Strona główna > Świat > Kissinger: Za 10 lat nie będzie już Izraela

Kissinger: Za 10 lat nie będzie już Izraela

Można w to uwierzyć? z mroku wszelkiego zła  przerażającego źródła, Kissinger dzieli się z nami koszerną plotką!

Oczywiście jest haczyk! zawsze jest jakiś haczyk!

Jeśli jest coś co zauważyłem o każdym zbrodniarzu wojennym to ich sztuką jest oszustwo – zwłaszcza jeśli był związany z Izraelem!

Idea nieuchronnego upadku Izraela nie jest już tematem tabu, skoro więcej ważnych amerykańskich oficjeli wyraźnie potwierdza ten fakt, skoro prominentny amerykański dyplomata Henry Kissinger mówi: „Za 10 lat nie będzie już Izraela”.

“Ta opinia Kissingera jest kategoryczna. Nie mówi, że Izrael jest w niebezpieczeństwie i można go ratować jeśli damy mu dodatkowe tryliony dolarów i zniszczymy jego wrogów militarnie. . . Nie proponuje żadnego wyjścia. Po prostu twierdza fakt: W 2022 Izrael nie będzie istniał” – napisał polityczny felietonista Kevin Barrett w artykule opublikowanym w niedzielę na stronie Press TV.

Wskazał także na badanie zamówione przez amerykańską Wspólnotę Wywiadowczą [US Intelligence Community – IC], składające się z 16 agencji wywiadowczych, zatytułowane „Przygotowanie do Bliskiego Wscchodu bez Izraela” [Preparing for a Post-Israel Middle East], i zwrócił uwagę na to, że raport IC potwierdza pogląd Kissingera.

Analityk dodał: „Te 16 agencji wywiadowczych zgadzają się, że Izrael nie może przeciwstawić się nadchodzącemu walcowi palestyńskiemu składającemu się z Arabskiej Wiosny, Islamskiego Przebudzenia i zwiększającego się znaczenia Islamskiej Republiki Iranu”.

Raport IC potwierdza, że amerykański rząd nie ma już zasobów militarnych i finansowych „by dalej podtrzymywać Izrael wbrew życzeniom ponad biliona jego sąsiadów” i proponuje, by „Stany Zjednoczone zajmowały się własnym interesem narodowym i 'wyciągnęły wtyczkę' dla Izraela” – napisał Barrett.

Biorąc pod uwagę to, że Żyd Kissinger nie jest już postrzegany jako żarliwy przyjaciel Izraela, i że większość amerykańskich oficjeli, łącznie z autorami raportu IC jest pod wpływem pro-izraelskiego lobby, pojawiające się przekazy stają się bardziej niezwykłe, dodaje artykuł.

Barrett twierdzi, że pojawiające się wśród amerykańskich oficjeli „samozadowolenie” w kwestii losu Izraela może wypływać z następujących powodów:

– Amerykańscy politycy i działacze polityczni „coraz bardziej mają dosyć izraelskiej bezkompromisowości i fanatyzmu”

– Amerykanie czują „coraz większą niechęć do apodyktycznej dominacji dyskursu publicznego izraelskiego lobby”

– „Amerykańska społeczność żydowska nie jest już zjednoczona we wspieraniu Izraela”

– Powszechną wiedzą staje się to, że Izrael i jego zwolennicy dokonali ataków fałszywej flagi 11 września.

W artykule czytamy: „W rzeczywistości Stany Zjednoczone ubożeją i poświęcają tysiące żołnierzy w wojnach dla Izraela – wojnach które szkodzą raczej niż pomagają strategicznym interesom amerykańskim”.

Barrrett podsumował swój artykuł w ten sposób: „Amerykańskim decydentom będzie dużo łatwiej iść w ślady Kissingera i 16 agencji wywiadowczych, żeby uznać to co oczywiste: Izrael doszedł do końca 'okresu przydatności do spożycia'.”

Źródło: http://concen.org/forum/thread-47248.html

Tłum z j. ang. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.