Strona główna > NWO > Kissinger o kryzysie bankowym

Kissinger o kryzysie bankowym

„To nie jest istotne, jaka jest prawda, liczy się to, co uważamy za prawdę.” – Henry Kissinger.

a

ED Noor: W tym przypadku, kryminalista „zdaje-mie-sie” Kissinger rzeczywiście chlapnął prawdę w tym swoim cytacie. Ponadto, jest to część porządku tej agendy naszych drogich przyjaciół, aby mogli oni potem powiedzieć, że ostrzegali nas, gdy coś pójdzie źle. W ten sposób mogą domagać się swego rodzaju niewinności przed skutkami własnych działań w stosunku do świata innowierców.

„Ci, którzy rozumieją przebieg losów świata i Ciemną Moc, która trzyma Ziemię i jej mieszkańców w szatańskim uścisku wiedzą, że nic nie dzieje się przez przypadek.

Nic ani w polityce ani na rynkach finansowych nie dzieje się spontanicznie.

Wszystko jest zaplanowane i zaaranżowane w tym globalny kryzys finansowy.

To ma na celu doprowadzenie systemu finansowego do ruiny i pogrążenie świata w chaosie w taki sposób, żeby „nowy porządek finansowy” New International Order można było stworzyć pod bezpośrednią i bezwzględną kontrolą Niewidzialnej Władzy Pieniądza.

Innymi słowy, grabież gospodarki światowej przez elity władzy jest zapowiedzią nadchodzącego Banku Światowego i Światowej Waluty zbliżania się chwili powstania Rządu Światowego”.

~ Henry Kissinger, 5 styczeń 2009. Podczas wywiadu na parkiecie New York Stock Exchange emitowanego na antenie CNBC 5 stycznia 2009 r.

Źródło: http://snippits-and-slappits.blogspot.ca/2013/04/kissinger-on-banking-crisis.html

Przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.