Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Kolejna „między-wyznaniowa” imprezka z udziałem jezuitów i, tym razem, buddystów

Kolejna „między-wyznaniowa” imprezka z udziałem jezuitów i, tym razem, buddystów

Przełożony Jezuitów w świątyni buddyjskiej.

a

15 lipca 2017 r. „Ksiadz”  Arturo Sosa, Przełożony Generalny Jezuitów, odwiedził Wat Svayromeat, najstarszą świątynię buddyjską w Siem Seap w Kambodży.

Podczas podróży mającej na celu odwiedzanie misji jezuitów w Azji, Sosa brał udział we wspólnej sesji modlitewnej z mnichami buddyjskimi. Siedział  na podłodze, ze skrzyżowanymi  nogami  i z rękoma złożonymi przed sobą, aby upodobnić się jak najbardziej do mnicha buddyjskiego.

Podczas ceremonii buddyjskiej, widzimy przełożonego Jezuitów, jak słucha wykładu jednego z tych mnichów.  Wkrótce potem „ksiądz” Sosa podkreślił, jak bardzo był pod wrażeniem głębokiego skupienia mnichów podczas medytacji. Widzimy tez go jako pozuje z  chłopcami i nastolatkami, którzy studiują w buddyjskiej szkole  klasztornej.

Sosa brał też udział w kolejnej imprezie „między-wyznaniowej ” z buddyjskim mnichem Ven Sovechea i tzw.  działaczem na rzecz pokoju, Bobem Matem.

Ów ” dialog”  zawierał  „błogosławieństwa  kół pojednania”, które znajdują się wzdłuż stawu w Meta Karuna, który został wydrążony przez bomby klastrowe. Trzymając ręce wokół miejsca, gdzie bomba upadła, buddyjscy mnisi intonowali błogosławieństwa dla pokoju i pojednania, a katolicy zaśpiewali błogosławieństwa w języku Khmerskim. …

Mamy więc dowódcę Armii Jezusa, założonego przez św. Ignacego z Loyoli, aby pokonać herezje i rozpowszechniać panowanie Chrystusa, który dziś asymiluje w swoim Zakonie wszystkie herezje i jest całkowicie pozbawiony chwały Pana.

Jedynym gorszym od niego jest kolejny „syn św. Ignacego” , który jest obecnym okupantem Stolicy Apostolskiej.

1

Tłum. Renata

Od tłumacza: „Są tacy, którzy nienawidzą chrześcijaństwa i nazywają swą nienawiść:  „wszechogarniającą miłością do WSZYSTKICH religii „. G.K. Chesterton.

Pamiętajmy że, „Jezus mówi o sobie: „JA  JESTEM  Drogą, Prawdą i Życiem. NIKT  nie przychodzi do Ojca INACZEJ  jak tylko przeze Mnie” J14;6.

http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A739-Sosa.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.