Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Kiko Argüello świętuje talmudyczny judaizm i noachidzki holokaustyzm w Berlinie

Kiko Argüello świętuje talmudyczny judaizm i noachidzki holokaustyzm w Berlinie

Droga Neo-katechumenalna obchodzi 40. rocznicę swojego założenia w Berlinie, koncertem „The Suffering of the Innocents/cierpienie niewinnych”, symfonia skomponowana przez założyciela owej Drogi, niejakiego Kiko Argüello.

Symfonia „Cierpienie niewinnych” przedstawia judaizm talmudyczny tak, jakby była to religia Starego Testamentu praktykowana przez Świętą Rodzinę.

Czy możesz sobie wyobrazić Jezusa Chrystusa modlącego się do Haszem (tj. Imienia)?

Lub Najświętszą Maryję Pannę, porzucająca swego syna, Jezusa, u stóp Krzyża, aby mogła rozpłakać się z Żydami talmudycznymi (którzy przechwalają się, że zabili jej syna, patrz Talmud Sanhedryn 43a ,strona  158/ 159),  w „komorach gazowych „, kiedy recytują Szema Israel? (ta „modlitwa” ZAPRZECZA boskości Jezusa Chrystusa).

Kiko Arguello  i rabinowie od lat wprowadzają ołtarz „Holokaustu” dla członków Drogi Neokatechumenalnej i świata, PODSZYWAJĄC SIĘ  pod katolicyzm.

Droga Neo-katechumenalna sprzedaje się jako ponownie odkryte, wczesne chrześcijaństwo – nawracanie pogan na chrześcijaństwo  – kiedy w rzeczywistości ta  „Drogą Neo-katechumenalna”, nawraca Goja na Nohadycki  Holokaustyzm, który spogląda na zaprzeczającyc  istnieniu Chrystusa  i zabijających Chrystusa  „starszych braci” jako na przewodników.

Franciszek, Benedykt XVI i Jan Paweł II kochają ten gnój.

Nie trzeba dodawać, że zgadzają się z rabinami, którzy przeklinają tych, którzy nie zgadzają się z tą szaradą. Jeśli te jawne kłamstwa, akceptowane i celebrowane przez hierarchię i baranów z Novus Ordo, nie wysyłają zimnych dreszczy w dół kręgosłupa, to co może je wywołać?

********************

A tu list wysłany w imieniu pana, zwanego Franciszkiem, który  oficjalnie uchodzi za „papieża”.

 Przesłanie pana Franciszka z okazji koncertu w Filharmonii Berlińskiej z okazji 40-lecia Drogi Neo-katechumenalnej, Bollettino – Watykan, (10 czerwca 2018 r.).

Do Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Msgr. Heiner Kocha, arcybiskupa Berlina.

Papież Franciszek z radością usłyszał, że wykonanie  symfonii „Cierpienie niewinnych” pana Kiko Argüello ma się odbyć w Berlinie i wita wszystkich, którzy zgodzili się na to wydarzenie w Filharmonii Berlińskiej. 

Zakorzeniona w tradycji i inspirowana biblijnymi lamentacjami, ta symfonia upamiętnia wiele ofiar Shoah. Nigdy nie wolno zapominać o okrutnej przemocy, nieopisanym bólu i eksterminacji ludu. Jest to raczej ciągłe ostrzeżenie dla nas wszystkich o zobowiązaniu do pojednania, wzajemnego zrozumienia i miłości do starszych braci, Żydów, a jednocześnie do życia poświęconego cierpiącym, potrzebującym i wszystkim, którzy głęboko pragna  zbawienia.

Z najlepszymi osobistymi życzeniami.

Pietro  Parolin, ‚kardynal” ,Sekretarz Stanu Jego Świątobliwości.

Tłum. Renata

Źródło: http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2018/06/kiko-arguello-celebrates-talmudic.html

P.S. Suplement: Neokatechumenat koń trojański w Kościele – ks. bp Atanazy Schneider

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *