Strona główna > Historia > Kłamstwo doskonałe – Kornel Morawiecki

Kłamstwo doskonałe – Kornel Morawiecki

Wall Street Journal”(żydowski szmatławiec/Polonuska) : „Marsz Żywych”: Młodzi ludzie w izraelskich flagach stoją przy ogrodzeniu Auschwitz-Birkenau, nazistowskiego obozu śmierci w Polsce…

Z pozoru wszystko jest w porządku: „nazistowski obóz śmierci w Polsce”. Tylko kto to byli ci „Nazi”? Przecież napisano: obóz w Polsce. Dla 90% Amerykanów, zwłaszcza młodych, którzy jeszcze mniej od młodych Europejczyków wiedzą o II wojnie światowej, takie określenie opiniotwórczego nowojorskiego dziennika jest jasne: naziści, którzy założyli ten potworny obóz zagłady dla Żydów, to byli Polacy.

Poraża perfidia medialnej manipulacji. Jak cię piszą, tak cię widzą.

Za nic nie wolno nam się zgodzić na tak zakłamane przedstawianie naszej historii. Podczas tamtej strasznej wojny byliśmy narodem ofiar i bohaterów – nie morderców.

Dlaczego po obraźliwych słowach prezydenta Obamy o „polskim obozie śmierci” nie było protestacyjnej noty dyplomatycznej, oficjalnego żądania przeprosin ze strony rządu, prezydenta, czy polskiego parlamentu?

Dlaczego politycy władający krajem od prawie ćwierć wieku, nigdy nie zażądali reparacji wojennych od Niemiec (patrz „GO” nr 12)? Skutki tego zaniedbania są groźniejsze od wszystkich afer minionych 23 lat.

Nierzetelni zachodni dziennikarze takim pojęciowym zamętem wyrządzają Polsce oraz pamięci naszych przodków niewyobrażalną krzywdę. O może większym narodowym wymiarze niż tragedia smoleńska.

Kornel Morawiecki

Za:http://gazetaobywatelska.info/news/show/135

YDZI_1~1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.