Strona główna > NWO > Apokalipsa > Kolejne kroki papieża w celu zjednoczenia religii świata?

Kolejne kroki papieża w celu zjednoczenia religii świata?

Rzym wie, że jeśli trzeba połączyć wszystkie wiary, to ważne jest, by skupić się na projektach dotyczących ludzkości, bo prawie każdy takie projekty poprze. Nie ma znaczenia, czy chodzi o biedę, niesprawiedliwość, aborcję, niewolnictwo czy inne. To wszystko to są mentalne zagrywki, by zagonić wszystkie religie w jeden, światowy twór.

pit

Przywódcy religijni pół tuzina wyznań podpisali nową inicjatywę w Watykanie pod przewodnictwem papieża we wtorek. Celem jest zakończenie niewolnictwa dzisiejszych czasów do 2020 roku. Handel ludźmi, handel narządami, praca przymusowa i prostytucja wg oświadczenia są zbrodniami przeciw ludzkości.

Franciszek dołączył do hinduskiego guru Mata Amritanandamayi’ego, jak również buddystów, anglikanów, prawosławnych, Żydów, szyitów i sunnitów muzułmańskich.

Oświadczenie brzmi:

W oczach Boga każdy człowiek jest osobą wolną, czy dziewczyna, czy chłopak, kobieta lub mężczyzna, oraz jest przeznaczony do istnienia dla dobra wszystkich w równości i braterstwie.

Jeszcze kilka ciekawych komentarzy, które były pod artykułem:

Właściwie istnieją organizacje chrześcijańskie, które pracują, by zakończyć niewolnictwo. Oni po prostu nie chcą być zrównani z tymi wilkami w owczej skórze. A jest to powolny proces, jeśli pracujesz samodzielnie. Chciałbym pójść o krok dalej twierdząc, że wielu tak zwanych liderów w tym pakcie jest częścią organizacji, które zachęciły do łamania praw człowieka, a nawet do niewolnictwa samego w sobie. To jest gra pod publikę. ~ Bill

Brzmi dobrze i pozytywnie, ale to tak naprawdę zasłona dymna dla rzeczy, które przyjdą. ~ Tina Goforth 

Na podstawie: http://www.nowtheendbegins.com/blog/?p=28667

Opracował: Girion

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *