Strona główna > Świat > „KIM DOSTAJE 3 mld dolców z USA”

„KIM DOSTAJE 3 mld dolców z USA”

źródło: http://aangirfan.blogspot.co.uk/2013/04/kim-gets-3-billion-from-usa.html

Kim Jong Un
Kim, człowiek z zasobów CIA

Według Toma Heneghana z Intelligence Briefing’s Blog, Kim Jong-un otrzymał właśnie przesyłkę pieniędzy z USA.

„Można oficjalnie poinformować, że P140, samolot transportowy armii USA wyleciał z  Langley w stanie Virginia o 15:30 czasu wschodniego z przeznaczeniem docelowym w Korei Północnej.

„Samolot zawiera 3 miliardy dolarów, które zostały udostępnione przez oddział w Dallas należący do niemieckiego Commerz Banku.

„3 mld USD zostanie dostarczone bezpośrednio dla dyktatora Korei Północnej, Kim Jong-una przez amerykańskich urzędników”.

„Na czele zespołu amerykańskiego stoi były urzędnik administracji Clintona, komiwojażer Korei Północnej, Bill Richardson.

„Kim odbiera te fundusze łapówkowe w zamian za odgrywanie roli opisanej dla niego w scenariuszu, „czarnego charakteru”, który ma posłużyć do tego, aby dokonać zamieszania na rynkach finansowych na całym świecie.

Ciąg dalszy tutaj: http://www.myspace.com/tom_heneghan_intel/blog

„Amerykańskie samoloty wojskowe wyleciały z bazy lotniczej na Guam do Phenianu i wróciły 7 kwietnia 2012 roku, a potem ponownie na dłużej trwający pobyt, od 18 do 20 sierpnia, jak donosi źródło.

„Uważa się, że wśród osób na pokładzie jest Sydney Seiler, dyrektor ds. Korei w amerykańskiej Narodowej Rady Bezpieczeństwa, a także Joseph DeTrani, który kierował zespołem ds Korei Północnej w biurze amerykańskiego Dyrektora Wywiadu Narodowego. DeTrani opuścił stanowisko w maju.

„Spotkali się z północnokoreańskimi urzędnikami i omawiali zagadnienia polityczne…. „Trzecia wizyta, której potwierdzenie mamy z gazety Asahi Shimbun informuje, iż miała ona miejsce w listopadzie 2011 roku”

http://ajw.asahi.com/article/asia/korean_peninsula/AJ20130215008

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.