Strona główna > Świat > Kiedy brakuje sumienia. John Kaminski

Kiedy brakuje sumienia. John Kaminski

TAK JAK ŻYDZI, AMERYKANIE NIE MAJĄ WSTYDU I NA PEWNO NIE MOŻNA IM WIERZYĆ

a

Przestań się dziwić dlaczego niszczy się głupią białą rasę

Przyszło mi do głowy któregoś dnia, kiedy usłyszałem jak jakiś przekupiony polityk mówił o Iranie jako wiodącym eksporterze terroru na Bliskim Wschodzie, jakie to było nikczemne kłamstwo. To było takie typowe dla tego co Amerykanie opowiadają światu, i opowiadają między sobą, jak żyją w swoim fikcyjnym postrzeganiu rzeczywistości, w której – mimo że popełniają nieskończoną serię śmiałych i nikczemnych zbrodni – uważają się za bohaterów, a wszystkich innych za bandytów.

W rzeczywistości, jak reszta świata już wie, prawda jest wręcz odwrotna. I Amerykanie, wyprani z mózgów pokręconym luksusem i nic nie znaczącym odwracaniem uwagi na inne rzeczy które stały się dla nich najważniejsze, stali się zbyt głupi by widzieć różnicę.

Irańczycy są nazywani eksporterami terroru przez krwiożerczych Amerykanów, bo nadal stanowczo bronią uciśnionych Palestyńczyków, którzy są głównymi ofiarami stałego diabolicznego terroru żydowskich zboczeńców, którzy ukradli ich ziemię, wymordowali ich ludzi, i dzięki pomocy wypaczonych amerykańskich mediów – w całosci żydowskich – przekonali większość świata, że Żydzi są ofiarami, a Palestyńczycy terrorystami – podczas gdy w rzeczywistości jest odwrotnie.

W każdym kraju na świecie, Żydzi – uczynieni niepokonanymi przez zlobotomizowanych Amerykanów, którzy wykonują ich brudną robotę – są sabotażystami i terrorystami. Dokładnie tak jak w Ameryce, rodzimi mieszkańcy każdego kraju są ich ofiarami.

Muammar Kaddafi i Saddam Hussein byli bardzo dobrzy dla swoich narodów, ale okrzyczeni jako źli tyrani przez monolit żydowskich mediów, jaki dominuje praktycznie we wszystkich krajach świata. Teraz Libia i Irak są upadłymi krajami, dotkniętymi ciągłą przemocą wszczynaną przez żydowskich handlarzy bronią, którzy karmią ego i portfele drobnych kryminalistów, i zmuszają ich do walki między sobą, żeby nie odwrócili się przeciwko Żydom, którzy manipulują nimi jak kukiełkami.

Cyniczne plądrowanie innych krajów islamskich, takich jak Syria i Jemen, to więcej tego samego, pokazy żydowskiej woli, by po prostu wymordować wszystkich muzułmanów na świecie, jak przewidział Eustace Mullins pół wieku temu. A kiedy muzułmanów już nie będzie, biali pójdą w ich ślady, pozostawiając reszcie nędzarzy świata wybór zostania albo zwierzętami gospodarskimi, albo trupami.

Kiedy wszystkie kraje świata teraz upadają jak kostki domina pod światowymi żydowskimi oszustwami finansowymi (które nigdy nie miałyby miejsca gdyby Hitler wygrał II wojnę światową), najważniejszym szwindlem ze wszystkich w ostatnich latach musi być kradzież Ukrainy przez żydowskich terrorystów udających nazistów i ulokowanych w Waszyngtonie. Nigdy nie było bardziej jawnego pokazu obwiniania ofiar za rzezie i masowe mordy (chyba że wliczasz codzienne działania w Gazie), czy bardziej rażącego przykładu Waszyngtonu i jego zaczepnych sojuszników kłamiących o wszystkim i odwracających prawdę.

W rzeczywistości to Amerykanie i Żydzi są terrorystami, a ci których określa się jako terrorystów, z wyjątkiem tych bezpaństwowych kryminalistów, których wynajmują Żydo-Amerykanie by zdradzali własnych bliźnich, są ofiarami. Irak i Iran nigdy nie były i nie będą zagrożeniem dla bezpieczeństwa Ameryki.

Obwinianie ich za każdy przyszły atak byłoby terrorem kierowanym przez FBI i Mosad, dokładnie jak 11 września.

To dlatego Guantanamo było takim żartem. To Żydzi i Amerykanie spreparowali całą sztuczkę z al.-kaidą, żeby nikt z przetrzymywanych w kubańskim gułagu nie mógł być winny niczego, poza tym że był w złym miejscu i w złym czasie.

I nasz kraj rozsyłał tych niewinnych mięczaków po całym świecie by ich torturowano, dobrze wiedząc, że nie mogli odpowiadać za nic, bo fiasko 11 września i późniejsze wojny wszystkie były ustawione przez tych samych napuszonych polityków, którzy uważali się za ofiary tych wymyślonych i sztucznych ataków terrorystycznych. Jest to rodzaj bezmyślnego sadyzmu, którym Żydzi zainfekowali Amerykę.

a

a

„Oni nienawidzą naszych swobód” – zaintonował George W Bush pośród ruin Bliźniaczych Wieży. To był najistotniejszy epitaf Ameryki w XXI wieku: całkowicie obłudna, absolutnie fałszywa i całkowicie nieszczera i nieważna.

15 lat później mamy do czynienia z surrealistycznym widmem papierowych wycinanek – kandydatów paplających o niczym ważnym, wypowiadających jedynie mdłe improwizacje o opowiadanych kłamstwach, tworzących tę sztuczną rzeczywistość, która uwięziła nas wszystkich, nie mówiących nic o uczciwości i prawości, a tylko o nowych potrzebach, jak bardzo musimy zrezygnować z naszego życia i wolności, by umożliwić naszemu tzw. rządowi zabijać dalej.

Maverick-miliarder jawi się jako najlepsza nadzieja dla zwykłego człowieka? Co za perfekcyjne odwrócenie rzeczywistości przez kontrolujących wszystko Żydów!

Spóźniony refleks jest zawsze niepokojąco jasny, ale może powinniśmy wiedzieć to, że skoro nasz rząd ciągle okłamywał każdego, od Indian do Irańczyków, o tym co robiliśmy, że w końcu oni zaczęliby okłamywać nas o tym co robili, i co faktycznie my robiliśmy by się z tego wyrwać.

Amerykanie mają się zmierzyć się z ruiną spowodowaną przez powierzchowne i bezwstydne kłamstwa, które wspierali swoją chętną ignorancją. Całkowite zniszczenie ich kultury powodujące albo głód, albo zgony przez choroby wywoływane zatwierdzonymi przez ich rząd dietami i wynalazkami, składają się na naszą pewną i złowieszczą przyszłość.

Ostatecznie jedyną nagrodą za zło jest większe zło.

Prawdziwa odpowiedź jest następująca.

Żydom nie powinno się pozwalać na obywatelstwo w żadnym kraju, ani nie powinno się umożliwiać im posiadania żadnego rodzaju pieniędzy. Co ważniejsze, nie powinno się pozwalać im na reprodukcję, żeby cała zdemoralizowana rasa w końcu umarła i została zapomniana w annałach ludzkiej historii. Jako kara za to co robili światu przez tysiące lat, powinno im się legalnie przyznać rolę wiecznego petenta, na zawsze skazanego na włóczenie się po świecie jako nędzarze, mogący przetrwać tylko za nagrody jakie mogą dostać za wykonywanie dobrych uczynków dla innych.

Skoro ta ewentualność wydaje się najmniej prawdopodobna w tym obecnym szalonym wieku, uważam że najlepsze czego możemy oczekiwać ma kończyć się ekstremalnym i bolesnym uprzedzeniem, za stanie na drodze tego przerażającego konceptu zwanego nową żydowską erą pokoju.

Za nierozumienie tego co robili nam przez te wszystkie lata, jest to nagroda na jaką bardzo zasługujemy. Pomyśl o tym następnym razem kiedy zauważysz, że niemal tak dawno jak pamiętasz, człowiekiem stojącym obok i doradzającym prezydentowi Stanów Zjednoczonych jest Izraelczyk-Amerykanin o podwójnym obywatelstwie.

I tak jak z raportem o 11 września wyprodukowanym przez Żydów, który nie zawierał ani ziarenka prawdy o tym co się wydarzyło, o twojej śmierci doniosą jako o wyeliminowaniu potencjalnego albo prawdziwego terrorysty, który stał na drodze postępu ukochanego NWO.

John Kaminski

Źródło: http://renegadetribune.com/absence-of-conscience/

Tłum. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.