Strona główna > NWO > Apokalipsa > Kiedy rządzi szatan

Kiedy rządzi szatan

Czy książę ciemności już opanował świat i rządzi?

Dialog zamieszczony w tym artykule jest oparty na wymianie uwag recenzenckich na temat książki Hugh Akinsa „Synagogue Rising” przez Jamesa B. Phillipsa i innych komentatorów. Lasha Darkmoon poddała tekst edycji i skróciła dialog nadając mu formę żywej debaty.51WvcDwT+gL._SY346_

James B. Phillips: Grupa żydowskich psychopatów – stojących za wybuchem rewolucji francuskiej i rosyjskiej, dwóch wojen światowych, Soborem Watykańskim II, atakami z 9/11 i fałszywką „Wojny z terrorem” – wyraźnie nie stanowi żydostwa jako całości. Jak argumentuje Hugh Akins w swej wybitnej, 750-stronicowej książce, Synagogue Rising, ta banda rewolucyjnych żydów musi zostać zdemaskowana, musi zderzyć się z naszym oporem i zostać pokonana, bo w przeciwnym razie Zorganizowane Zło zatriumfuje.

R: Mogę powiedzieć o tym, co dzieje się z katolicyzmem w Teksasie, i mogę powiedzieć z absolutną pewnością, że nazywanie tego „katolicką książką” jest mylące. Katolicy w tej okolicy klękają przed izraelską flagą. Niektóre starsze panie noszą naszyjniki z gwiazdą Dawida zamiast tradycyjnego krucyfiksu. Należy rozumieć, że Kościół katolicki i przekonanie, że żydzi stracili przymierze z Bogiem, gdyż odrzucili Jezusa, już nie istnieją. Sobór Watykański II jest ogólnie symbolem zastąpienia tradycyjnego katolicyzmu tą nową ogłupiającą wersją simulacrum (upozorowania).

Untitled-TrueColor-01
Hugh Akins, po lewej, Wietnam,1968 r.

James B. Phillips: Jeśli coś można nazwać starannie udokumentowanym w Synagogue Rising, to jest nim niewątpliwie przede wszystkim fakt, że Kościół katolicki nie ma sobie równych w całej historii w prowadzeniu uzasadnionej i potężnej kontrofensywy przeciwko synagodze szatana we wszystkich jej przejawach. Świadectwo historyczne mówi samo za siebie. Rewolucyjny judaizm nigdy nie miał groźniejszego wroga niż Kościół katolicki i oni to wiedzą.

R: Oto, czego obecnie uczy się nasze katolickie dzieci i w co wierzą nawet dorośli: w ideę, że żydowskie przymierze jest na zawsze. Jezus przyszedł najpierw do żydów, ale gdy oni go odrzucili, przyjął do siebie nawróconych pogan, aby żydzi poczuli zazdrość, i by w końcu uznali swoje błędy i odpokutowali.

Chrześcijanie są po prostu „przeszczepem”. Więc lepiej uważać, bo gdy żydzi powrócą do Jezusa w Dniu Sądu Ostatecznego, mogą nas wykopać! Ten nonsens jest bramą dla chrześcijańskiego syjonizmu. Papież Benedykt XVI wyskoczył z tymi absurdami, i dlatego został Papieżem.

 5339082038a10416626799l.jpg-1

J. B. Phillips: Dzisiejsze papiestwo katolickie, sub-hierarchia, duchowieństwo i przywódcy świeccy nie tylko wycofali się z moralnego obowiązku sprzeciwiania się światowemu żydostwu, ale przerażająco oddali się sami – umysłem, ciałem i duszą – ogromnej machinie propagandowej diabolicznych Mędrców Syjonu. Od czasu wewnętrznego rozłamu, jaki miał miejsce podczas Soboru Watykańskiego II (1962/65), Kościół sprzedał swoją duszę talmudycznemu judaizmowi, wolnomularstwu ezoterycznemu i rabinicznemu bolszewizmowi. Ten „Nowy Kościół”, jak się go nazywa, stał się dla żydowskiej kryptokracji jednym z najcenniejszych sojuszników, całkowicie odwracając się od nauk biblijnych nie tylko na temat żydów, ale również od dorobku dwudziestu pełnych wieków katolickiego oporu wobec lucyferycznego planu światowego żydostwa. Ten plan ma na celu zniszczenie chrześcijaństwa i budowanie nowego międzynarodowego ładu społecznego. I opiera się na Talmudzie, który trafnie opisano jako „najwybitniejszą literaturę nienawiści wszech czasów”.

 jew-study.jpg-2

Student jesziwy zajęty studiowaniem Talmudu

Tutaj uczeń będzie czytać o tym, że Jezus Chrystus gotuje się w odchodach w piekle, i że to jest w porządku, gdy się uprawia seks z 3-letnimi dziewczynkami.

R: Zorganizowane religie są w każdym wypadku podmiotami politycznymi. One nadają przekaz, jak ich członkowie mają myśleć, aby realizować obecne programy polityczne. Wtajemniczeni w Watykanie i syjonizmie pracują w tym samym celu: dla globalizacji.

A: Myślę, że pominięto tu wątek o infiltracji masońskich/judeo sekt do Kościoła. To trwało wieki, a nie „po prostu się zdarzyło”. To były skoordynowane wysiłki, aby doprowadzić do przewrotu społecznego poprzez rewolucje i dwie wojny światowe, zniszczyć to, co było kiedyś Chrześcijańską Europą. Dodany do tych przewrotów społecznych był plan podkopania i obalenia zakonów nauczania jezuitów, dominikanów i franciszkanów poprzez rekrutację homoseksualistów i obietnicy otwarcia dla nich ścieżki kariery w Kościele.

James B. Phillips: New World Order pod judaistyczną hegemonią jest tym, co wyobrażał sobie niemal każdy żyd zatruty naukami Talmudu przez cały okres historii: od żydowskiego mędrca z I wieku, rabina Szymona ben Yohai, do otaczanego niemal czcią, rabina Mojżesza ben-Maimona, obaj byli czołowymi zwolennikami eksterminacji wszystkich nie-żydów. Grupa ta obejmuje filozofa, Barucha de Spinozę, tak zwanego „ojca 18-wiecznego Oświecenia”, ruchu, który przyczynił się do rozpoczęcia procesu emancypacji żydów. Jest tam także Mayer Amschel Rothschild, założyciel dynastii finansowej, jaka dziś dosłownie rządzi światem, nie wspominając nawet o rabinie Shneur Zalmanie, założycielowi Chabad-Lubawicz, jednej z najpotężniejszych obecnie sekt anty-chrześcijańskich na ziemi. Są tu również Moses Hess, pionier nowoczesnego socjalizmu i Isaac Roenbourg, William Renau i Reuben Rodacher, współzałożyciele niezwykle potężnej judaistyczno-masońskiej B’nai B’rith.

A: Uważam, że ten atak na chrześcijaństwo wkrótce dobiegnie końca. Matka Boża dawała nam ostrzeżenia, odkąd pojawiła się w Quito, Ekwador, w pierwszej połowie XVII wieku. Ostrzegała nas przed tymi tajnymi stowarzyszeniami spiskującymi przeciwko Kościołowi i przeciw chrześcijańskiej kulturze i moralności, jakie wydadzą owoc, jak powiedziała, w drugiej połowie XX wieku. Obiecała straszliwą porażkę tego szatańskiego spisku, gdy wszystko będzie się wydawało już zupełnie stracone.

LD: Objawienia Magna Mater w Fatimie ma o wiele większe znaczenie niż poprzednie objawienie. Aż po dzisiejszy dzień, wraz z Całunem Turyńskim i cudem uzdrowień w Lourdes, cud słońca w Fatimie pozostają niewytłumaczalne.

 698.jpg-3

„Cud słońca” w Fatimie, 13 października 1917 r., poświadczony przez 70.000. osób

Przed oczyma zdumionego tłumu, gorliwie wpatrzonego w niebo, słońce nagle zadrżało i zaczęło wirować, wykonując niesamowite ruchy przeczące wszystkim prawom kosmicznym. Dosłownie zaczęło tańczyć„. – Publicysta Avelino de Almeida, w O Século, najbardziej wpływowej i antyklerykalnej gazecie Portugalii.

 Miracle-at-Fatima

Zdjęcie oszołomionych tłumów w Fatimie, 13 października 1917 r.

Słońce stanęło w jasnym zenicie, jak wielki srebrny dysk … jaki można było oglądać bez mrużenia oczu. Gdy na nie patrzyli, ogromna kula zaczęła ‘tańczyć’ – to było słowo, jakiego używali w opisie obserwatorzy. Wirowało jak gigantyczne koło ognia. Potem się zatrzymało. Następnie obróciło się znów z zawrotną, niesamowitą prędkością…Wirując szaleńczo w ten sposób, ognista kula zdawała się drżeć, trząść się, a następnie pośpiesznie zanurkowała potężnym zygzakiem w stronę tłumu. Z ust tysięcy przerażonych osób wyrwał się straszny krzyk, tłum padł na kolana myśląc, że oto nadchodzi koniec świata„. – relacja innego naocznego świadka.

James B. Phillips: Podkopać i obalić wartości chrześcijańskie było i jest celem tych rewolucyjnych żydów, jak np. Asher Zvi Hirsch Ginzberg, strongman fanatyzmu syjonistycznego, który uważany jest, wraz z lordem Rothschild, za jednego z autorów Protokołów Mędrców Syjonu. Theodor Herzl, jeden z twórców syjonizmu, Max i Paul Warburg, finansiści, którzy opłacali Hitlera i stworzyli okupowany przez żydów Bank Rezerwy Federalnej; rabin Judah Magnes, współzałożyciel amerykańskich American Jewish Committee oraz the Order of B’nai-Zion; Felix Lazerus Pinkus, jeden z założycieli judaistyczno-masońskiego Ordo Templi Orientis; Izajasz „Si” Kenan, założyciel AZCPA, jaki później przekształcił się w AIPAC, organizację, która dziś kontroluje Biały Dom i Kongres, oraz obydwie konwencje polityczne, republikańską i demokratyczną.

A: Zauważyłem ciekawą obserwację poczynioną w Occidental Observer, która podsumowuje mój własny punkt widzenia. Kevin MacDonald pisze:

Artykuł w Haaretz („izraelski żyd nawraca się na katolickiego księdza i zostaje szefem sądu papieskiego”) opisuje pewnego Davida Marię Jaegera, który „przechrzcił się” z judaizmu na katolicyzm, a obecnie został członkiem najwyższego sądu w Watykanie. Słowo „przechrzcił” jest w cudzysłowie, bo to oczywiste, że Jaeger w żadnym wypadku nie przestał być żydem. Jaeger urodził się w Tel Aviv i ma za sobą żydowskie wykształcenie religijne, zanim zajął wysokie stanowisko w Kościele.

Począwszy od XV wieku w Hiszpanii, ludzi takich, jak Jaeger nazywano conversos lub marranos (świnie) – żydami, którzy sprawiają tylko wrażenie, lecz w rzeczywistości nie nawrócili się na katolicyzm. Inkwizycja została zaprojektowana dla wykrycia takich ludzi i poddawania ich karze. Istotnie, głównym problemem w oczach inkwizycji było to, że sam Kościół został przeniknięty przez żydów udających katolików. We współczesnym świecie, krypto-judaizm w kościele święci triumfy piastowania najwyższych urzędów.

J: Kiedy dorastałem w latach 70-tych to mniszki nadal chodziły w habitach, i poświęcały swoje życie dla Boga i Kościoła katolickiego. Zakonnice były wzorem pokory i posłuszeństwa; zakony rozkwitały na całym świecie. Ale w miarę upływu czasu, ruch wyzwolenia kobiet uderzył również w kościół i zaczął go podkopywać.

Do lat 80-tych zakonnice niemal wyginęły. Nowa zakonnica została wyzwolona z welonu wewnętrznego życia w kontemplacji i ofierze. W jej miejsce pojawiła się zacięta, zakonnica feministka, która chciała rywalizować z mężczyznami o stanowiska i władzę.

Wkrótce dziewczyny będą mogły być ministrantami, będzie to oczywiste przygotowanie do przyszłych święceń kapłańskich. Oto, gdzie jesteśmy dzisiaj. Na kościół wywierana jest wciąż rosnąca presja. Wielka liberalizacja współczesnego społeczeństwa sieje zniszczenie wśród tradycyjnych wartości.

Jeśli tak dalej pójdzie, będę zmuszony przyjąć islam.

T: Niektórzy mogą zapytać, dlaczego Bóg nie zdemaskował tej ohydnej sekty? On to robi. Pozwala, aby smród ich hipokryzji i grzechów seksualnych urósł aż do nieba. Wyjawia te diabelskie herezje na cztery wiatry. On objawił nam ich związki z judeomasonerią. Ci, którzy nie chcą tego dostrzec, będą ukarani. Ponieważ ich to nie obchodzi. Dlaczego Bóg im to wyjawia, jeśli ich nic nie obchodzą wartości chrześcijańskie i nauki?

J. B. Phillips: Totalitaryzm jest potajemna i przestępcza robota tych samych żydowsko-masońskich projektantów planu głównego, kacyków kryminalnych znanych jako Mędrcy Syjonu. Totalitaryzm ma wiele przejawów i masek: bolszewizm, nazizm, faszyzm, syjonizm, a także szybko rozwijający się model amerykańskiej autokracji noszący zwodniczą maskę Homeland Security oraz państwa opiekuńczego/wojowniczego tworzonego przez Oś Zła prawica-lewica.

H: W 1917 r., żydowski bankier Louis Marshall powiedział: „Syjonizm jest jedynie incydentem w planie sięgającym znacznie dalej. Jest to jedynie wygodna szufladka, w jakiej umieściliśmy potężną broń. „Rzeczywiście, syjonizm jest jak królowa w grze w szachy. To niezbędna broń, ale ostatecznym celem jest monopol szatański nad życiem ludzkim – politycznym, ekonomicznym i duchowym.

LD: co możemy zrobić, aby zrzucić kajdany naszych nowych panów? Jedyny środek prawny, jaki nam pozostaje w oczekiwaniu na wyzwolenie nas przez wojskowy zamach stanu lub rewolucję, to wewnętrzny dżihad, podbój samego siebie: zdobycie wiedzy i mądrości i przekazywanie jej innym w naszym codziennym życiu.

 19-Devil-vs-Jesus

Zwycięzcy dam spożywać z drzewa żywota, które jest w raju Bożym”. – Objawienie Jana 2:7

źródło: http://www.darkmoon.me/2013/when-satan-rules-edited-by-lasha-darkmoon

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.