Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Kolejna zbrodnia nienawiści w izrahellu

Kolejna zbrodnia nienawiści w izrahellu

atak na klasztor w izrahellu

price-tag-attack1Goje muszą zginąć” – najnowszy wybuch zbrodni nienawiści wyciszany przez media kontrolowane przez żydowskich rasistów.

Najnowszy przykład (ten dotyczy końca sierpnia, z pewnością było już kilka kolejnych od tego czasu – przypis) zaciekłej nienawiści wobec Gojów w izrahellu – obrzucenie butelkami z benzyną klasztoru i wymalowanie na jego murach sloganu „Goje mają zginąć” – służy jako kolejny przykład tego, jak kontrolowane przez rasistów żydowskich media cenzurują wszystkie wiadomości przekazywane w krajach zachodnich.

Mimo, że niektóre serwisy informacyjne (np. Sacramento Bee) opublikowały mały artykuł o najnowszym ataku, wszystkie większe świadomie zamilczały rzeczywiste wydarzenie. Tylko gazeta w Libanie, the Daily Star, faktycznie przedstawiła dane faktyczne.

Według raportu Daily Star „nieznani sprawcy” rzucili koktajl Mołotowa na rzymskokatolicki klasztor Beit Jamal w pobliżu Beit Shemesh, w środkowym izrahellu, i wymalowali graffiti na murach. (Ciekawe skądinąd, co ma do powiedzenia rzymski papa w tej sprawie, jak chce dalej swój „dialog międzyreligijny” prowadzić – przypis).

Według artykułu Sacramento Bee, były tylko „drobne uszkodzenia na zewnątrz klasztoru, gdzie zostało nabazgrane na ścianie wyrażenie ‘price tag’”.

Ten „opis” ataku jest wersją standardową, jaką podaje się zachodnim odbiorcom. Porównaj go z wersją przedstawioną w gazecie z Bejrutu:

Graffiti na murach klasztornych, napisane po hebrajsku, brzmi:”Goje zginą” oraz „zemsta„.

„W ostatnich latach, chrześcijańskie miejsca w izrahellu były wielokrotnie celem nienawiści żydowskich ekstremistów. Incydenty te są dodatkiem do ataków na meczety, jakie zostały połączone w kampanię izrahellskich ekstremistów „price tag”, przeciwnych działaniom państwa zmierzającym do zburzenia nieautoryzowanych przez władze izrahella osiedli osadniczych.

Początkowo kampania była prowadzona wobec Palestyńczyków w odwecie za działania państwowe, służące likwidacji nielegalnych osiedli na terytoriach okupowanych, lecz teraz zjawisko ataków ‘price tag’ stało się znacznie szerszym problemem o cechach rasistowskich i ksenofobicznych.

Ocenzurowana wersja emisji dla zachodnich odbiorców była pozbawiona opisu brutalnej i morderczej żydowskiej nienawiści, wersją uproszczoną ręką ukrytych cenzorów żydowskich, którzy zawsze starają się ukrywać prawdę o swoich prawdziwych uczuciach wobec Gojów, próbują, aby nie stało się to powszechnie znane.

Można sobie tylko wyobrazić, co te same media kontrolowane przez żydowskich rasistów powiedziałyby, gdyby ktoś, gdzieś, rzucił koktajl Mołotowa na synagogę i napisał: „żydzi muszą zginąć” na jej ścianach. Wrzawa byłaby ogromna, a każdy szczegół wielokrotnie eksponowany we wszystkich gazetach i stacjach telewizyjnych.

Jednak w tym wypadku, to żydzi są za to odpowiedzialni, więc te same media milczą i cenzurują szczegóły najnowszego ataku „price tag”.

źródło: http://davidduke.com/gentiles-must-perish-latest-hate-crime-outburst-suppressed-by-jewish-supremacist-controlled-media/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.