Strona główna > Rosja > KGB-ista „dał głos” w Wigilię… po żydowsku

KGB-ista „dał głos” w Wigilię… po żydowsku

Najpierw bezczelne naciski z Białego Domu (447), teraz z kolei chamski atak z Kremla.

W międzyczasie pozytywna ekspertyza prawna dr Gontarczyka* o wypowiedzi Grossa jakoby ten nie znieważył narodu polskiego mówiąc, że Polacy: „podczas wojny zabili więcej Żydów niż Niemców” oraz skandaliczne wypowiedzi Tokarczuk* o Polakach.

———————————————————————————————————————————————————
Tak wygląda w praktyce żydowski Pax Russo – Americana

Sputnik* KGB-isty 25.12.2019 r. napisał:

„Prezydent Federacji Wspólnot Żydowskich Rosji (FEOR), rabin Aleksander Boroda[*], nazwał bardzo precyzyjnymi słowa prezydenta Władimira Putina, który wcześniej nazwał „swołoczą i antysemicką świnią” polskiego dyplomatę, który poparł w latach 30. ludobójstwo Żydów w Polsce.

We wtorek prezydent Rosji, występując na rozszerzonym kolegium Ministerstwa Obrony, powołując się na dokumenty archiwalne, ostro wypowiedział się o ambasadorze Polski Józefie Lipskim, który w 1938 roku poparł Adolfa Hitlera i jego pomysł wysłania polskich Żydów do Afryki „na pewną śmierć”. Komentując raport dyplomaty do ówczesnego szefa polskiego MSZ Becka, Putin powiedział: „Swołocz, antysemicka świnia, nie można go inaczej nazwać”.

W imieniu społeczności żydowskiej Rosji możemy wyrazić tylko głęboką wdzięczność za tak emocjonalną i sprawiedliwą reakcję na publikację nowych faktów dotyczących poparcia ze strony Polski dla polityki Niemiec w latach 30. i 40. … Słowa, które nasz prezydent adresował do dyplomaty, są bardzo dokładne – powiedział Sputnikowi Boroda.

Berel Lazar, Aleksander Boroda i ich podcieraczka, Szełomow – Putin

——————————————————————————————————————————————————–

Józef Lipski, polski ambasador w Berlinie, trafnie uważał, że Hitler był szczerym zwolennikiem porozumienia z Polską, ale żeby to zrozumieć należy przeczytać przy najmniej  te dwie książki, które polecam:

https://archive.org/details/LipskiJozef1968DiplomatInBerlin19331939/page/n1

https://archive.org/details/TheForcedWarWhenPeacefulRevisionFailed

W książce Davida Hoggana „Wymuszona Wojna” nazwisko J. Lipskiego pojawia się 274 razy!


Ponad 100 000 osób bierze udział w programach humanitarnych FJCR. Przy wsparciu FJCR działa 41 synagog i około 70 domów kultury, w tym 11 dużych domów kultury. Od 2002 r. Przy wsparciu Federacji otwarto 5 nowych budynków synagogi (dane z 2007 r.).”

https://www.salon24.pl/newsroom/1002337,sledztwo-ws-slow-jana-t-grossa-o-polakach-umorzone-zdecydowala-ekspertyza-dr-gontarczyka

Brudna prawda o Oldze Tokarczuk. Laureatka literackiej Nagrody Nobla służyła antypolskiej propagandzie

https://pl.sputniknews.com/polska/2019122511561426-sputnik-feor-poparla-slowa-putina-o-ambasadorze-polski-w-nazistowskich-niemczech-sputnik/

Za: http://arjanek.neon24.pl/post/152289,kgb-sta-dal-glos-w-wigilie-po-zydowsku

4 thoughts on “KGB-ista „dał głos” w Wigilię… po żydowsku

    1. Panie Emeryt, teraz uruchomiły się całe stada kremlowskich podcieraczek i co do jednego mają rację, że ten sowiecki bydlak z KGB nie przywalił nam za darmo, ale niech szanowne polskojęzyczne podcieraczki łaskawie dostrzegą w końcu, z kim ich bożek trzyma i komu tak naprawdę zrobił dobrze.

      Od lat jest znany ohydny i obrzydliwy filosemityzm putlera. Ale obecnie, to trzeba być albo zdrajcą, albo kompletnym debilem aby brać w obronę skurwysyna z KGB który wespół z największymi wrogami ludzkości fałszuję historię po linii żydobolszewickiej i atakuje naród który poniósł największe straty w II WŚ.

      P.S. Kremlowski sputnik wydawany w języku polskim łże po sowiecku, że Lipski w latach 30tych poparł ludobójstwo Żydów. Gdzie jest reakcja władz na kłamstwa kremlowskich mediów w j. polskim?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.