Kolejna dziewczynka zginęła – holocaust trwa !

Znowu w Sopocie zaginęła dziewczyna. W nocy, podczas ‚imprezy’, w trakcie ‚bawienia się’. Wyszła w środku nocy z ‚lokalu’ i ślad po niej zaginął. Dziewczyna ma/miała(!) 19 lat i tak jak jej rówieśnicy, modelem ‚zabawy’ był dla niej ‚klub’, czyli miejsce, w którym głównie młodzież, pije alkohol i ćpa narkotyki, na drodze do osiągnięcia zamierzonego celu ‚zabawy’, czyli mniej lub bardziej posuniętych uciech seksualnych. ‚Zabawa’, półnagie ciała półdzieci, którym wmówiono, że są dorosłe, mogą wszystko ( ‚Jesteś Bogiem’ ) i że kwintesencją życiowego sukcesu na ich etapie jest tzw. wyluzowanie się. Nikt nie opowiada tym dzieciom o obowiązkach, ideałach, życiu poważnego człowieka, w którym satysfakcją jest spełnianie poważnych zadań, pragnień, a nie kretyńskie i zdegenerowane ‚bawienie się’. To ‚bawienie’ jest w swym sensie prostą degeneracją, bo z ludzi ‚wychowanych’ w Sopocie na ‚Monciaku” nie wyrosną już świadomi, godni, dumni i planujący Polacy, a tylko puści seksomaterialiści, w których życiu następnym etapem będzie ‚hajtnięcie się’ ( w wersji optimum ), dobry status materialny i wakacje w Egipcie. Statusu moralnego, oraz godności ludzkiej te dzieci nie znają. Biedna dziewczyna prawdopodobnie została zgwałcona i zamordowana – tak dzieje się w ‚uzdrowisku’ Sopot, ale także we wszystkich innych miejscach w Polsce.

‚Etos’ ‚czeciej erpe’ wyprodukował upodlonych degeneratów, którzy seksem, narkotykami, pijaństwem i reklamami plazmowych telawizorów, zapełniają swą marną egzystencję. Nie wiedzą de facto o tym, że są Polakami i jak wielka duma jest ich udziałem. W ‚klubach’ nikt im nie powie o ludzkiej godności, a oni w tygodniu tylko na ten ‚klub’ czekają – tak jak w filmie ‚Czekając na sobotę’. Polska młodzież została wytresowana do poziomu seksualnych niewolników ogłupionych narkotykami i alkoholem. I na pewno nikt mi nie powie, że dzieje się to przypadkiem, z głupoty, ignorancji władz, czy braku wizji. Owszem, jest brak wizji, ale żaden z tego przypadek, to celowa robota.

Polak ma być głupim parobkiem, więc pokazują nam w telawizji ‚kabaretowe kluby dwójki’, kręcą jakieś ‚Testosterony’ i inne filmy dla prymitywnych alfonsów…Ostatnio jeszcze emitują do tego ‚Pokłosie’, by przypadkiem Polacy nie skumali, że nie są ani narodem sprawców, ani niewolników. W Sopocie kilka lat temu, władze zmieniły układ ulicy Monte Cassino ( ‚Monciaka’ ), przebudowując ją tak, że z małego burdelu uczynili wielki dom publiczny. Nie ma tam już nic poza korytem i domami publicznymi – bo tak tylko nazwać można te ‚kluby’, które znają wszyscy z centrów miast całej Polski. Nikt za to nie jest odpowiedzialny oczywiście i taka jest ich wersja. Za brak wizji, narodowej dumy i za państwo ‚chuj, dupa i kamieni kupa’, nikt nie jest odpowiedzialny. Żyjemy przecież w wolnym kraju i demokratycznym państwie prawa, każdy ma prawo robić to co chce. Jest więc ‚róbta co chceta’, a wcześniej był ‚Rower Błażeja’ i ‚Luz’. Nie ma za to historii w szkołach i nie ma wartościowej edukacji, o wychowaniu nie wspominając. Rodzice tych dzieci, które teraz są narkotyzowane i gwałcone, mordowane po krzakach, również nie rozumieją nic, nie wiedzą jakim bagnem jest to niewolnicze państwo, nie są w stanie zaradzić złu – bo ich także zainfekowała ‚czecia erpe’. Jest to państwo alfonsów, dziwek, szmalcowników i zdrajców, które wysłało 3 miliony młodych Polaków ( oczywiście nie dzieci milicjantów i komunistów – ci mają co najmniej posadki w sferze budżetowej ) na wygnanie do Anglii, a z tych co pozostali czynią prostytutki i złodziejaszków – kombinatorów. Odebrali nam duchowość i zabijają przyszłość deprawując młodzież, która nie ma żadnego poczucia dumy…bynajmniej jej duża część. Za takie coś należy się powróz na gardło i żaden redaktor nie przekona mnie nigdy, iż takich poglądów głosić nie mogę. A jeśli ktokolwiek chce mnie przekonywać, to niech się nad swoim wnętrzem zastanowi zanim będzie za późno. Prawdzie dawać trzeba bezkompromisowe świadectwo, bronić Jej, stawać w obronie Dobra i wartości chrześcijańskich – bo żadnych innych nie ma.

Polska młodzież nie wie, że może we własnym kraju żyć normalnie, godnie, całkiem inaczej niż teraz, niż w tym bagnie, stworzonym przez obrzydliwych wrogów Polski i Boga, zdrajców, komunistów, degeneratów. Kim oni są…? Musielibyście prześledzić cały proces ‚prywatyzacji’, ‚transformacji’, całe to ’25 lat wolności’, by wiedzieć jak działa ten szatański układ – jak planuje z wyprzedzeniem, jak niszczy, kradnie, deprawuje, okłamuje. ‚To’ jest wszędzie, w każdym mieście i miasteczku, wiosce, w każdej sferze życia i naszej świadomości. Od samorządów do najwyższych władz i od milicji do szarych eminencji, których nazwisk nikt nie zna…a ci co znają, popełniają ‚samobójstwa’.

Codziennie, we wszystkich telawizjach trują Polaków reklamami, w których jedynymi punktami odniesienia są seks i pieniądze. Ja tego oglądać nie mogę, udawać w tekstach, że można coś zmienić ‚demokratycznie’, też nie mogę. Mnie nie można już zastraszyć, ani przekupić. Ja wiem, że za te okrutne winy, za upodlenie całego narodu – ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży – należy się ( woła o pomstę do Nieba! ) kara ucięcia łba. Zrobili nam z Polski fabrykę nierządnic i alfonsów, czynią to w najlepsze nadal. Kolejna dziewczynka została zgwałcona i zamordowana ( obym się mylił! ), kolejne miliony dzieciaków są gwałcone i mordowane! Nikt nie uczy ich jak żyć po ludzku…

Za to Owsiak kradnie i namawia do złego, a dzieci komuchów i esbeckich oprawców, robią w telawizji za aktorów i gwiazdy, swymi krzywymi ryjami z ekranu szczują do seksu i materializmu!

Jeśli Jarosław Kaczyński…jeśli nie stać go na dramatyczną decyzję o poczynieniu próby podjęcia prawdziwej zmiany…Jeśli dalej będziemy oglądać festiwal próżności i kunktatorstwa…Zmiana i tak wybuchnie, tylko że wymknie się zupełnie spod kontroli.

Mówię to Wam profesorkowie, redaktorkowie w marynarkach i Wam ‚opozycjo’. Tu się morduje cały naród i to jest prawdziwy holocaust! Więc Wasze ‚uczone’ bajerki i gadki o ‚prowokacjach’, są tyle samo warte i temu samemu służą, co zegarki Nowaka, 500 tys. nagrody dla jakiegoś cwela i rozmowy w restauracji ‚Sowa i inni cwele’…

Tęcza i tak spłonie. Bunt i tak wyjdzie z ulic. Biura i tak zostaną spalone! Mówię to Wam ja, bezrobotny fryzjer…

Goły

Za: http://ostatniakohorta.wordpress.com/2014/12/07/kolejna-dziewczynka-zginela-holocaust-trwa/#more-2280

Data publikacji: 7.12.2014

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *