Strona główna > NWO > Kevin Annett o postępującym satanizmie w czasach współczesnych

Kevin Annett o postępującym satanizmie w czasach współczesnych

Kevin Annett: badacz ludobójstw, pisarz i twórca dokumentalnego filmu pt. „Unrepantant”:

https://www.youtube.com/watch?v=gqUvhDG7x2E

*********************

Nie cierpię być zwiastunem złych wieści i chciałbym mieć nadzieje, że nie mam racji, ale ….sytuacja na świecie się NIE POPRAWI.

Jeśli wiesz, jak to wszystko działa, to zrozumiesz dlaczego My wszyscy jesteśmy, w różnym stopniu, uwięzieni w samym wnętrzu sekty satanistycznej. Rzeczy nie poprawią się , bo nie jest to sposób, w jaki te sekty działają. W satanistycznych sektach rzeczy staja się TYLKO CORAZ GORSZE . Szatańskie sekty są oddane wzrastającej kontroli i wykorzystywaniu swych członków poprzez ich stale demoralizowanie i korumpowanie.

Większość złych rzeczy się zdarza, ponieważ żyjemy w satanistycznej sekcie, a nie wskutek jakiegoś błędu losu. „Przywództwo” jest wybierane na podstawie gotowości do służenia ZŁU: sprzedają oni swoje dusze diabłu i zdradzają swych rodaków. Wszyscy oni są wysokiej rangi masonami.

George Orwell powiedział, że my nie widzimy tego co się dzieje tuz przed naszym nosem. Materializm. Niekończące się, ohydne wojny, obecnie w Syrii i Iraku. Promocja dysfunkcji płciowych i anonimowego seksu. Rozwalanie małżeństw i rodzin. Przejecie pop -muzyki przez okultystów. Erotyzowanie dzieci za pomocą tzw. wychowania seksualnego. Telewizja i wiele filmów zachęca do wszelkich dysfunkcji i przestępczości. Jeśli będziesz przyjmować sygnały od społeczeństwa, prawdopodobnie skończysz z jakimiś zaburzeniami.

(kliknij: Seksualizacja dzieci i satanizm/a303)

Podam ci kilka przykładów z pierwszych stron gazet.

Sposób ubierania się (dress code) w Wielkiej Brytanii nie będzie już zgodny z płcią. Chłopcy mogą nosić spódnice do szkoły. „..Szkoły chcą być bardziej otwarte na studentów, którzy kwestionują swoja płeć.. ..” Czteroletnie dzieci są poddawane operacjom zmiany płci. Jako dziecko, moja znajoma nienawidziła lalek i lubiła się bawić chłopięcymi zabawkami. Była to tymczasowa faza. Ona jest dzisiaj zdrową, szczęśliwą kobietą. Ale możecie sobie wyobrazić, co by to bylo, gdyby ona była teraz dzieckiem?

Wiceprezydent Joe Biden czyni pedofilskie komentarze do 13 -letniej dziewczynki. Czytelnik pisze: „oglądnąłem bardzo powoli ten filmik z Bidenem, który zamieściłeś na swoim RSS Twitter. Jestem prawie 100% pewny, że on początkowo mówi do tej dziewczynki szeptem: „nawiasem mówiąc, czy wiesz, jaki jestem podjarany”. Na końcu to brzmi prawie tak, jakby jej ojciec mówił: „Daj mi znać, kiedy ja zechcesz..” . „Staram się usunąć zagłuszające szumy, a jest ich dużo, niestety. .. To rzeczywiscie wygląda na ofiarowanie seksualnego niewolnika Illuminatom. Naprawdę straszne rzeczy … A ich nawet nie obchodzi,
ze kamera to wszystko rejestruje. Oni są tak pewni swej władzy, muszą być.. ..”

Problemem NIE JEST TO, że Clintonowa jest niemoralną, kłamliwą, skorumpowaną, kryminalną szują – wszyscy to wiedza – PROBLEMEM JEST TO, ŻE jej zwolennicy mają to głęboko gdzieś. To ukazuje, jak większość ludzi została wprowadzona do tej sekty. Zwolennicy Clintonowej wybrali sobie liderkę, która jest komunistką, oczywista przestępczynią , masowym mordercą, a prawdopodobnie i satanistką. Brat Nathaniel mówi, że jej okultystyczna agenda kwalifikuje ją jako antychrysta.

Ale miliony liberałów, w tym większość tzw. elit społecznych wspiera ją. Czy muszę mówić więcej? Wszyscy oni są aktywnymi, nawet żarliwymi uczestnikami satanistycznego kultu. Oni może nie zdają sobie z tego sprawy, ale oni aktywnie i świadomie przyjęli ZŁO. SĄ WSPÓŁWINNI. Trump nie jest lepszy. Czy możemy zaufać komuś, kto jest masonem, który kumpluje się z żydowskimi, satanistycznymi Illuminati przez cale swoje życie? Jednakże reszta z nas zapisała się do tej satanistycznej sekty. Glosuj na Trumpa, gdyż Żydzi Ilumianti wydaja się go nienawidzić. Ale nie pozwól aby zawładnęli twoim sercem i duszą. To jest wstępowanie do sekty. I nie miej wielkich nadziei. Nic się nie zmieni, dopóki dziesiątki milionów nie opuści ta satanistyczna sektę.

Szablon

W judaizmie, tj. oryginalnym szablonie dla NWO, sugeruję, że judaizm jest oryginalnym modelem dla sekty Illuminati. Innymi słowy, Żydzi byli pierwszymi ofiarami żydowskiego satanizmu, tj. Kabały (Kabbalah).

Oni zostali kontrolowani i wykorzystywani przez bogatych Żydów i rabinów. Ale wielu samych na to przystało, a dzięki masonerii, ta choroba, która jest maskowana jako „progresywizm/postęp „, (a tak naprawdę komunizm), zawładnęła większość społeczeństw. W ten sposób staliśmy się satanistyczną sektą.

Więc w pewnym sensie, Naziści mieli rację. Jako syn Żydów ocalałych z holocaustu, trudno mi przyznać. Obłąkana, megalomańska misja żydowskich bankierów Illuminati sprawiła, że wszyscy Żydzi byli w niebezpieczeństwie. Zwłaszcza, że to oni stworzyli nazistów jako chwyt aby zdyskredytować i zniszczyć opór w stosunku do ich zdeprawowanej agendy.

Satanizm jest porządkiem zorganizowanego żydostwa i masonerii. To się rozprzestrzeniło jak rak po całym świecie, który stał się szatańską sektą.

Ale większość indywidualnych osób – zwolennicy Żydów, masonów, Clintonowej i Trumpa nie są satanistami.

Oni nie wiedzą, że zostali schwytani w pułapkę. Muszą oni zadeklarować swa niezależność od społeczeństwa jako całości i zadeklarować swą lojalność dla Wyższej Prawdy.

Źródło: http://henrymakow.com/2016/09/Jury-Still-Out-on-Kevin-Annett.html

Tłumaczenie: Renata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.