Strona główna > Polska > Kłótnia w żydowskiej rodzinie

Kłótnia w żydowskiej rodzinie

…bo jak Talmud poucza: „Pójdź i słuchaj: nieprzyjaciel, o którym jest mowa, jest nieprzyjacielem izraelitą, a nie nieprzyjacielem z narodów świata“ czyli z „gojów“.

Panie i Panowie liberałowie od mitycznej wolności w gospodarce podnoszą rwetes i rejwach o ubój rytualny w Polsce.

http://prawica.net/35017

http://prawica.net/35035

cer1

Drodzy Państwo tutaj nie chodzi o to, w jaki sposób, jakiś polski chłop na swoim podwórku będzie szlachtował swoje zwierzę, które jest hodowane po to, aby po pewnym czasie spożyć jego mięso. Tutaj nawet nie chodzi, tak naprawdę o naszą wiarę ani o nasz światopogląd ani o ochronę zwierząt przed niepotrzebnym cierpieniem zadawanym jej przed jej śmiercią…

Tutaj chodzi o koncerny spożywcze, które przejęły rynek, zdominowały go, zmonopolizowały go w Polsce.

Trzeba obniżyć koszty przemysłowego uboju w Polsce, do tego trzeba było uchwalić odpowiednią ustawę i to uczyniono.

A i tak w tych ubojniach będzie na potrzeby ortodoksyjnych żydów przeprowadzany obój rytualny, do tego potrzebny jest certyfikat o koszerności wydawany przez Rabina, który dotyczy koszerności jedzenia, którą zapewne wystawi, za odpowiednią zapłatę.

Teraz jednak chodzi o to, co koncerny spożywcze, przemysłowe ubojnie oraz zakłady spożywcze produkujące żywność będą czyniły w swojej przemysłowej produkcji żywności. Ponieważ ubój przemysłowy bydła przewidziany przez ortodoksyjnych żydów podwyższa koszty produkcji tej żywności.

Ten spór nie dotyczy polskiego chłopa ze wsi, ponieważ produkcja bydła, trzody chlewnej w Polsce, tak jak i drobiu podlega kontroli, jest kontrolowana przez Unię Europejską poprzez nałożenie na nią limitów produkcyjnych, a jej hodowla podlega zamówieniom, pozwoleniom i akcyzom, certyfikatom, czy jak to tam się obecnie nazywa.

Ta cała kłótnia to kolejny spór, który ma wywołać wrażenie na polskich gojach w bantustanie Polin, że w polskim parlamencie są jeszcze obecni jacyś Polacy.

Panowie liberałowie niech zaprzestaną prawadzenia swojej propagandy i zwykłego odwracania kota ogonem, co czynicie już z Polakami od wielu dekad, udając w tym czasie pozaparlamentarną opozycję, która jakoby walczy z systemem i bandą już dzisiaj pięciorga oraz z komunistami i z socjalistami.

Tutaj chodzi przede wszystkim o pieniądze i o nic więcej, to jest wewnętrzna kłótnia żydów o to, kto będzie zarabiał w Polsce na produkcji żywności jeszcze więcej albo trochę mniej.

Polski chłop zabijając zwierzę na żywność, podrzynając jej w tym celu wcześniej gardło, nie zabijał jej w sposób przewidziany przez żydowskich ortodoksów, ponieważ krew, która wypływała z tego zwierzaka potem była wykorzystywana w dalszej produkcji żywności, między innymi w produkcji kaszanek i kiełbas.

Natomiast, do tego, aby uzyskać certyfikat o koszerności jedzenia potrzebna jest do tego zgoda Rabina i nikogo innego, i to on ją wydaje i decyduje o tym i nikt inny.

Dlaczego nasi polscy liberałowie obecnie, z taką natarczywością zaczęli interesować się ubojem rytualnym w Polsce?

Nie wiedzą państwo, o co chodzi polskim liberałom od wolnej gospodarki i niewidzialnej ręki w gospodarce?

Na przykład o to, trzeba zamknąć polskie kopalnie, zamknąć polskie stocznie, bo jakoby one były nierentowne, dlatego obecnie trzeba zlikwidować polski ZUS, polską służbę zdrowia, Polskie Lasy Państwowe (w ogóle najlepiej jakby zniknęła polska państwowość!), ale trzeba nam w Polsce pobudować elektrownie atomowe, jednak ubój rytualny trzeba podtrzymać w naszej ojczyźnie, bo nasza gospodarka i polskie rolnictwo upadną. Buhahahaha…

A jak jedziesz na polską wieś, to nie uświadczysz pięciu krów na krzyż w całej wsi, a w wielu wsiach chłopi kupują jajka od wielkich koncernów które produkują drób! No to teraz, jak w Polsce zlikwidują ubój rytualny, to polskie rolnictwo dopiero przepadnie z kretesem!

A my jeszcze w Polsce mamy polskie rolnictwo, czy coś takiego jeszcze istnieje? Gdzie te stada zarodowe, gdzie te krowy i woły oraz byki, gdzie te „świnki” poddane temu ubojowi, gdzie to się w Polsce odbywa, na taką skalę, o której tutaj jest mowa, kto jest właścicielem tych ubojni? Które koncerny na tym stracą, a które zyskają? Bo że nasi polscy chłopi na tym nic nie ugrają, to jest pewne!

To jest dopiero liberalna polityka i dbanie o dobro polskiej gospodarki w narodowej gospodarce. Polskie kopalnie i huty, telekomunikacja, banki oraz stocznie be, ale ubój rytualny cacy i niepolskie koncerny spożywcze oraz hodowlane.

To jest ta prawdziwa wolność w gospodarce, według liberalnych megalomanów od gospodarki i ekonomii, i to przez wielkie „W”!

Czy naprawdę ludzie, którzy wynoszą ten problem w Polsce pod niebiosa nie zdają sobie z tego swojej sprawy?

***

Za: http://polacy.eu.org/#/3987/klotnia-w-zydowskiej-rodzinie-/

Data publikacji: 17.07.2013

p.s.

Ks. Dr. Stanisław Trzeciak, UBÓJ RYTUALNY W ŚWIETLE BIBLII I TALMUDU, Warszawa 1935, str. 7‑22

WSTĘP

Wykładem moim pt. ,,Ubój rytualny w świetle Biblii i Talmudu“, wygłoszonym w dniu 21 marca 1935 r. w imieniu „Towarzystwa Opieki nad zwierzętami!“, zajęła się żywo prasa stołeczna jak i prowincjonalna, nie wyłączając prasy żargonowej. Prasa chrześcijańska jednogłośnie nazywa ubój rytualny „barbarzyństwem ze zmierzchłej przeszłości“ lub „mordem rytualnym nad zwierzętami“ i domaga się jego zniesienia, żydowska zaś prasa za rabinem Schorrem na czele zapewnia, że ,,humanitarność uboju rytualnego została wielokrotnie stwierdzona“ i konstatuje, że całe społeczeństwo polskie jest wrogo usposobione do uboju rytualnego. Donosi przy tym o zorganizowaniu „akcji“, mającej na celu przeciwstawienie się walce z ubojem żydowskim.[1]

http://www.fronda.pl/blogi/czytanki-dawne-i-nie-tylko/szechita-rytualny-uboj,28659.html

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.