Strona główna > Świat > Kilka uwag na temat żydów

Kilka uwag na temat żydów

Wypowiedź Bobby Fischera – światowej sławy szachisty i byłego żyda

a

„OK, kilka uwag na temat żydów ………żydzi są jednostkami aspołecznymi, destrukcyjnymi, nietolerancyjnymi, złośliwymi, podstępnymi, itp. Oni chcą tylko niszczyć, rządzić i zabijać, rabować wszystko, na co tylko się natkną. Aby ułatwić sobie zdobywanie tego, co chcą, opracowali wypaczony, zniekształcony, nienaturalny, destrukcyjny, styl życia złem.

Mimo tego, że żyją z nie-żydów jak pasożyty, nadal ich nienawidzą i chcą zniszczyć. żydzi nienawidzą natury i naturalnego porządku, ponieważ jest czysta i piękna, a także dlatego, że jest czymś większym i silniejszym niż oni sami, i czują, że nie mogą w pełni jej kontrolować *. Piękno natury i harmonia stoją w zasadniczej opozycji do ich plugawości i brzydoty, a to sprawia, że jej nienawidzą jeszcze bardziej.

żydzi to niszczyciele. Są anty-ludzcy. 

Anty-ludzki żyd nienawidzi i chce zniszczyć wszystkich nie-żydów. Zniszczy również nawet innych żydów, którzy są mniej destrukcyjni i źli, niż on sam, jeśli znajdzie się na jego drodze. Najwyraźniej niegodziwość żyda jest genetycznie uwarunkowana. *

żydzi to niszczyciele. Są anty-ludzcy. 

Przez akt obrzezania, żyd okazuje swą nienawiść wobec natury i naturalnego porządku. Poprzez ten krwawy, okrutny akt bezsensowności, okazuje on swoje okrucieństwo i sadyzm, i że nic go nie powstrzyma przed dobiciem swego celu.

Z pewnością żydzi stoją za islamskim obrzezaniem, jakie służy jako idealna przykrywka dla odwrócenia uwagi od własnej niegodziwości w tym zakresie.

żydzi są naprawdę do głębi anty-ludzcy i przeciw naturze.

żydzi są intensywnie, namiętnie i zapamiętale egoistyczni, nietolerancyjni, antyspołeczni, itp. Są pełni nienawiści, chciwości, złości, itp. Oczywiście inni ludzie – czyli nie-żydzi nie lubią być równani z ziemią, roztrącani na boki, okradani i zamordowani przez żydów, zatem prędzej lub później zaczynają stawiać opór. Tam i wtedy właśnie kłamstwa i oszustwa żydów zaczynają wychodzić na jaw…”

~ Bobby Fischer

* to maniacy na punkcie kontroli – muszą kontrolować każdą sytuację

* Ciekawe, jak Bobby podnosi wagę tej genetycznej kwestii, a przecież sam ma żydowskie pochodzenie. Twierdzi, że to wynika z samego żydowskiego pochodzenia. Jednak zwykły fakt podkreślenia znaczenia problemu żydowskiego, czyni ten argument genetyczny czymś  raczej słabym.

Z genetyką żyda jest rzeczywiście coś na rzeczy. Ale nie sądzę, że powinniśmy się dać w to wciągnąć. Można bowiem założyć scenariusz, gdzie chłopczyk Gojów zostaje natychmiast przekazany po urodzeniu w ręce jednej z tych psychotycznych rodzin żydowskich; został obrzezany i miał na co dzień tę judaistyczną indoktrynację – to dziecko będzie zaprogramowane i gdy dorośnie będzie działać dokładnie tak samo jak destrukcyjny żydowski rasista.

Podobnie rzecz się mieć będzie z chłopcem, który urodził się w rodzinie żydowskiej, który zaraz po urodzeniu został oddany do wychowania w zdrowej, rozsądnej, kochającej rodzinie Gojów; uniknie obrzezania i wychowany zostanie w obfitości miłości, poczucia własnej wartości, a jednocześnie w głębokim rozumieniu wartości duchowych. To dziecko będzie rozsądną osobą, czyniącą znaczne dobro na rzecz ludzkości.

Sądzę zatem, że to wszystko dotyczy naszego środowiska wychowawczego i naszego warunkowania, bez względu na to, jakie są nasze geny. Stajemy się tym, czym się żywimy, co do nas przenika w każdy możliwy sposób.

Geny to tylko kule w pistolecie, a od nas zależy, od naszego uwarunkowanego typu myślenia – czy zdecydujemy się wystrzelić te pociski, czy też nie„.

~ Digger

źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2013/05/18/a-few-notes-on-the-jews/

przygotował: Pluszowy Miś

P.S. Suplement:

https://www.youtube.com/watch?v=wOJMbMWY-0c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.