Strona główna > Świat > Kiedy kłamstwa są legalne, prawda jest zbrodnią

Kiedy kłamstwa są legalne, prawda jest zbrodnią

„Zgodnie z przewidywaniami ludzie, którzy umieszczają na stanowiskach władzy amerykańskich prezydentów, senatorów i reprezentantów wykorzystując swoje wielomiliardowe fortuny, to te same finansowe interesy, które celowo zniszczyły amerykańską edukację. Rockefellerowie, Fordowie, Morganowie, Brownowie, Harrimanowie, Du Ponty i ich rządzące rodziny chcą mieć posłusznych, wydajnych roboli, a nie myślicieli”.

a

Noor: Jak wielokrotnie mówiłam, żyjemy w przekształconym w broń świecie. Wszystko co można zrobić by zabić ludzkość na każdym szczeblu jest robione. Wszystko co można zamienić w broń przeciwko wszystkiemu co naturalne i dobre – media, moda, powietrze którym oddychamy, produkty które spożywamy, płyny które przełykamy, niewola finansowa, zmieniona wiedza, wszystko to jest zatrważające, kiedy rozważa się jako część jednej całej akcji, ale jest to z pewnością zorganizowany atak w celu dalszej redukcji populacji i zniewolenia najprostszych i najbardziej posłusznych z ocalałych.

Pamiętajmy, oni nie chcą mieć myślicieli, tylko roboli, mądrych na tyle, by wykonywali rozkazy, ale nie na tyle, by na koniec dnia poszli do domu i relaksowali się z przyjaciółmi, a może zaczęli rozumieć prawdziwą sytuację, rozumieć to, co im ukradziono. Kiedy społeczeństwo mało wie o prawdzie i rządzą nim podstawowe impulsy, to jak jednostka może mieć świadomość tego, co robi się temu społeczeństwu?

Na tym blogu przez lata zajmowaliśmy się każdą z tych wymienionych oburzających rzeczy.

Zamieszczony poniżej artykuł, według mnie, napisany jest po to by go czytać i popularyzować. Na swój zwykły zwięzły i wyjaśniający sposób, nieustraszony autor, John Kamiński, pakuje cały ten brzydki scenariusz w zamoczoną w g****e gnijącą wstążkę, i należy go przeczytać.

Na początek przedstawię kilka niezwykłych i niezapomnianych cytatów na ten temat. Pochodzą one z artykułu opublikowanego kilka lat temu: Zniszczenie amerykańskiej edukacji i co musimy zrobić [tutaj: snippits-and-slappits.blogspot.ca] i są jeszcze bardziej aktualne dzisiaj, niż kiedy go napisałam. Pamiętajcie o nich, kiedy czytacie ten artykuł, by w pełni zrozumieć wnioski Kamińskiego.

“Ekonomiczny dobrobyt narodu zależy od istnienia dużej liczby ludzi, którzy są zadowoleni z ciężkiej całodziennej pracy. Ponieważ ludzie z natury są leniwi, nie pracują, jeśli nie zmusza ich do tego potrzeba. Edukacja biednych grozi pozbawieniem narodu ich produktywności. . . Każda godzina spędzona przez tych biednych nad książkami to czas stracony dla społeczeństwa. Chodzenie do szkoły w porównaniu z pracą to bezczynność” – Bernard de Mandeville, Bajka o pszczołach [The Fable of the Bees], 1714 (książka wykorzystana przez Adama Smith jako podstawa dla jego Bogactwo narodów, biblii dla kapitalistów, 1776 [The Wealth of Nations]

“Zgodnie z przewidywaniami ludzie, którzy umieszczają na stanowiskach władzy amerykańskich prezydentów, senatorów i reprezentantów wykorzystując swoje wielomiliardowe fortuny, to te same finansowe interesy, które celowo zniszczyły amerykańską edukację. Rockefellerowie, Fordowie, Morganowie, Brownowie, Harrimanowie, Du Ponty i ich rządzące rodziny chcą mieć posłusznych, wydajnych roboli, a nie myślicieli”.

W roku 1968 John Goodland, jeden z najbardziej znanych rzeczników establishmentu edukacyjnego, powiedział jasno o tym, co jest ważne w “edukacji”:

“Najbardziej kontrowersyjne kwestie w XXI wieku będą odnosić się do celów i środków służących zmodyfikowaniu zachowania człowieka i tych, którzy je ustalają. Pierwszym pytaniem edukacyjnym nie będzie ‘jaka wiedza jest najcenniejsza? ale ‘jaki rodzaj człowieka chcemy stworzyć?’ Możliwości praktycznie przechodzą naszą wyobraźnię” – Nauka i nauczanie w przyszłości [Learning and Teaching in the Future], Today’s Education, (czasopismo Stowarzyszenia Edukacji Narodowej)

“Musimy pokonać fetyszyzm alfabetu, tabliczki mnożenia, gramatyki, ocen i bibliochwalstwa. . . nie będzie poważną stratą jeśli dziecko nigdy nie nauczy się czytać”.

“Podstawą wszelkiej władzy jest wiedza tajemna. Twoje źródło informacji zależy od tego kim jesteś i jakie stanowisko zajmujesz w społeczeństwie. Twoje źródło informacji decyduje o wiarygodności tego co wiesz” – Steven Jacobson, Kontrola umysłu w USA [Mind Control in the United States]

Rób co ci każą nadzorcy Przestrzegaj zasad ustanowionych przez nadzorców Nie pyskuj do nadzorców Ciężko pracuj a sam zostaniesz nadzorcą
Rób co ci każą nadzorcy
Przestrzegaj zasad ustanowionych przez nadzorców
Nie pyskuj do nadzorców
Ciężko pracuj a sam zostaniesz nadzorcą

Lasha Darkmoon

http://snippits-and-slappits.blogspot.com/2013/02/when-lies-are-legal-truth-is-crime.html

John Kaminski: Kiedy kłamstwa są legalne, prawda jest zbrodnią

Fluor, nasza woda pitna, nasza pasta do zębów, rozliczne leki i zalewanie nas przez pory w skórze pod porannym prysznicem, powodują uszkodzenia:

Brain

Pomimo błyskotliwych ulepszeń w technologii, niektóre badania naukowe pokazują, że przeciętny IQ Amerykanów spada:

http://uhaweb.hartford.edu/BRBAKER/

podczas gdy inni mówią, że oglądanie TV jeszcze przyspiesza to spadanie:

http://www.democraticunderground.com/10021948044

Posługując się obliczeniami Clifforda Carnicom w “zbrodniach oprysków” (materiał wideo został już ocenzurowany na JewTube/a303) i oceną Dane’a Wigingtona, że 200 milionów ton nanocząsteczek aluminium w opryskach spadło na świat w ciągu ostatnich 15 lat:

ludzkość cierpi na ogromny spadek funkcjonowania poznawczego:

Chemtrails: The Consequences of Toxic Metals and Chemical Aerosols on Human Health

Z każdym dniem coraz bardziej dowiadujemy się, że żywność genetycznie zmodyfikowana powoduje uszkodzenie narządów wewnętrznych. Mózg jest jednym z tych organów.

Wszystkie nieorganiczne warzywa, a zwłaszcza pszenica, już nas nie odżywiają, a tylko wywołują choroby:

http://www.redicecreations.com/radio/2012/04/RIR-120429.php

Rząd ukrył wszystkie raporty na temat niebezpieczeństwa promieniowania z Fukushimy i niezliczonych innych źródeł, a jest powszechnie znane w literaturze naukowej, że radioaktywność ma głęboko negatywny wpływ na inteligencję:

http://www.aboutkidshealth.ca/En/News/NewsAndFeatures/Pages/Effects-of-brain-tumour-radiation-on-intelligence.aspx

Jest drobna sprawa szkół w Ameryce? Czy są opłacalne? I czy są one wydajne? Wiele osób mówi ‘nie’:

www.foreignpolicy.com/articles/2011/04/25/is_our_kids_getting_dumber

Niektórzy wyraźnie sugerują, że nauka w domu i pozwolenie by własne preferencje kierowały ich edukacją jest lepszym sposobem, która produkuje szczęśliwsze dzieci, z których wyrastają bardziej twórczy i zadowoleni dorośli.

Podsumowując, Gerald Crabtree, naukowiec z Uniwersytetu Stanford, mówi na ten temat prosto: “Ludzie stają się głupsi”. I wyjaśnia: “Analiza wskaźników ludzkiej mutacji i liczba genów niezbędna do odpowiedniego poziomu intelektualnego i emocjonalnego człowieka wskazuje, że prawie na pewno tracimy te zdolności”:

Human Beings Are Getting Dumber, Says Study

Obraz alfabetyzacji dorosłych w Ameryce

% dorosłych na każdym poziomie wykształcenia w 2003 r.

a

Wyjaśnienia:

Poziom poniżej podstawowego – jedynie najbardziej elementarne umiejętności czytania: 30 milionów, 14%.
Poziom podstawowy – np. zrozumienie broszurki: 63 miliony, 29%.
Poziom średni – np. wyszukanie informacji w materiałach źrodłowych: 95 milionów, 44%.
Poziom wysoki – np. porównanie punktów widzenia w różnych artykułach: 28 milionów, 13%.

Wymieniam te wszystkie czynniki, próbując wyjaśnić wpadanie Ameryki w chaos i zamieszanie, do represji i niepewności. Jest to próba przynajmniej zbadania, dlaczego Ameryka odeszła od swoich pierwotnych wartości – samodzielności i wolności, do zgodności i zależności od systemu, o którym wszyscy wiedzą, że nie jest w najlepszym interesie każdego człowieka.Był kiedyś czas, zanim w pełni zorganizowano ten nowoczesny, technologiczny metroplex, i była jeszcze niezagospodarowana przestrzeń do bycia sobą i utrzymania się z własnej kreatywności i wytrwałości, kiedy można było prowadzić życie takie jakie się chciało prowadzić. Ale ten czas się skończył.

Teraz jest tylko wybór danej ci drogi, której sztywne doktryny formalnej edukacji szkolnej wbiło się młotkiem do głowy. Myślę, że to dlatego tak wiele osób rozpoczyna życie robiąc jedno, a kończąc w czymś innym. Gdy dojrzewają i dorastają już poza szkołą, jeśli mają szczęście, to w końcu dowiedzą się, co naprawdę chcą robić i to robią. Myślę iż edukowani w domu dowiedzą się o tym szybciej i cierpią znacznie mniej dorastając bez sztywnej, militarystycznej propagandy, wbijanej im w mózgi przez szkoły publiczne.

Co ma tu największe znaczenie to rządowe kłamstwa, fałszywa historia i sztuczna rzeczywistość, że amerykański system edukacji publicznej ma obowiązek nauczania, pod rygorem zwalniania nauczycieli z pracy, jeśli odejdą od tego spreparowanego, zmanipulowanego konsensusu postrzegania rzeczywistości .

W połączeniu z aparatem manipulowanych masmediów zorganizowanym i kierowanym przez ludzi, którzy także wmanipulowują kraje w wojny i zatruwanie własnych produktów dla zysku, Ameryka teraz zamieszkała jest przez społeczeństwo, które zostało całkowicie oszukane przez historię przedstawianą im przez szkoły i media, co skutkuje degradacją środowiska, utratą milionów ofiar w wymyślanych konfliktach, i zatruwaniem życia wszystkich przez dokładnie tę informację, którą przekazywano w szkołach, i posłusznie promowaną przez totalnie nieuczciwy aparat medialny.

W połączeniu z wyniszczającymi wpływami zdrowotnymi systemu medycznego, który ukrywa prawdziwe metody leczenia, a promuje zyskowne choć najbardziej trujące rozwiązania problemów medycznych, teraz mamy społeczeństwo, które jest bardziej łatwowierne niż kiedykolwiek wcześniej, ale także bardziej chore niż kiedykolwiek.

Wszystkie próby ludzi o dobrych intencjach by żyć zdrowiej i spokojniej, są tępione przez establishment, który podkreśla obawy i działa w celu zniszczenia wolności i indywidualności na rzecz usłużnych dronów, które nie kwestionują rozkazów, a jeszcze mimo że wiedzą, iż to co się im mówi jest kłamstwem.

Zawsze tak było, mruczą zadowoleni z siebie.

W związku z tym straciliśmy nasze najcenniejsze amerykańskie dziedzictwo. Co nas nauczono i co nam powiedziano uczyniło nas zarówno głupszymi i bardziej chorymi, a teraz proces jest tak zaawansowany, że nie mamy żadnego pojęcia, jak wyplątać się z tej pułapki.

Ponad połowa populacji zależy od pomocy rządowej by przetrwać, a ci sprytni i przygotowani dbają o siebie sami, ich wolność stale topnieje przez makabryczne wypowiedzi oszukańczych bankierów i nieszczerych polityków.

Wszystkim Amerykanom grozi utrata nieruchomości i życia, dlatego że nie ma sprzeciwu wobec wypaczeń tego co stanowiło amerykański sposób na życie.

Opozycja wobec tego trendu jest skąpa i fragmentaryczna. Waszyngton kłamie codziennie o pieniądzach, promieniowaniu, i o tym co stanie się z nami kiedy wykupi wszystkie pociski, a potem domaga się konieczności odebrania nam broni.

Czy to może oznaczać coś innego poza tym, że jest plan wymordowania nas?

Nie, nie może. To powinno być oczywiste dla każdego, kto ma mózg i jeszcze może myśleć. Ale ze względu na wpływy wymienione na początku tego artykułu, nie możemy już myśleć, i dlatego nie możemy już działać. Jesteśmy jak kaczki czekające na śmierć.

Nie mogąc odstawić drobnych różnic religijnych i filozoficznych, nie mogąc zgodzić się z tym, że prawdziwym niebezpieczeństwem są morderczy politycy w Waszyngtonie, którzy nie są lojalni wobec niczego oprócz pieniędzy, które są w stanie nam ukraść, nie mogąc nic dojrzeć przez fałszywą edukację i przekazane informacje, które stopniowo stawały się bardziej cyniczne w całym XX wieku i już teraz w XXI, nie jesteśmy w stanie bronić się przed bogatymi drapieżnikami, którzy planowali i spiskowali nasz upadek, nasze ogołocenie i nasze zniszczenie.

Ci którzy mówią prawdę lądują w więzieniu, karmieni Thorazine [chlorpromazyna], albo czymś gorszym. Ci którzy kłamią i dostosowują się do programu stają się bogaci. Ci pomiędzy, wielu żołnierzy, którzy próbowali się dostosować popełniają samobójstwa ze wstydu i horroru za zbrodnie jakie popełnili przeciwko ludziom, których nigdy nie znali, a którzy nie zasługiwali na to by ich mordowano.

A ogromna większość Amerykanów tylko siedzi przed TV, modnie narzekając na to okrucieństwo czy tamto, pokazując sąsiadom, że naprawdę wiedzą, co się dzieje z tym klejnotem filozoficznym czy tamtym rygorem dietetycznym.

Tymczasem lokalni policjanci wyciągają swoje opancerzone pojazdy i broń automatyczną, wyszkoleni w Izraelu jak zabijać dzieci i biednych. Mówią o zagrożeniu terrorystycznym, nie zdając sobie sprawy z tego, że to oni sami stanowią zagrożenie terrorystyczne dla absolutnie każdego na świecie.

Większość pozostałych, oszukana i w delirium od fluoru, TV, rozpylanego aluminium, trującej biotech pszenicy (wersja GM nie da się strawić i zabija miliony), żałosnej edukacji i umyślnie mylących informacji, i niezliczonych innych celowo wywołujących choroby wpływów, nie ma pojęcia o tym co się dzieje, i jeszcze gorzej, nawet jej to nie obchodzi. Oni są zbyt zajęci swoimi trywiami, żeby zrozumieć, iż szybko podążają w kierunku własnej przedwczesnej i niepotrzebnej śmierci.

Prawdopodobnie skoro to czytasz to nie jesteś jednym z nich. Może teraz jest czas żeby poinformować tych, którzy o tym nie wiedzą.

Krzyczenie im w twarz będzie szczególnie stosowne. I wiem, że większość nie posłucha. Robiłem to przez długi czas. Może wymyślisz coś lepszego. Kto wie? Może uratujesz czyjeś życie. Choć nie jest bardzo prawdopodobne, bo późno, że uratujesz swoje.

John Kaminski

Tłumaczenie: Ola Gordon

Źródło: http://snippits-and-slappits.blogspot.com/2013/02/when-lies-are-legal-truth-is-crime.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.