Strona główna > Bez kategorii > Kiedy elity żydowskie przeproszą swój naród za Holocaust

Kiedy elity żydowskie przeproszą swój naród za Holocaust

Za: http://gazetawarszawska.com/2013/04/10/kiedy-elity-zydowskie-przeprosza-swoj-narod-za-holocaust/

Data publikacji: 10.o4.203

Kiedy elity żydowskie przeproszą swój naród za Holocaust

 

1. Adolf Hitler – pochodzenie żydowskie w jednej czwartej (wedle niektórych źródeł w połowie) po dziadku Frankerbergerze

 

2. Osobisty lekarz Hitlera Theo Morell – pochodzenie żydowskie. Faszerował Hitlera zastrzykami ze strychniną, pevitinem i środkami odurzajacymi. Po wojnie przedstawił się Amerykanom ( i oddał w ich ręce) jako bojownik ruchu oporu (jako że truł Hitlera). Zdobył milionowy majątek, który pozostał nienaruszony.

 

3. Kochanka Hitlera Ewa Braun- pochodzenie żydowskie. Jej dwie siostry również zatrudnione były u żydowskich pracodawców.

 

4. Joseph Goebbels – pochodzenie żydowskie. Pochodził z rodziny hiszpańsko-holenderskich żydów. W szkole wołano nań „Rabbi”.

 

5. Hans Frank –  pochodzenie żydowskie. Syn żydowskiego adwokata z Bambergu.

 

Jako szef Generalnej Guberni uczynił ją „Judenfreii”.

 

6. Richard Heydrich –pochodzenie żydowskie w połowie. Główny wykonawca ostatecznego rozwiazania kwestii żydowskiej. Jego ojciec był żydowskim muzykiem, który w katalogu ze swego czasu występuje jako „Heydrich Bruno właściwie Suess”.

 

7.  Adolf Eichmann –pochodzenie żydowskie.

 

8. Alfred Rosenberg – główny ideolog nazimu. Pochodzenie żydowskie (szczegółów brak)  Urodził  się w Estonii.

 

9. Moses Pinkeles vel Trebitsch – Lincoln. Pochodzenie żydowskie. Finansował partię Hitlera i gazetę „Voelkischer Beobachter”.

 

10. Julius Streicher – żydożerca. Pochodzenie żydowskie.

 

11. Lanz von Liebenfels – pochodzenie żydowskie w połowie. Syn żydówki Hopfenreich, wydawca antyżydowskich zeszytów „Ostara”. (Na nich był właśnie znak swastyki w nieco zmienionej formie używany później przez partię nazistowską.) Zaszczepiał w Wiedniu swoje idee Hitlerowi. Jego główna teza brzmiała: My kontrrewolucjoniści przyznajemy Żydom prawo do utworzenia własnego państwa w Palestynie. Związał się z żydówką Liebenfels

 

……………………………………………………………………………………………………………

 

Trebitsch Lincoln do Hitlera:  Wie pan, z antysemityzmem będzie coś dopiero wtedy gdy Żydzi wezmą go w swoje ręce.  – To  pańskie?  – Nie to słowa malarza Liebermanna, Żyda jak ja – Ma rację, artysta, po prostu artysta.

 

………………………………………………………………………………………………………..

 

Sam Hitler znał trzydziestu – czterdziestu  „wspaniałych Żydów”, których albo całkowicie  zrównał z Niemcami, albo nadał im przywileje pół – Żydów. Tysiace pół –Żydów wyłączono spod wszelkich rygorów, co może wyjaśnić karierę Heydricha i Hansa Franka w SS oraz feldmarszałka Erharda Milcha w Luftwaffe Goeringa, wiadomo było bowiem że Heydrich i Milch są pół Żydami, a Generalny Gubernator Polski jest nawet pełnym Żydem”-  Hannah Arendt  (1906- 1975) – znana pisarka i filozof żydowski.

 

………………………………………………………………………………………………………….

 

Znak czaszki i skrzyżowanych piszczeli na mundurach gestapowców.  Skull and Bones  (czaszka i piszczele) – organizacja w Stanach Zjednoczonych. Oficjalnie – zasłużona, prestiżowa, organizacja akademicka (korporacja akademicka), windująca swych członków do późniejszych karier.

 

(-)Cyprian Polak

 

(Krzysztof Michałowski)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.