Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Kolejna propaganda syjonistyczna – cele UNESCO i FJOR tożsame

Kolejna propaganda syjonistyczna – cele UNESCO i FJOR tożsame

Federacja Żydowskich Gmin Rosji (FJOR) porozumiała się w sprawie współpracy z UNESCO. UNESCO i Muzeum Żydowskie wraz z Centrum Tolerancji w Moskwie porozumiały się w sprawie współpracy w celu stawienia czoła religijnej i narodowej nietolerancji.

a4

O tym fakcie poinformowała we wtorek agencja „RIA Novosti” w biurze służby prasowej Federacji Żydowskich Gmin Rosji (FJOR). Decyzję taką podjęła dyrektor generalna UNESCO, Irina Bokowa, prezes FJOR Alieksandr Boroda i główny rabin Rosji Berl Lazar, podczas spotkania odbytego w niedzielę w rosyjskiej stolicy.

Dyrektor UNESCO zapoznała się z ekspozycją Muzeum Żydowskiego i wysoko oceniła jego innowacyjne podejście do tworzenia międzykulturowej, międzyetnicznej i społecznej tolerancji za pomocą interaktywnych technologii.

„Myślę, że jest to szczególnie wielka rola UNESCO, organizacji utworzonej po to ażeby ludzie żyli w pokoju i wzajemnym zrozumieniu. W te dni kiedy obchodzi się 70-lecie jej założenia, dla nas wszystkich najważniejsze jest żeby tak myśleć i działać aby młode pokolenie wyrosło z pragnieniem i zdolnością rozumienia i poszanowania bliźniego. Jeżeli dołoży się wszelkich wysiłków to z pewnością nasz wspólny cel będzie osiągnięty i ludzkość osiągnie na koniec długo oczekiwany pokój” – służba prasowa FJOR cytuje wypowiedź Berla Lazara.

Według jego słów oprócz sposobów rozwiązania religijnej i narodowej nietolerancji, rozwoju kultury, sztuki, dobrego wykształcenia, poradzić sobie z tym nieszczęściem można tylko jeżeli zapewni się właściwe wychowanie młodego pokolenia.

„Jesteśmy przekonani, że współpraca z UNESCO będzie korzystna dla prezentacji i promocji technologii muzealnych. Ponadto ta współpraca pozwoli rozszerzyć granice działalności Muzeum Żydowskiego i Centrum Tolerancji na wszystkie kraje co jest ważnym krokiem w osiągnięciu naszego globalnego celu – wzmocnienia moralności i obyczajowości na całym świecie” – powiedział w podsumowaniu spotkania Alieksandr Boroda.

Za: http://3rm.info/main/56904-ocherednaya-sionistskaya-propaganda-globalnye-celi-yunesko-i-feor.html

Data publikacji: 13.05.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *