Strona główna > Bez kategorii > Kolejna izraelska fałszywa flaga tuż za rogiem?

Kolejna izraelska fałszywa flaga tuż za rogiem?

Źródło: http://mrfriendsblog.blogspot.com/

08.02.2012

Tłum. wMordechaj

ABC News donoszą:

Izrael ostrzega amerykańskich żydów: Iran może tutaj zaatakować

Placówki izraelskie w Północnej Ameryce, a także na świecie, są w stanie podwyższonej czujności, twierdzi poufny dokument bezpieczeństwa wewnętrznego uzyskany przez program ABC News, i przewiduje on, że wzrasta groźba ataku na cele żydowskie ze strony Iranu.

“Przewidujemy, że groźba ataku na nasze miejsca na całym świecie ciągle wzrasta…zarówno wobec obiektów chronionych, jak też w stosunku do „wrażliwych miejsc”, stwierdza obiegówka, podpisana przez szefa bezpieczeństwa przy Konsulu Generalnym ds Państw Między atlantyckich. Obiekty chronione to rządowe placówki takie, jak ambasady i konsulaty, natomiast „wrażliwe miejsca” oznaczają żydowskie synagogi i szkoły oraz różne ośrodki społeczności żydowskiej, jak ten, który został zaatakowany bombami w Buenos Aires w 1994 r., gdy zginęło 85 osób.

Szef Shin Bet, izraelskiej służby wywiadowczej, powiedział ostatnio publicznie w wąskim forum w Tel Avivie, że Iran stara się uderzyć w cele izraelskie w odpowiedzi na zabójstwa fizyków atomowych. Yoram Cohen mówi, że irańscy Strażnicy Rewolucji, wojskowy odłam rządu przypuszczalnie powiązany ze spiskiem przeciwko amerykańskiemu ambasadorowi w Arabii Saudyjskiej, w tej chwili usilnie pracuje nad przygotowaniem ataku na Izrael i żydowskie cele zagraniczne, aby zastraszyć Izrael.

The Independent, 01.02.2012 r:

Izrael tworzy elitarną jednostkę komandosów, aby zadać cios za liniami wroga

Wzrasta liczba tajnych operacji w związku z niepokojem, że sankcje mogą nie powstrzymać irańskiego programu nuklearnego Izrael stworzył elitarną jednostkę komandosów przeznaczoną do prowadzenia misji na głębokim zapleczu wroga przy powszechnej zgodzie w kręgach rządowych, że należy rozważyć przeprowadzenie ataków zbrojnych, gdyby sankcje gospodarcze nie powstrzymały  irańskiego programu nuklearnego.

“Korpus w głębi” został zorganizowany w celu koordynacji operacji głębokiej penetracji obszaru innych krajów w czasie, gdy minister obrony przyznaje, że liczba ukrytych operacji izraelskich za granicą znacznie wzrosła w ubiegłym roku.

Oddział, kierowany przez generała-majora Shai Avitala, uprzednio szefa elitarnego szwadronu rozpoznawczego, został utworzony rozkazem szefa izraelskich sił obrony (IDF), aby skupić się na pracy w utajeniu. Urzędnicy ministerstwa obrony w Tel Avivie twierdzą, że nie jest to tylko jednostka „irańskiej specyfiki” i potrzeba jej do koordynowania całego szeregu obowiązków.

Czy można w bardziej oczywisty sposób przedstawić, że Izrael robi przygotowania do jakiegoś stopniowo realizowanego ataku fałszywej flagi w celu wciągnięcia USA w atak na Iran? Może Izrael uderzy pierwszy, potem pomacha fałszywą flagą atakując w USA, czym zapewne obciąży Iran, aby w ten sposób wciągnąć nas w to?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.