Strona główna > Świat > Kiedy demokracja okazuje się być farsą

Kiedy demokracja okazuje się być farsą

W minionym tygodniu Front Narodowy wysłał fale uderzeniowe do politycznego estabilishmentu Francji przez zdobycie mniej więcej 40 procent głosów w następstwie czego przewidywane przejęcie 6 z 13 regionów wyborczych we Francji. Doprowadziło to do wytężonej kampanii w celu ‚zatrzymania’ Frontu Narodowego wszelkimi koniecznymi środkami. Żydowskie grupy wezwały do obywatelskiego powstania, żydowski doktor wezwał do zapładniania ‚kobiet ze skrajnej prawicy’ w celu rodzenia nie-białych dzieci a przez to ‚zabicia prawicowej trucizny w zarodku’, nawet wspomnieli o możliwej wojnie domowej. Jak się okazało, wrogowie prawdziwego narodu francuskiego użyli najpotężniejszej broni, tak zwanego ‚systemu demokratycznego’.

a

Francuska Partia Socjalistyczna, która została zgromiona przez Front Narodowy w pierwszej turze wyborów, zdecydowała wycofać swoich kandydatów i zaleciła swoim wyborcom oddać głosy na Partię Republikańską prowadzoną przez Nicolasa Sarkozy’ego, byłego przywódcą Francji, który oświadczył, że Francuzi muszą się zaślubiać z różnokolorowymi i że jeśli tego nie będą robić, państwo użyje środków przymusu, aby zapewnić, ze tak się stanie. Powodem, dla którego Socjaliści to zrobili było zablokowanie Frontu Narodowego, którego nie mogli pokonać w uczciwych wyborach, więc zdecydowali się użyć oszukańczych i niedemokratycznych taktyk w celu zatrzymania partii politycznej, która uzyskała wygrywający procent francuskich głosów. Głosy Sarkozy’ego wzrosły z 27 procent do ponad 50 procent w rezultacie niedemokratycznej inżynierii.

To, co się wyłania, to że tak zwany ‚system demokratyczny’ jest farsą i zepsuty. Demokracja polega na uczciwym głosowaniu, w którym większość zwycięża, ale kiedy jedna z partii wycofuje się z demokratycznego procesu, przekonuje swoich wyborców do głosowania na inną partię w celu blokowania trzeciej, wtedy nie jest to demokratyczne, jest skorumpowane. To odpowiednik wycofania się Partii Pracy w Brytanii i zachęcania swoich wyborców do nie głosowania na Konserwatystów, bo nie chcą aby trzecia partia dostała się do parlamentu. Nie ma w tym nic demokratycznego i jeśli nie jesteś świadomy, że demokracja to nic innego jak teatrzykiem kukiełkowym dla mas, to powinieneś się o tym uświadomić teraz. To iluzja wyboru, w której tylko ulegli politycy są to wejścia do bańki ‚akceptacji’. Wszystko, co jest poza tą bańką będzie przedmiotem brudnych taktyk, aby utrzymać je poza nią. Wystarczy tylko spojrzeć na Grecję i to, jak estabilishment traktował liderów Złotego Świtu, ponieważ bał się powstania politycznej organizacji, która nie podzielała hegemonicznej demokratycznej zasady zdrady.

Front Narodowy i w rzeczy samej Nacjonalizm w całej Europie nie powinny być przygnębione. Udało się tym niedemokratycznym taktykom zatrzymać Front Narodowy, i pomimo nie zdobycia jakiegokolwiek regionu we Francji, wciąż niemal potroił liczbę miejsc osiągając 28-30% głosów w drugiej turze wyborów. To duża liczba osób głosujących na Narodową politykę i przyjmujących Narodowe idee. Jeśli cokolwiek, to pomaga to ruchowi Narodowemu, ponieważ pokazuje, że proces demokratyczny zostanie zmanipulowany aby zapobiec zebraniu wystarczającego poparcia przez pewne organizacje. Ludzie będą na to patrzyli i zobaczą, ze system jest skorumpowany i sfałszowany i daleki od bycia tym, co jest napisane na opakowaniu.

Wzrastanie Frontu Narodowego nie zatrzymało się, wciąż rośnie wykładniczo, wszystko co się stało to to, że dwie pozostałe partie we Francji stanęły razem w celu powstrzymania go tym razem w regionach, w których Front Narodowy wydawał się być pewnym zwycięzcą, ale zawsze jest kolejna szansa i wsparcie dla Frontu Narodowego wciąż rośnie, więc jeśli to czymś jest, to bardziej taktyką na zwłokę jak pokonaniem. Warte jest też wspomnienia, że dwie partie, które się zmówiły, są politycznymi ideologicznymi przeciwnikami, lecz współpracowały w celu nadużycia demokratycznego systemu do trzymania Frontu Narodowego poza władzą.

Reakcja na wzrastanie Frontu Narodowego i wyniki pierwszej rundy wyborów były jednym z paniki, wróg został wytrącony z równowagi, pokazał swoją słabość i zepsucie i w ironicznym odwrocie to demokracja pomogła ich odsłonić. Demokracja pokazała jego prawdziwe barwy, ale nie może być ona uważana za pokonaną, ale za zwycięską w pewnym sensie. Nacjonalizm ciągle powstaje mimo faktu, że wrogowie Europejskich Narodów pójdą po całości aby zapobiec naszemu powstawaniu w naszych własnych interesach. Może zatrzymali Nacjonalizm na krótko, ale jest daleko od jego końca. Wrogowie Europejskich Narodów okazali swoją atawistyczną nienawiść do Europejczyków i ich sprzeciw wobec długoterminowych interesów narodu francuskiego i Europy jako całości.

Czego musi nauczyć się reszta Europy, to że polityczna możliwość jest niekoniecznie martwa i pogrzebana, chociaż rozumiem pozycję tych, którzy mówią, że tak jest. Wciąż jesteśmy większością na chwilę obecną w Europe w kwestii liczebności, więc politycznie wciąż możemy wpływać na zmiany w urnach wyborczych, ale oczywiście będzie to wymagać masowej zmiany w mentalności głosowania naszych narodów i prawdopodobnie będzie się oddalać dopóki imigranci i populacja imigranckich mniejszości będzie wzrastać. Kiedy dojdzie do punktu, w którym nie-Europejskie narody będą głosowały w ilościach, przy których będą jedynymi głosującymi i wybierającymi polityków i rządy, wtedy będzie to moment, w którym stracimy siłę politycznej samo-determinacji, jako że nie-Europejczycy zawsze będą głosowali w swoim własnym interesie a nie w interesach Europejczyków. To już się dzieje, ale w końcu osiągnie poziom, kiedy nie będzie miało znaczenia, czy wszyscy biali wspólnie będą głosowali w naszym własnym interesie, ponieważ będziemy przewyższeni liczebnie demograficznie. W Europie są miejscowe narody głosujące na różne polityczne organizacje w przytłaczającej większości, które nie bronią interesów białych, ale są narzędziami ludobójczego wielorasowego porządku. Jednakże, nie-Europejska populacja na naszym kontynencie głosuje w swoim rasowym i kulturowym interesie przez głównie głosowanie na partie, które pozwoliły im na to w pierwszej kolejności i które kontynuują obronę otwartych granic. Głosują w swoim rasowym i kulturowym interesie, Europejczycy głosują na nieważne polityki nieważnych kwestii i czegokolwiek, co daje korzyści ich portfelom.

Jednakże to, co zrobił Front Narodowy to pokazanie jak można to zrobić pomimo drobnych komplikacji i jak nacjonalizm może stać się wybieralną ideologią. W pewien sposób Front Narodowy postawił resztę Europejskiego Nacjonalizmu we wstydzie, podczas gdy oni stoją na granicy czegoś wielkiego, nacjonalizm w Europie wzrasta, ale nigdzie nie jest nawet blisko potencjalnego przejęcia jakiegoś większego Europejskiego państwa. W Brytanii na przykład nacjonalizm wzrasta, ale ma poważny brak wykonalnej politycznej organizacji do zaprzysiężenia w polityczny sukces.

Wierzę, że estabilishment boi się politycznego przebudzenia wśród Europejczyków i gdy stan rzeczy się pogarsza w Europie, prawdopodobieństwo tego przebudzenia wzrasta z dnia na dzień. Strach lewicy i ich estabilishmentowych treserów jest namacalny, wyczuwają, że ich nienaturalny i zepsuty świat zaczyna się wokół nich rozpadać, a naturalny instynkt samo-zachowawczy staje się młotem kowalskim niszczącym nienaturalny i zepsuty świat. Wystarczy popatrzeć na reakcję w mediach na wzrost nacjonalizmu, reakcję lewicy i zepsutych polityków, którzy pokrętnie występują razem aby zatrzymać demokratyczny proces, kiedy nie służy ich własnemu porządkowi, aby się przekonać, że nacjonalizm jest jedyną prawdziwą alternatywą do tego, co jest obecnie w ofercie.

Nacjonalizm jest lekarstwem na bolączki, z którymi się mierzy obecnie europejski kontynent. Jest antytezą politycznego zdradziectwa i korupcji, jest strasznym wrogiem lichwiarskiego bankowego estabilishmentu i prekursorów kulturowego, rasowego i społecznego rozkładu, które są dzisiaj plagami Zachodniego świata. Nacjonalizm jest naturalnym porządkiem rzeczy i w rezultacie zwycięży, bez względu na taktyki wykorzystane do zatrzymania jego postępu przeciwko siłom zdrady i korupcji.

Źródło: https://smashculturalmarxism.wordpress.com/2015/12/14/when-democracy-exposes-itself-to-be-a-farce/

Tłum. Work Buy Consume Die

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

56 − = 54