Kim jest prof. Zybertowicz ?

Prof. Zybertowicz prymitywnie odwraca uwagę od katastrofalnej, chaotycznej polityki pis-u oraz Dudy. Przykrywa ich małostkową politykę polegającą na administrowaniu Polski w imieniu USA i UE i od tego odwraca uwagę.

a2

Szpiedzy kontra agenci!!!

Polityka pisowska, rozgrzała na nowo debatę n/t ,,agentów SB”. Nic nie mówią o znowelizowaniu ustawy lustracyjnej w takim kierunku aby otworzyć archiwa oraz wyeliminować z życia politycznego nie tylko TW, SB – eków, OZI, ale przeprowadzić dogłębną dekomunizację. Pis może to zrobić, ma zdecydowaną większość w sejmie, ale siedzi w tej sprawie cichutko i co dzień, czymś nowym odwraca uwagę od tych spraw. Również mocno darli się za czasów rzadów PO w sprawie ujawnienia aneksu do raportu o likwidacji WSI i też cisza!!!
W dniu dzisiejszym 01.03.16 w TVN-24 o 7.30 gościem red. Rymanowskiego był profesor Andrzej Zybertowicz – doradca prezydenta A. Dudy a wczesnie L. i J. Kaczyńskiego.
,,Złote myśli” Zybertowicza łatwo wylewały się z jego ust. Te ,,złote myśli” to wszystko sprowadzał do tego, że co złego dzieje się w Polsce to jest wina Rosji, oni (Rosja) prowadzą przeciwko Polsce wojnę hybrydową. Za KOD-em stoi Rosja, za Kiszczakową stoi Rosja, za Jaruzelską stoi Rosja, za nieudana lustracją i dekomunizacją stoi Rosja ( a nie L. Kaczynski) itd.
Prof. Zybertowicz prymitywnie odwraca uwagę od katastrofalnej, chaotycznej polityki pis-u oraz Dudy. Przykrywa ich małostkową politykę polegającą na administrowaniu Polski w imieniu USA i UE i od tego odwraca uwagę, tak by  ludzie nie zorientowali się w prawdziwych intencjach szpiegów, którzy administrują Polskę.
Prof. Zybertowicz wyżywa się na agencie ,,Bolku” do woli, przecież Wałęsa już nic nie znaczy w polskiej polityce. Jeżeli był sterowany przez SB jako prezydent, to widocznie za ich poręką ministrami w kancelarii Wałęsy zostali bracia Kaczyńscy, ale Zybertowiczowi chodzi o odwracanie uwagi, a ,,Bolek” to nośny temat i świetnie nadaje się do tego.
Kto może w tak perfidny, wręcz mistrzowski sposób odwracać uwagę ludzi od prawdziwych szpiegów w Polsce??? Moim zdaniem tylko bardzo dobrze wyszkoleni manipulanci.
Jeżeli się przyjrzeć biografii prof. Zybertowicza, to należy zauważyc, że to facet, z przeszłością komunistyczną, otrzymał za czasów komuny i pożniej, kilka stypendiów amerykańskich??? Nagle z działacza marksistowskiego, przemienia się w działacza antykomunistycznego, potępiający bezwzględnie odbudowywującą się Rosję, który nie czepia się sowietyzmu, czepia się dzisiejszej Rosji, podobnie jak ci z Pentagonu, NY etc.
Czyżby prof. Zybertowicz to klasyczny szpieg przewerbowany, atakujący agenta ,,Bolka” i Rosję w imieniu potężnych korporacji petrochemicznych i banksterskich??? Prof. Zybertowicz wstępujący do PZPR w 1976 roku po rozruchach w Ursusie, Radomiu, Płocku nie zdawał sobie sprawy, że PZPR to przedłużenie ramienia KPZR??? W jakim domu musiał być wychowywany, że w tak młodym wieku wstepuje do PZPR!!! Dzis prof. Zybertowicz jest ,,gwiazdą” mediów prawico – katolickich” jak banderowska GP, ND, TVR i RM, TVT.
O to co pisze Encyklopedia Solidarności o prof. Zybertowiczu:

W 1980 współautor (wraz z Romanem Bäckerem – antypolak –  komuch) tekstu programowego PZPR ,,Ostatnia szansa PZPR” w ramach Komisji Konsultacyjno-Porozumiewawczej Podstawowych Organizacji Partyjnych w Toruniu (tzw. struktury poziome PZPR).

A takie ,,złote” myśli przelewał prof. Zybertowicz w trockistowskim, antykościelnym biuletynie ,,Sigma” w 1980 roku, wydawany przy czerwonym ZSP w UW, (Sigma skupiała młodych rewolucjonistów o poglądach marksistowskich i trockistowskich):
,,PZPR nie jest organizacją z natury niereformowalną – jak chcą niektórzy. Jest jednak organizacją bardzo oporną wobec istotnych reform, zawsze bardziej skłonną do zmiany dekoracji, niż treści. Nie wygramy jednak kampanii reform w kraju bez odnowy partii, bez zmiany układu sił wewnątrz tej organizacji. Tym razem nie uda się przywrócić nawet na krótko autorytetu partii za pomocą słów. Bariera społecznej wiarygodności władzy została wysoko podniesiona. Mamy też do czynienia z nową jakością – masy uzyskały swoją organizację. Nie pozwolą narzucić sobie bezkarnie polityki sprzecznej z ich odczuciami. Nie wolno jednak pokładać w nowych niezależnych związkach zawodowych zbyt wiele nadziei. Związki zawodowe, jako organizacja nastawiona ze swej natury do pilnowania interesów pracowniczych bardziej nadają się do korygowania złych rozwiązań, niż do wypracowywania programów. Krajowi i klasie robotniczej potrzebna jest partia robotnicza. (…) Dziś najkrótsza ku temu droga, to odnowa PZPR.” – tak pisał prof. Andrzej Zybertowicz, dziś doradca Dudy, wczesniej L. Kaczynskiego, ,,demaskatora” służb specjalnych, likwidatora WSI, potępiający,,Bolka”.
Pisał dalej ,,Wszystkie dotychczasowe próby odnowy PZPR kończyły się na manowcach, m.in. dlatego, iż nigdy punktem ich wyjścia nie była marksistowska analiza układu sił politycznych w samej partii. Rozwiązanie jest proste: trzeba poddać aktyw faktycznej, oddolnej kontroli społecznej”.

Moim zdaniem prof. Zybertowicz, to cyniczny karierowicz, za kariere zrobił wszystko, by jako człowiek skompromitować się do granic możliwości. Być trockistą – marksistą i jednocześnie przefarbować się na ,,prawicowca” by ciągle być z władzą. To człowiek bezideowy, bez zasad moralnych w polityce, dlatego dzisiaj ma zadanie okłamywać polaków, wskazywać fałszywego złodzieja, fałszywego okupanta, fałszywego szpiega, agenta i nie ważne pod jakim szyldem partyjnym występuje, ważne by skutecznie odwracać uwagę od rzeczywistych okupantów Polski. Tacy ludzie to strasznie słabi ludzie, dlatego są wykorzystywani przez tych z pod znaku cyrkla i fartuszka do własnych antynarodowych celów. Podejrzane jest jego dość szybkie wyjście z więzienia w czasie stanu wojennego. Takich należy lustrować w pierwszej kolejności, tzn. tych co szybko przeszli z strony trockistów na stronę ,,prawico – katolicką”.

a3

Zygmunt Wrzodak
Czł. ,,Solidarności” od 1980 roku w Ursusie, nigdy nie związany z żadną organizacją komunistyczną

Za: http://wrzodakz.neon24.pl/post/130045,szpiedzy-kontra-agenci

Data publikacji: 1.03.2016

Udostępnij!

One Reply to “Kim jest prof. Zybertowicz ?”

  1. Co tam ten ,pożal się Boże, profesor robił i pisał mogłoby być jego sprawą gdyby nie to,że obecnie tak nachalnie pcha się na afisz ten obłudny gość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *