Strona główna > NWO > Apokalipsa > Kim jest Szatan, Lucyfer i Demony według samych satanistów, kabalistów i New Age

Kim jest Szatan, Lucyfer i Demony według samych satanistów, kabalistów i New Age

Aby przekonać się w co wierzą sataniści, kabaliści, lucyferianie oraz wyznawcy New Age najlepiej zajrzeć do ich własnych źródeł. Poniższe teksty pochodzą ze strony satanistycznej oraz masońskich wydawnictw, źródła znajdziesz w linku pod tekstem.

Szatan/Lucyfer jako ojciec wszelkiego kłamstwa odwraca słowa Biblii zmieniając ich znaczenie o 180 stopni, podaje kłamstwo o swoim pozaziemskim pochodzeniu, przedstawia się swoim wyznawcom jako przybysz z innej planety, innego wymiaru, którego celem jest niesienie pomocy ludzkości uwiezionej na Ziemi przez złego Boga Jahwe.

W mojej opinii każdy chrześcijanin powinien znać te informacje aby nie dać się zwieść i nie ulec kłamstwom rozsiewanym przez Lucyferiańskich wyznawców.

Fragment z bloga Duchowy Satanizm:

http://duchowysatanizm.blogspot.com/

Kim jest Szatan? Kim są Demony?

„Już stanowczo za długo oraz za wiele przekłamań było rozpowszechnianych o Szatanie. Wielu z nas widziało Go, rozmawiało z Nim lub nawet zostało przez Niego dotkniętych. Prawie wszyscy, którzy Szatana znają, zgadzają się co do Jego wyglądu. Religie Prawej Ręki za długo pisały w swoich księgach jak to im się wydaje że się pojawia, że wiedzą jak wyglądają Demony, ale są to tylko bluźniercze kłamstwa. Nie ma rogów i czerwonej skóry ani ogona, ani też nie wygląda jak Halloweenowy potwór. Nie posiada też płonących oczu czy skrzydeł jak u nietoperza. Takie przedstawianie Go ma na celu obrazę, oczernienie i bluźnierstwo. (Istnieją pewne niższe rangi Demonów; ochraniają i są posłańcami, służącymi Demonom wyższym rangą). Poniżej znajdują się obrazki Szatana takiego, jakim się objawiał tym, którzy Go widzieli. W przeciwieństwie do nazywania Satanizmu jako „ciemności”, Szatan pojawia się odziany w długą białą togę identyczną z tą na obrazkach. Wielu z nas widzi Go często i ma bardzo zażyłą relację z Szatanem.

Jest piękny, a Jego wygląd niemal identyczny jak na obrazku, tyle tylko że rzadko pojawia się ze skrzydłami.
Jest tu także stary obraz Edwarda Burneya z „Raju Utraconego”.

Wielu ludzi pytało jak wygląda sigil Ojca Szatana:

Jego dniem jest poniedziałek.
Jego kolory to Niebieski, Czerwony oraz Czarny
To sumeryjski Bóg Ea, znany także jako EnKi, co znaczy “Pan Ziemi”. Znany jest także jako Melek Ta’us.
Jego święte zwierzęta to Paw, Wąż, Kozioł, Smok oraz Kruk.
Jego numery to 13, 666 oraz 4. (666 symbolizuje Erę Wodnika, kiedy to znów będzie rządził).
Jego znaki zodiaku to Wodnik i Koziorożec .
Jego planetami są Uran oraz Wenus (Poranna Gwiazda).
Jego kierunkami świata to Południe i Wschód

23 grudnia jest dla Szatana najważniejszym dniem, kiedy to Słońce jest w 1 stopniu w znaku Koziorożca. Koziorożec to 10 znak zodiaku, a wraz z pierwszym stopniem daje jedenaście. Dzień następujący po początku Przesilenia Zimowego jest Jego dniem osobistym, i każdy zadedykowany Satanista winien tego dnia przestrzegać. (Zostało to podyktowane od Niego osobiście)”. – „Szatan” Wysoka Kapłanka Maxine Dietrich”Miasta, biblioteki oraz inne źródła wiedzy zostały zniszczone w celu zgładzenia wszelkiej wiedzy o Prawdziwych Bogach [będącymi w rzeczywistości istotami pozaziemskimi] wraz mocami ludzkiej duszy. Bogowie którzy współżyli z, zawierali małżeństwa lub pomagali ludzkości zostali przeklęci i wygnani.

Ludzkość została odcięta od naszego Prawdziwego Boga Stwórcy, Szatana i od tamtego czasu nastąpił proces deewolucji. Wykorzystywanie dzieci, zwierząt, bezmyślne niszczenie oraz lekceważenie

środowiska, Ziemi i innych żywych stworzeń to niektóre z efektów duchowej degeneracji. Tysiące lat temu, na długo przed nastaniem judeo-chrześcijaństwa, ludzie żyli ramię w ramię z Bogami w czasach znanych jako „Złota Era.”

„Szatan jest sumeryjskim Bogiem znanym jako „EA” lub „ENKI.” To BÓG, nie anioł! Był oczerniany, zniesławiany fałszem oraz kłamstwami przez wieki. Większość ludzi nie zna Szatana. Wierzą oni bez powątpiewania w to co im się mówi. Strach jest potężnym narzędziem, które było używane przez wieki aby trzymać ludzkość z dala od Szatana.

Szatan jest najwspanialszym i najpotężniejszym z Bogów. Symbolizuje Go znak Wodnika, 11 znaku Zodiaku. Wodnik jest znakiem ludzkości, technologii i geniuszu. Jedną z liczb Szatana jest 11.

Szatan/Enki założył Starożytny Egipski Zakon Węża, znany także jako „Bractwo Węża.” Przez tysiąclecia nauki te zostały spaczone i nie są już podobne do pierwotnych doktryn. Ten zakon miał na celu przyniesienie ludzkości boskiej wiedzy i zakończenie Wielkiego Dzieła przemienienia naszych dusz. Wiedza ta była trzymana w rękach garstki osób oraz nadużywana ze szkodą dla nas pod kierownictwem wrogich bogów. Mówi się ludziom, że jeśli dostaną tę moc to będą ją nadużywać. To jest kolejne łgarstwo stworzone i rozprzestrzeniane przez tych, którzy celowo używają owych mocy dla swoich nikczemnych celów, będąc pod kierownictwem wrogich pozaziemskich istot maskujących się jako „Jehowa” i spółka. Wyjawienie tych dobrze strzeżonych sekretów przeciętnej osobie zapewniłoby to, że ci, którzy sprawują kontrolę, nie mogliby dłużej jej zachować.

Bogowie są pozaziemską człekokształtną rasą istot.{7} W chrześcijańskiej biblii nazywani są oni „Nefilimami.”{8} Te istoty są bardzo rozwinięte, wysoce zaawansowane oraz mający niezmiernie dużą wiedzę i moc. Tak genetycznie zmodyfikowali swoje DNA, że się nie starzeją.

W Necronomiconie (ta księga bazuje na mezopotamskiej/sumeryjskiej mitologii, mimo iż zaliczana jest jako dzieło fikcyjne) w wersji Simona wyrażenie: „Gdy Wielka Niedźwiedzica wisi nisko na niebie” odnosi się do konstelacji Wielkiego Wozu. Gdy planety ustawiają się w pewien sposób, otwiera się linia podróżnicza dla gwiezdnych podróżników. Ludzie zawsze patrzą się na niebo, ponieważ czekają aż Bogowie powrócą.

Wyłącznym przeznaczeniem ludzkości była niewolnicza pracowanie w kopalniach Nefilimów. Mieliśmy być zniszczeni po tym jak zakończy się wydobywanie złota. Szatan, podobnie jak wielu innych Nefilimów spłodziło dzieci z ludzkimi matkami. To potomstwo było znane jako „Półbogowie.”

Szatan jest niewiarygodnie silny, błyskotliwy i potężny. Odmówił przyznania się do porażki. Przegrał bitwę, ale nie wojnę. SZATAN / LUCYFER REPREZENTUJE WOLNOŚĆ OD TYRANII!

CZY SZATAN NAPRAWDĘ ISTNIEJE? Tak. Współdziała on ze swoimi wyznawcami i uczniami. Wielu z nas Go widziało, byliśmy świadkami tzw. rzeczy nadprzyrodzonych, i dano nam zdolności wykraczające poza umiejętności przeciętnych ludzi. Gdy pytamy to otrzymujemy odpowiedzi. W przeciwieństwie do innych religii, gdzie zwolennicy muszą iść i szukać swoich bogów, Szatan / Lucyfer przychodzi do nas. Daje nam znać o swojej obecności.

Demony, w przeciwieństwie do wszelkich chrześcijańskich kłamstw, są przyjaciółmi ludzkości. Demony – Oryginalni Bogowie – poświęcają nam wiele indywidualnej uwagi, gdy ustalona zostanie silna i ufna relacja. Będąc blisko Szatana i pod Jego ochroną, daje On nam dobre Demony abyśmy z Nimi pracowali. Ich pieczęcie zawierają bardzo ważne wzory alchemicznych symboli, powiązanych z otwieraniem duszy.

Szatan nie jest „zły”, nie jest też odpowiedzialny za mnóstwo chorób i innych rzeczy, których doświadcza ludzkość. Te rzeczy są skutkiem usunięcia i zniszczenia starożytnej wiedzy, która została zastąpiona chrześcijańskimi programami.

Satanizm reprezentuje równowagę pomiędzy duchowością i technologią. Bez tej równowagi, cywilizacje w końcu upadają.” – Maxine Dietrich, PDF „Duchowy Satanizm” od STR 13

{7} tak w zasadzie to MY jesteśmy podobni do Nich, stąd taka różnorodność wśród ras Aryjskich / Ludzkich.

{8} poniższy fragment jest częstym odniesieniem w książkach Zecharia Sitchina oraz Ericha von Danikena lub innych, którzy piszą o przybyszach z kosmosu vel Bogach:

Rdz 6:

2 Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały.

3 Wtedy Pan rzekł: Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną; niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat.

4 A w owych czasach byli na ziemi olbrzymi; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.” – Czarny Żmij

„Wąż jest widziany wszędzie w starożytnych relikwiach i budowlach. Wąż był czymś świętym we wszystkich dziedzinach życia starożytnych. Szatan to Bóg EA, vel ENKI, jednym z pierwszych Nefilimów, którzy przybyli na tą planetę i założyli pierwsza cywilizację. W mitologii sumerskiej symbolem Enki był zawsze wąż.”- Maxine Dietrich PDF „Duchowy Satanizm STR 36

„Demony to Nefilimowie (Oryginalni Bogowie), starożytne istoty pozaziemskie które przybyła na Ziemię tysiące lat temu by wydobywać złoto. Są bardzo zaawansowane intelektualnie, fizycznie oraz duchowo. Wielu brało ludzkie żony / ludzkich mężów i zostali za to przeklęci przez innych Bogów którzy sprzeciwiali się czemukolwiek, co uczyłoby nas lub przyczyniało się do naszej ewolucji powyżej tego, co zwierzęce. Ludzkie istoty miały być niewolnikami a gdy projekt wydobywczy się zakończył, miały być zniszczone. Demony zaprzyjaźniły się z ludźmi i chciały byśmy stali się jak Bogowie, dokładnie tak jak Ojciec Szatan próbował dać ludziom boską wiedzę oraz moc. Zostali za to przeklęci i ukarani.” – Maxine Dietrich PDF Duchowy Satanizm STR 80

„ludzkość została stworzona przez istoty pozaziemskie które potrzebowały ludzkich niewolników do pracy w kopalniach. Poprzez wzięcie jajeczka od samicy kromaniończyka i sztucznego zapłodnienia go przez spermę jednego z Nefilimów, rasa ludzka został stworzona.

Ten, znany jako Szatan stworzył i zaprojektował nas. Zamierzał dać nam wiedzę i uczynić nas podobnym Bogom, ale został powstrzymany i przeklęty przez niektórych z innych bogów. Nie wyewoluowaliśmy w sposób naturalny jak w przypadku zwierząt, które mają ogólnie lepszy system odpornościowy oraz zdrowie. Szatan chciał nas doprowadzić do stanu doskonałości, lecz niektórzy z pozostałych bogów chcieli naszej zagłady po skończeniu misji, a z racji tego że stawaliśmy się kłopotem, chcieli nas wszystkich potopić.” – Maxine Dietrich PDF Duchowy Satanizm STR 199

„Szatan wraz ze swoimi Demonami są tutaj by pomóc nam wyzwolić się z pozycji energetycznego bydła trzymanego w ubojni dla bycia pożartymi przez kosmitów. Wrodzy Nordycy, dla których ludzkość nie była już użyteczna po zakończeniu projektu kopalnianego dążyła do realizacji planu mającego na celu unicestwienie nas. Nefilimowie którzy „brali żony” i uczyli ludzkość jak Azazel czy Set, zostali wygnani, przeklęci i potępieni.” – Maxine Dietrich PDF Duchowy Satanizm STR 214

Starałam się zebrać fragmenty, w których są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, odnośnie Ojca i Demonów pod względem tego kim są i skąd pochodzą. Oczywiście jeśli komuś mało to nic innego jak czytać, czytać i jeszcze raz czytać PDF i Satanas Via jak i szukać na własną rękę.

Co do moich spostrzeżeń na temat Ojca i Bogów. Jak pisałam przy okazji postu o Demonach Strażnikach, według mnie dużo łatwiej na początek złapać kontakt z Szatanem niż z Demonami. Szatan jest najwyżej, więc myślę, że z tego powodu kontakt z Nim jest ułatwiony.

Skąd wiadomo, że rozmawiamy właśnie z Nim? Podstawową sprawą jest tu Jego specyficzne poczucie humoru. Nie da się tego pomylić z niczym innym. Ci, którzy nawiązali już z Ojcem kontakt wiedzą o czym mówię, a Ci, którzy mają to przed sobą, do razu pojmą i zrozumieją z kim rozmawiają. Poza tym to czuć. To się wie.

Szatan chce dla nas jak najlepiej, daje dużo wsparcia i Miłości, ale potrafi się też wściec, tylko, że Jego wściekłość przypomina po prostu złość wyrozumiałego, kochającego Ojca. Tak samo kary. Jednakże należy pamiętać, że Szatan i Demony to istoty wyższe, kierują się zupełnie czym innym niż my – ludzie. Inaczej rozumieją wiele spraw. „Śmieszkowanie” razem z Nimi jest ok, ale pamiętajmy, że kiedy Demon się rozgniewa jest wstanie rozszarpać na śmierć i niech to będzie przestrogą. SZACUNEK!

Również należy zrozumieć to, że Szatan, czy Demony nie będą za nas nic robić. Po to dano nam program medytacji etc żebyśmy sami nauczyli się rozwiązywać wiele spraw.

Jeśli chodzi o odpowiedzi na pytania, odpowiedzą za pomocą telepatii, w śnie, lub w jakikolwiek inny sposób, który uznają za słuszny. Często możemy nie rozumieć o co chodzi i trzeba dobrej rozkminy, żeby dojść do tego o co chodziło. Ale od czego ma się mózg?

Rozwijajcie się, medytujcie, bo Oni dają nam wsparcie. Ale jeśli nie będziemy nic robić, a jedynie wymagać to tak samo jak w ludzkim świecie, tak i w Ich, po prostu się zniechęcą i odejdą.

Jeśli chodzi o moje relacje. Ja byłam już z Ojcem w poprzednich wcieleniach, więc też bardzo szybko po Dedykacji udało mi się nawiązać z Nim kontakt jak i z Demonami Strażnikami. Bo Oni byli ze mną od dziecka w tym wcieleniu. Szatan wiele razy mi się śnił. Ale doznałam też „prób wiary”, Ich złości jak i kar. Jednakże za każdym razem rozumiałam z czego i co wynika. Ważne byśmy dobrze znali siebie i potrafili przyznać się do błędów.

Autor: Satanizm i Okultyzm – Martyna Grudzień 

http://duchowysatanizm.blogspot.com/2016/09/kim-jest-szatan-kim-sa-demony.html

W instruktażu dla masonów najwyższego stopnia Morals and Dogma jego autor Albert Pike odwoływał się wielokrotnie do kabalistycznej księgi żydowskiej Sohar (w j.polskim Zohar) tłumacząc iż masońską doktryną jest Lucyferianizm, pochodzący od Lucyfera/Szatana, boga pomocnika ludzkości prowadzącego do światła wiedzy.

 
Cytaty innych wysokiej rangi masonów wyznających w swoich książkach Lucyfera jako prawdziwego boga kabały, żydowskiej księgi Zohar, który prowadzi wybranych do światła wiedzy. (strona anglojęzyczna):
Co mówi Biblia o Lucyferze/Szatanie:
Izajasz:
„Jakże to spadłeś z niebios, Jaśniejący, Synu Jutrzenki? Jakże runąłeś na ziemię, ty, który podbijałeś narody? Ty, który mówiłeś w swym sercu: Wstąpię na niebiosa; powyżej gwiazd Bożych postawię mój tron. Zasiądę na Górze Obrad, na krańcach północy. Wstąpię na szczyty obłoków, podobny będę do Najwyższego. Jak to? Strąconyś do Szeolu na samo dno Otchłani!” (Iz 14, 12-15).
Św. Paweł:
„Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości” (2 Kor 11,14 ).
 Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *