

http://grizzom.blogspot.co.uk/2013/10/thanks-to-zander-c.html

http://grizzom.blogspot.co.uk/2013/09/heroic-measures-of-hungary-by-jb.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *