Strona główna > Bez kategorii > Kazimierz Gajewski: “żydzi idą!” w pliku do pobrania

Kazimierz Gajewski: “żydzi idą!” w pliku do pobrania

„…Tego wszystkiego wielu nieuświadomionych Polaków nie wie, nie rozumie!

Aleć przecież spora, wielka już gromada ludu polskiego przejrzała na oczy, zrozumiała szkodliwość żydowską, niebezpieczeństwo żydowskie, jakie Polsce zagraża.

Ci wszyscy mają święty obowiązek współdziałania w dziele odżydzeniowym, mają święty obowiązek oświecać, uświadamiać wszystkich, którzy jeszcze nie przejrzeli na oczy, nie zrozumieli grozy, jaka nam, Polsce, całemu światu chrześcijańskiemu zagraża ze strony żydostwa…”

Autor wołał wtedy o to samo, o czym my dzisiaj wołamy. Jego głos został zmarnowany. Czy nasz również jest tylko „wołaniem na pustyni”?

Zamiast okrzyków „Polacy przebudźcie się!” albo „wszystko przepadło! już po nas!” zacznijmy coś robić, wystarczy coś małego, co kosztuje chwilę czasu i jedną albo dwie kartki papieru, lub 50 groszy. Wydrukujcie z naszej strony jeden artykuł – ten który najbardziej Wam się podoba, czy najlepiej przemawia do wyobraźni tych, którzy śpią.

Zrób to raz w tygodniu. Kosztować to będzie raptem 4-8 kartek papieru albo 2 zł miesięcznie.

Potem oddajcie go w ręce rodziny, przyjaciół, znajomych, kolegów z pracy, czy ludzi przypadkowych na ulicy. Zmiana nie nastąpi ani dziś ani jutro. Żydzi wiekami pracowali nad tym, żeby zepchnąć nas w bagno, w jakim teraz jesteśmy. Tylko od nas samych zależy, czy stać nas aby wyjść z niego przy pomocy własnych sił i nikomu niczego nie zawdzięczając. Robiąc to dzisiaj, robisz to dla pokolenia swoich dzieci i wnuków, którzy już teraz są straceni, jeżeli Ty dziś nic nie zrobisz.

Broszura K.Gajewskiego do pobrania w pliku pdf tutajżydzi idą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.