Strona główna > Polska > KK! Grubo! Ostro masakruje! Nie zobaczysz w Tv. Mocne wpadki!

KK! Grubo! Ostro masakruje! Nie zobaczysz w Tv. Mocne wpadki!

Komentarz: Wsparliśmy inicjatywę eMisjiTV od pierwszego odcinka: link, kiedy ze świecą można było szukać podobnych, polskich, oddolnych i patriotycznie ambitnych inicjatyw na JewTube (dzisiaj ten portal to już niemal tylko wylęgarnia chazarskich operacji psyop czy innych „narodowych” celebrytów z parciem na szkło i wybujałym ego). Tym bardziej wspieramy i obecnie, kiedy potop koszernego szamba w internetach zmusza nas do smutnej aczkolwiek niestety prawdziwej refleksji, która uzmysławia nam, że żyjemy już w globalnym domu wariatów.

Wyjaśnienie tego szalonego tytułu znajdziecie w programie, natomiast z opisu musicie dowiedzieć się o trzech rzeczach. Przede wszystkim eMisjaTv kończy 7 lat i jesteśmy niezwykle dumni, że byliście z nami przez ten czas! Po drugie – to ostatni odcinek Komentarza Koniecznego!

Na szczęście nie w ogóle, tylko w tej starej, wysłużonej sali, którą właśnie opuszczamy. Tylko od Was zależy jak szybko wznowimy produkcję programu. No i wreszcie trzeci aspekt, bezpośrednio powiązany z poprzednim punktem. Otóż ruszyła publiczna zbiórka na wyposażenie nowego studia eMisji. BARDZO liczymy na Wasze wsparcie, bo niezależne media leżą jedynie w interesie narodu. Decydenci zapewne dopłaciliby, aby zamknąć taką inicjatywę, dlatego jej przyszłość leży w rękach przeciętnych Polaków. Naszych rodaków, dla których trwamy od tylu lat! A że nie było łatwo możecie zobaczyć pod koniec filmu w serii wpadek, którą ujawniamy po raz pierwszy w historii eMisji :-)

Link do publicznej zbiórki: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji

Dla użytkowników PayPal: https://patronite.pl/emisjatv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *