Strona główna > NWO > Kierownictwo al.-Kaidy i jego plany

Kierownictwo al.-Kaidy i jego plany

żydzi z Jemenu
yemenjews
żydzi z Jemenu

Kierownictwo tzw. al.-Kaidy, czyli siatki terrorystycznej stworzonej przez żydowskie NWO do siania niepokoju, morderstw, zniszczenia i podziałów w całym świecie muzułmańskim, złożone jest z żydów. To kolejne narzędzie synagogi szatana, jakim posługuje się ona do bezustannego uderzania w narody świata strategią napięcia. Strategia napięcia, znana pod różnymi postaciami, np. operacja Gladio, czy inne, ma różne oblicza w różnych krajach, ale cel jest zawsze ten sam – realizacja psychopatycznych operacji terrorystycznych, aby wrzucić ludzkość w kocioł chaosu, zamieszek, wrogości „brata wobec brata”, w końcu zaś narzucenia całej ludzkości powszechnego jarzma niewolnictwa.

Spotykam się dyrektorem generalnym al-Kaidy, Nasserem Wuhayshi, w restauracji Souq Waqif w Doha. Nasser (alias Abu Basir) pochodzi z Jemenu i najprawdopodobniej jest żydem.

Nasser mówi mi, że w Jemenie, miejscowa ludność przeszła na judaizm w pewnym okresie pod koniec IV wieku.

Nasser jest szefem al-Kaidy na Półwyspie Arabskim. Wyjaśnia mi, że kiedyś służył jako sekretarz bin Ladena.

Plan al-Kaidy polega na tym, żeby dokonać osłabienia wszystkich krajów muzułmańskich, a następnie przeprowadzić ich podział.

 Arabia

how-5-countries-could-become-14-1380334777804-superJumbo

Libya

Dążymy do podziału wszystkich krajów muzułmańskich„, mówi Nasser uśmiechając się. „Libia jest już podzielona”.

„Syria wkrótce będzie mieć na swym terytorium państwo sunnickie, państwo alawickie, obszar Kurdów i państwo Druzów”. „W Iraku będzie ciągły stan cholery i gnoju”.

Pytam Nassera o Arabską Wiosnę.

Sprawa z Arabską Wiosną jest taka, że pozwoliła na nią CIA, Mossad i MI6, aby pozbyć się przywódców w Egipcie, Tunezji i Jemenie, którzy przeciwstawiali się wpływom al-Kaidy”.

„Współpracujemy Bractwem Muzułmańskim w Egipcie, a naszym celem jest rozwalenie Egiptu..

„Mamy pod kontrolą prawie wszystkich rebeliantów w Syrii. A w Iraku dążymy do dalszych podziałów. Prawie tysiąc cywilów zginęło w Iraku w ciągu ostatnich kilku miesięcy„.

 al Qaeda's home base

Główna baza al.-Kaidy w Langley

Zadaję pytanie o koncepcję „kalifatu”.

Jest to jeden z naszych celów„, mówi Nasser, „udawać, że walczymy dla kalifatu. Pomaga nam to rekrutować szalonych młodych głupców z całego świata”.

A zatem celem Al-Kaidy jest zniszczenie świata muzułmańskiego?

Właśnie, dokładnie to„, mówi Nasser. „Tworzymy „krąg niestabilności” na obszarze całej Sahary i Sahelu. Powodujemy chaos w Nigerii, Kenii, Somalii, Mali i gdzie indziej.

Kto zyskuje? Izrahell i jego przyjaciele.

 20130928_FBP004_3

Zawahiri, krypt-żyd, oficjalny figurant, „przywódca” al.-Kaidy

Pytam Nassera o Pakistan

Nasze główne bazy to jeszcze nadal takie miejsca, jak Langley, Tel Aviv i Londyn. Mamy jednak już utworzone bazy w Północnym Waziristanie”.

Wreszcie pytam Nassera o doniesienia, wg których w rzeczywistości jest martwy.

„Jemeńscy wojskowi poinformowali, że zostałem zabity w 2011 roku. Ale trzeba pamiętać, że wszyscy faceci, którzy pracują dla CIA, mają swoich sobowtórów„.

Istnieją trzy możliwe wyniki. Zwycięstwo Assada. Zwycięstwo sunnitów. Albo wynik, w którym różne narodowości postanawiają współistnieć ze sobą, ale w mniej lub bardziej autonomicznych regionach, w taki sposób, żeby się wzajemnie nie uciskać. Takie rozwiązanie wolałbym widzieć. Ale to nie jest popularny pogląd” – kryminalista chazarski, Henry Kissinger, 2013 na temat podziału Syrii

źródło: http://aangirfan.blogspot.com/2013/10/lunch-with-ft-al-qaedas-general-manager.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.