Strona główna > Świat > Kilka dowodów na to, że USA są państwem zbrodniczym

Kilka dowodów na to, że USA są państwem zbrodniczym


Poniżej kilka mniej znanych faktów, ale czy coś nie przypominają?

1-W od 1919 do 1933 roku rząd USA w trosce o swoich obywateli truł alkohol, w wyniku czego zmarło co najmniej 10 000, a wg niektórych ocen nawet 50 000 osób.

2-MKUltra – program kontroli umysłów. W latach 1954-1973 CIA w szpitalach, więzieniach, z uczestnictwem uniwersytetów, prowadzono badania na ludziach, na których badano techniki wpływu społecznego. To dzięki tym badaniom amerykanie wiedzą, jak poprze mass-media kontrolować umysły, nie tylko swoich obywateli.

3-W wyniku szeroko zakrojonych protestów w Iranie, w których zginęło 300 osób, władzę w 1953 roku otrzymał Mohammad Reza Pahlawi. Zamach został zainicjowany przez naszych wiernych sojuszników – USA i Wielką Brytanię. Przyczyną była nacjonalizacja ropy naftowej. Szach został odsunięty w wyniku rewolucji islamskiej w 1979 r.

4-Operacja Northwoods – zaproponowana przez amerykański rząd i miłujących pokój generałów, takich żołnierzy wolności w 1962 r., miała być przeprowadzona pod fałszywą flagą. Zakładała przeprowadzenie ataków terrorystycznych w amerykańskich miastach, w których miało zginąć kilka tysięcy ludzi, w celu uzasadnienia ataku na Kubę!

Czy powyższy plan nie przypomina Państwu ataku na Pearl Harbor lub incydentu w Zatoce Tonkińskiej, który dotyczył rzekomego ostrzelania okrętu USA przez wietnamskie jednostki, dzięki czemu prezydent Lyndon B. Johnson rozpoczął wojnę w Wietnamie? Czy nie przypomina to ataku z 11 września 2001 r. na World Trade Center, o którym to rząd amerykański wiedział miesiąc wcześniej? A wszystko po to, by uzasadnić atak na Irak. I ta dziwna przyjaźń Bushów z Saudami i rodziną Bin Ladenów…
Operacja z Szachem Pahlavi przypomina arabska wiosnę. Nie wiem też, czemu nikt nie mówi o tym, że to amerykańskie wojska dosłownie kierowały muzułmańskich „uchodźców”, wskazując im, jak mają dotrzeć do Europy.
Odzyskująca suwerenność Polska budzi wrogość. Z pomocą pożytecznych idiotów i jawnych zdrajców wciąż będzie destabilizowana. Skoro o zmianach w ustawie o IPN nasi przyjaciele – Żydzi i USA – wiedzieli od września 2016 r., a Beata Szydło uzgadniała ją z Binjaminem Netanjahu – premierem Izraela posądzonym o przyjęcie wielomilionowych łapówek, a który by odwrócić podejrzenia od siebie, rozpętuje antypolską furię – to jest to zaplanowana akcja złupienia Polski. Ci ludzie posuną się do wszystkiego, choćby do sprowokowania wojny z Rosją na naszym terenie.

Za: http://romualdkalwa.neon24.pl/post/142760,kilka-dowodow-na-to-ze-usa-sa-panstwem-zbrodniczym

Data publikacji: 8.03.2018


7 thoughts on “Kilka dowodów na to, że USA są państwem zbrodniczym

 1. To czy Ameryka jest państwem zbrodniczym nie będę wnikał bynajmniej nie dlatego że mnie ten temat nie interesuje tylko dlatego że bardziej interesuje mnie Polska i pytanie czy rzeczywiście odzyskujemy suwerenność? a może to znowu jest tylko gra pozorów aby urobić opinię
  publiczną ? Mamy tutaj prezydenta pro żydowskiego który nazywa Polskę „Polin ” i zaprasza tutaj żydów z otwartymi rękoma tych samych żydów którzy od dziecka są uczone nienawidzić Polaków jako rzekomych sprawców holokaustu czy to nie jest zdrada narodowa ?

  1. gdyby w okolicy latal psychopata z siekiera i rabal ludzi na kawalki to by mnie to INTERESOWALO z pewnoscia bo predzej czy pozniej i mnie dopadnie i dopadl bo jak widze polakow nie interesuje morderca tylko Maja ,, nadzieje,, ze to oni wlasnie jakos umkna ale nie umkna nie ma szans . Nalezy morderce UNIESZKODLIWIC ale oni nie, jak przywlokla sie banda mordercow na ziemie polskie to nikt nic nie powiedzial ani mru a teraz kwecza ze a to zydy a to rzad ale zapominaja ze panstwo to MY

   1. Ja zdaje sobie sprawę z tego o czym pani mówi tylko bardziej w tej chwili obawiam się że nasz kraj przyjmie rzeszę „emigrantów” z Izraela a mniej Amerykanów którzy realizują ich cele.

  2. Witam.
   I tu bym sie przychylił do ostatniego pytania jakie padło, mianowicie
   ” Mamy tutaj prezydenta pro żydowskiego który nazywa Polskę „Polin ” i zaprasza tutaj żydów z otwartymi rękoma tych samych żydów którzy od dziecka są uczone nienawidzić Polaków jako rzekomych sprawców holokaustu czy to nie jest zdrada narodowa ” ? Sądze ze jezeli ktos swiadomie prowadzi tego typu dzialanie, to taka Osoba nie powinna piastowac najwazniejszego miejsca w Kraju. Poniewaz takie zagrywki moga działac na szkode Polski, a tego zaden z nas jako RODOWITY POLAK BY NIE CHCIAŁ ! Pozdrawiam

 2. „Voltaire: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów. George Sand:Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata. Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia – problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych. Geroge Washington: Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga… Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i najwiekszych wrogów szczęścia dla Ameryki. Helmut von Moltke: Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pieknego kraju. Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj. Otto von Bismarck: Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów. Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli. Johann Wolfgang von Goethe: Naród żydowski nigdy nie był wiele wart… Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów. Stanisław Staszic: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców… tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.”

  źródło: http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,95080,14784358,Wystawa_antysemickich_rysunkow__Zydzi_jak_szczury.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *