Strona główna > Świat > Klimatyczny kant warty 6 biliardów $

Klimatyczny kant warty 6 biliardów $

Christopher Monckton na temat ekonomiki walki z „globalnym ociepleniem”.

a

„Jesteśmy bliscy samobójstwa” – neo”papież” Franciszek o globalnym ociepleniu

Przejęcie kontroli nad niegdyś czystym ideowo ruchem na rzecz ochrony środowiska przez twardą lewicę wiele nas wszystkich będzie kosztować. Mówiłem o tym na corocznej konferencji poświęconej zagrożeniom dla naszej planety zorganizowanej przez Światową Federację Naukową – że na podstawie wziętej z psychiatryka polityki anty-CO2, jaka obecnie stała się modna wśród pół-analfabetów naukowych z różnych rządów, będzie ona kosztować na wszystkich 6 biliardów $, aby nie dopuścić do tzw. „globalnego ocieplenia” o 6 stopni w skali Fahrenheita, do czego i tak nie dojdzie. Prof. Antonino Zichichi, jeden z 6 najważniejszych światowych fizyków w dziedzinie cząstek (odkrył formę antymaterii 40 lat przed badaniami w kosztującym wiele mld $ Wielkim Zderzaczu Hadronów) jest najsłynniejszym włoskim naukowcem od czasów swego bohatera, Galileusza. Założył Federację pół wieku temu, i mimo że ma teraz 83 lata, nadal jej przewodniczy.

Nino ma wygląd naukowca, jakby podłączyć Einsteina do prądu, też tak samo włosy stałyby mu na głowie. Jest w dobrej formie, a zdrowie zawdzięcza, jak sam mówi codziennemu godzinnemu spacerowi, nie pije alkoholu i nie je luchnu. Mieszka w średniowiecznym domu z kamieni w niezniszczonej ręką ludzką klasztornej wiosce Erice na Sycylii, położonej na stromej skale na wysokości ok. 800 m n.p.m. z widokiem na błękit Morza Śródziemnego.

Jest nerwusem. Denerwuje się również z tego samego powodu, co ja, został wychowany w tradycji klasycznej, jaka nakłada na każdego badacza obowiązek bycia „poszukiwaczem goniącym prawdę” (piękna sentencja Al-Haythama na określenie naukowca), co jest rzeczą logiczną i racjonalną.

Założył Federację w zenicie Zimnej Wojny, aby przypominała naukowcom o ich moralnej odpowiedzialności za użycie ich talentu i sztuki dla czynienia dobra, a nie zła, i obowiązku intelektualnym ścisłego przestrzegania zasad metodologii naukowej.

Nino wpada w furię na temat polityzacji nauk o klimacie. Nauka w dzisiejszych czasach stała się monopolem tych, którzy za nią płacą. Jest tylko jeden klient, który płaci: Państwo. Naukowcy coraz bardziej wytwarzają wyniki dla swych politycznych panów pieniądza zamiast poszukiwać prawdy.

Chyba nigdzie nie znajdziecie wyraźniejszego dowodu na kupowanie potrzebnych rządom wyników niż w aktualnie zdyskredytowanym raporcie z 2006 roku, napisanym przez Nicka Sterna na temat ekonomii klimatycznej. Kompletnie idiotyczny panel ONZ zdążył już trzykrotnie zawyżyć prawdziwy (i nieszkodliwy) pułap ocieplenia, do jakiego może dojść w wyniku dodania do powietrza emisji CO2. Stern, aby zaspokoić swych płatników, potroił go jeszcze raz bez najmniejszego uzasadnienia. Potem podzielił ten wynik przez 10  w zakresie prawdziwego kosztu ocieplenia, i go pominął, a następnie pomnożył przez 10 prawdziwy koszt nie działania w zakresie programu Save The Planet (info do poczciwego Nicka: planeta triumfalnie przetrwała 2000 lat i nie wymaga ponownego zbawiania jej).

Tony Blair, krętacki socjalistyczny premier, był tak wniebowzięty tym stekiem nonsensów, że dał Sternowi tytuł szlachecki i zaistalował go w roli szefa the Grantham Institute, sowicie opłacaną instytucję propagandową promującą strach przed klimatycznym Armageddonem i nienawiść wobec Zachodu.

Używając raportu poczciwego Nicka jako pretekstu, Blair (z niemal jednogłośnym poparciem wszystkich partii, w tym partyjniaków Camerona) wprowadził największą podwyżkę podatków w ludzkiej historii. Przy jedynie 3 głosach sprzeciwu, the Climate Change and National Economic “Hara-Kiri” Act został przyjęty tej samej nocy 1 października, gdy spadł w tym dniu pierwszy od 74 lat śnieg na podwóże przed Parliament Square.

Z pomocą rządu włoskiego, jaki wziął pod uwagę naukowy interes, Nino Zichichi kupił trzy porzucone klasztory w Erice i zamienił je w centrum doskonalenia metod badawczych, gdzie najlepsze światowe umysły naukowe przyjeżdżają przez okrągły rok, aby uczestniczyć w kursach i seminariach oraz wymieniać w swym środowisku własne idee.

Crème da la crème tych konferencji to doroczne, odbywające się zawsze w sierpniu seminarium w sprawie zagrożeń dla świata. W tym roku, na skutek mojej sugestii, klimatyczny panel Federacji zorganizowano wokół dyskusji nad ekonomiką klimatyczną.  Żaden z szanownych mówców nie zostawił suchej nitki na poczciwym Nicku i jego głupawym raporcie. W szczególności, został on skrytykowany za swą dziką manię przesadzania w obrazie domniemanego zagrożenia. Po 15 latach badania wyników i braku dowodów na jakiekolwiek globalne ocieplenie, jego wnioski w stylu, że istnieje ledwie 10 % szans, że świat dotrwa do końca tego wieku z powodu globalnego ocieplenia, wyglądają co najmniej smutno i straciły termin przydatności do spożycia.

Prezydent Czech, Vaclav Klaus wygłosił wart odnotowania wykład. Podczas konferencji klimatycznej ONZ-tu w 2007 r. w sprawie programu Save-The-Planet, był on jedynym przywódcą otwarcie sprzeciwiającym się klimatycznemu kantowi. Wielu innych przywódców powiedziało mu prywatnie, że zgadzają się z nim, lecz nie ośmielili się niczego powiedzieć publicznie.

Prezydent Klaus zażądał bardzo zdroworozsądkowego podejścia w sprawie polityki klimatycznej i powołał się na Lorda Lawsona, byłego ministra finansów w gabinecie Margaret Thatcher. Prof. Ross McKitrick, który udowodnił oszustwo zawarte w krętackiej próbie ONZ, aby po cichu zlikwidować fakty na temat średniowiecznego okresu ocieplenia w 2001 r. powiedział, że modele klimatyczne i polityka, jaka jest na nich oparta, winny być dostosowane do paradygmatu wzięcia pod uwagę przewidywalnych spadków, jak też wzrostów temperatury, a nie wróżenia z fusów.

Używając jako przedmiotu badawczego australijski nowy podatek od CO2, udowodniłem że 48 razy więcej będzie kosztować polityka powstrzymywania globalnego ocieplenia niż zostawienie klimatu w spokoju i zajęcie się swoimi ważniejszymi sprawami.

Pełny raport i wyliczenia pod linkiem – kliknij.

źródła:

  • http://www.hangthebankers.com/the-6-quadrillion-cost-of-the-climate-scam/
  •  http://www.wnd.com/2012/08/the-6-quadrillion-cost-of-the-climate-scam/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.