Strona główna > Zdrowie > Kolejna afera z Gardasilem

Kolejna afera z Gardasilem

Gardasil

biohazard-gardasilOddawanie krwi to potencjalny biohazard wskutek szczepień Gardasilem

Ogromna liczba poważnych skutków ubocznych, występujących po szczepieniu Gardasilem, spowodowała głębokie zaniepokojenie na całym świecie. Jednak te skutki nie ograniczają się wyłącznie do tych, którzy są już zaszczepieni.

Krew oddana do banku krwi przez osoby zaszczepione szczepionką Gardasil może mieć straszliwe konsekwencje dla zdrowia biorcy tej krwi. HPV stwierdzono we krwi dziewczyny, która była szczepiona dwa lata wcześniej. Nie powinna być tam obecna.

Zazwyczaj wirus nie może przetrwać w krwioobiegu przez dłuższy czas. Dlaczego zatem wirus brodawczaka ludzkiego jest w nim obecny zamiast obecności przeciwciał? Szokujące odkrycie zostało dokonane podczas niezależnej analizy laboratoryjnej fiolek zawierających szczepionkę Gardasil.

Próbki Gardasilu wykazały obecność genetycznie zmodyfikowanego DNA HPV, potencjalnego zagrożenia biologicznego. Fiolki z Gardasilem z 13 różnych serii produkcyjnych zostały przeanalizowane przez niezależne laboratorium przez zespół Sane Vax. Wszystkie próbki zostały uznane za skażone pozostałościami DNA HPV wirusa, ściśle powiązane z adjuwantem z aluminium.

W próbkach pośmiertnych odkryto obce fragmenty DNA

Na oficjalnych etykietach Gardasilu, produktu korporacji Merck, przeznaczonych dla pacjenta pierwotnie istniał zapis, że w szczepionce nie ma żadnego wirusowego DNA. Po tym, gdy wirusowe DNA zostało wykryte przez niezależne laboratorium, oświadczenie tajemniczo zniknęło z informacji o tym produkcie z amerykańskich opakowań w kwietniu 2011 roku. Sane Vax uważa, że FDA i Merck powinny poddać testom i ocenie ilościowej ryzyko przetrwalnikowej formy DNA HPV w szczepionce Gardasil, zanim doszło do jej zatwierdzenia i dopuszczenia na rynek.

SANE Vax Inc uważa również, że zarówno FDA i Merck popełniły co najmniej zaniedbania, a być może nawet świadome fałszerstwo, gdy twierdziły, że w Gardasilu „nie ma wirusowego DNA HPV”.

Dr Lee, patolog ze szpitala Milford w Connecticut, oświadczył:

Odkrycie tych obcych fragmentów DNA w próbkach pośmiertnych sześć miesięcy po dokonaniu szczepienia wskazuje, że niektóre przetrwalnikowe fragmenty DNA z genu wirusa albo plazmid wstrzyknięty z Gardasilem, może być chroniony przed degradacją w postaci kompleksów łączonych DNA wraz z aluminium w makrofagi; lub poprzez integrację z ludzkim genomem.

Wniosek

Obowiązkiem władz zdrowotnych jest przedstawić dowody, że oddawanie krwi przez osoby zaszczepione Gardasilem jest bezpieczne dla biorców. Jeśli władze tego nie robią, to znaczy, że same mogą mieć krew na rękach.

Skrót z artykułu:

Blood Donations are Potential Biohazard from Those Vaccinated with Gardasil

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.