Strona główna > Świat > Każdy kto wierzy w autentyczność wyborów demokratycznych powinien leczyć się na głowę !

Każdy kto wierzy w autentyczność wyborów demokratycznych powinien leczyć się na głowę !

Fakty mówią same za siebie! Wniosek z tego jest taki, że Wall Street zza kurtyny wydaje polecenia Prezydentowi, a gdy ten nie posłucha, Wall Street go usuwa lub też robi przewrót i obsadza kolejnego, który będzie posłuszny! Czy nie nasuwa się skojarzenie notorycznych zamachów na męską linię rodową rodziny Kennedych? Albo na Abrahama Lincolna, Louisa McFaddena, Jamesa Garfielda, McKinley’a, których łączyła jedna charakterystyczna i nierozerwalna cecha – DZIAŁANIA ATAKUJĄCE LOBBY NOWOJORSKICH BANKIERÓW, CO UMOŻLIWIAŁY IM ICH WYSOKIE STANOWISKA POLITYCZNE, KTÓRE ZAJMOWALI?

Lub też nieudanych zamachów na Nixona i Reagana? Albo afery Watergate, lub też ciągłej nagonki na bezpodstawnie dyskredytowanego Kennedy’ego jako „maniaka seksualnego”, zanim został zamordowany, jak mówi pamiątkowa deklaracja na miejscu zbrodni: „PRAWDOPODOBNIE przez Lee Harve’a Oswalda”? A co powiedział Kennedy na 7 dni przed swoją śmiercią?: „W tym kraju działa intryga mająca na celu zniewolenie każdego dziecka, kobiety i mężczyzny. Zanim opuszczę to zacne i wysokie stanowisko, zamierzam obnażyć ten spisek.” Przypadek? Teoria spiskowa? NIE! FAKTY!

„Bankierzy są właścicielami Ziemi. Odbierz im to wszystko, ale pozostaw im moc kreowania pieniędzy, a jednym pociągnięciem pióra stworzą wystarczającą ilość depozytów, aby kupić ją ponownie. Jeśli jednak posiądziesz moc kreowania pieniędzy z dala od nich, wszystkie wielkie fortuny, takie jak moja znikną. Ale jeśli chcesz pozostać niewolnikiem bankierów i opłacać koszty swojego niewolnictwa, pozwól im nadal kreować walutę narodową.” – Josiah Stamp, Gubernator Banku Anglii, na Texas University, 1924.

„Zanim kontrola nad emisją pieniędzy i kredytu nie zostanie przywrócona rządowi i uznana za jego nadzwyczajną i świętą odpowiedzialność, wszystkie dyskusje na temat niezależności parlamentu i demokracji są puste i daremne. Kiedy naród odrywa się od kontroli nad własnym kredytem, nie ma znaczenia kto tworzy w państwie prawo. Lichwa poza kontrolą zniszczy każde państwo.” – William Lyon Mackenzie King, Premier Kanady.

„Kreowanie i wypuszczanie pieniędzy jest największym przywilejem rządu. Zaadoptowanie tych zasad pozwoli zaoszczędzić bajońskie sumy wydawane przez podatników na odsetki (dla prywatnych banków), zaś pieniądz przestanie być panem, a stanie się sługą ludzkości.” – Abraham Lincoln.

„Ktokolwiek kontroluje ilość pieniądza w naszym kraju jest absolutnym władcą całego przemysłu oraz handlu, a gdy uzmysławiasz sobie, że cały system jest z łatwością kontrolowany, w ten czy inny sposób, przez kilku potężnych ludzi na górze, nie trzeba Ci już mówić skąd biorą się okresy inflacji i kryzysów.” – James Abram Garfield, Prezydent Stanów Zjednoczonych.

„Gdy rząd jest zależny od bankierów, to nie rządzący są u władzy, ponieważ ręka, która daje, jest ponad ręką, która bierze. Pieniądz nie ma ojczyzny; finansjera jest wyzbyta patriotyzmu i przyzwoitości; jedyne co ich obchodzi to zysk.” Napoleon Bonaparte.

„Mam dwóch wielkich wrogów: armię Południa przed sobą i bankierów z tyłu. Z tych dwóch największym wrogiem są bankierzy.” Abraham Lincoln, 16 Prezydent Stanów Zjednoczonych, przemówienie w Kongresie.

„Realnym zagrożeniem dla republiki jest niewidzialny rząd, który niczym ośmiornica owija swoimi oślizgłymi mackami nasze miasta, stany i nasz naród. Na jej czele jest mała grupa potężnych domów bankowych i interesy naftowe Standard Oil Rockefellerów. Ta mała koteria kieruje nasz rząd dla swoich egoistycznych dążeń. Ogarnia nasze biura, ciała ustawodawcze, szkoły, urzędy, sądy, gazety i każdą agencję przeznaczoną dla bezpieczeństwa publicznego. Oni praktycznie kontrolują obydwie partie polityczne.” John Francis Hylan, Burmistrz Nowego Jorku, 1922.

„Wszystkie rządy – konserwatywne, liberalne, pracy, faszystowskie, socjalistyczne i komunistyczne, są politycznie kontrolowane przez grupę (…) zdominowaną przez twórców i manipulatorów pieniądza. W ten sposób narodowa władza polityczna, która, jeżeli jednostki mają się cieszyć maksymalną wolnością osobistą zgodnie z ich sumieniem i obowiązkiem, powinna należeć do narodu, została ukradziona bez jego wiedzy i zgody na to”; „Prerogatywę tę uzurpowali sobie bankierzy, zarówno lokalni jak i międzynarodowi, którzy doprowadzili do perfekcji tworzenie pożyczanych przez nich pieniędzy (…) W ten sposób powstała forma długu narodowego (…) który fizycznie nie jest możliwy do spłacenia przez społeczeństwo.” F. Soddy – pisarz, członek Towarzystwa Królewskiego, brytyjski uczony i laureat nagrody Nobla w dziedzinie chemii, w liście skierowanym do delegata Stolicy Apostolskiej w Wielkiej Brytanii W. Godfrey’a i arcybiskupów anglikańskich Yorku, Walii i Canterbury, 1943 (w liście podpisało się kilkudziesięciu najwybitniejszych Brytyjczyków ówczesnego czasu).

„FED nie podlega ani kongresowi, ani administracji, żadnej instytucji rządowej, która prawnie może unieważnić decyzje podejmowane przez FED.” Alan Greenspan, ekonomista, bankier, prezes Rezerwy Federalnej USA (FED – Bank Centralny).

„Niektórzy ludzie myślą, że Rezerwa Federalna Stanów Zjednoczonych jest instytucją rządową. Ona nie jest instytucją rządową. To prywatny monopol kredytowy, który żeruje na Stanach Zjednoczonych na rzecz siebie i swoich klientów zagranicznych. Kontroluje naszą politykę międzynarodową, przez co potrafi łamać wolę rządów (…) Dwanaście prywatnych monopoli kredytowych zostało podstępnie i nielojalnie narzucone w naszym kraju przez bankierów, którzy przybyli z Europy i nadużywają swojej gościnności poprzez podważanie amerykańskich instytucji. Te banki dostarczały pieniądze do finansów Japonii w wojnie z Rosją. Z naszych pieniędzy stworzyli czerwony terror w Rosji. Podjęli oddzielne kontrakty z Niemcami i Rosją w I Wojnie Światowej. Finansowali przejazd Trockiego z Nowego Jorku do Rosji, tak, aby pomógł on w zniszczeniu Imperium Rosyjskiego. Oni podsycali i wszczęli Rewolucję Rosyjską oraz dostarczyli duży fundusz z amerykańskich dolarów do dyspozycji Trockiego w szweckim oddziale jednego z ich banków, aby przez niego rosyjskie domy rodzinne zostały rozbite, a dzieci porzucone daleko od ich naturalnych protektorów (…) Ci Europejscy bankierzy przez prawie dwadzieścia lat knuli intrygę założenia w tym kraju swojego banku centralnego i w 1912 roku poświęcając ogromne sumy pieniędzy aby osiągnęli swój cel.– Louis McFadden, dyrektor kongresowej Komisji Walutowej i Kredytowej, „Congressional Record”, 1932.

„Ta tak zwana rewolucja bolszewicka była w całości finansowana z pieniędzy Lorda Alfreda Milnera i Kuhn Loeb & Co. działających jako kanał Rockefellerów poprzez ich marionetkę, Prezydenta Woodrowa Wilsona.” – John Coleman, był agent brytyjskiego wywiadu MI6, „Conspirators Hierarchy, Committee of 300”.

„Tworzy się tu Globalny System Bankowości, Superstan kontrolowany przez międzynarodowych bankierów, w celu zniewolenia całego świata dla swojej własnej przyjemności. Bank Rezerw Federalnych przejął kontrolę nad naszym rządem.” – Louis McFadden, dyrektor kongresowej Komisji Walutowej i Kredytowej, przemówienie w Kongresie, „Congressional Record”

„Amerykanie nie mają zielonego pojęcia o operacjach międzynarodowych lichwiarzy…System Rezerwy Federalnej nigdy nie został poddany kontroli. Działa on poza kontrolą Kongresu i (…) manipuluje zadłużeniem USA.” – Barry Morris Goldwater, Senator Stanów Zjednoczonych i Generał Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych w czasie II wojny światowej.

„Po I Wojnie Światowej, Niemcy dostały się w ręce niemieckich międzynarodowych bankierów. Bankierzy ci posiedli na własność niemieckie zasoby, nabyli branże, niemieckie ziemie, przemysł i wszystkie media publiczne. Międzynarodowi niemieccy bankierzy dotowali rząd Niemiec dostarczając każdego dolara do budżetu Hitlera, który wykorzystał w swojej przepychowej kampanii aby stworzyć zagrożenie dla rządu Brüninga. Kiedy Brüning nie wykonywał poleceń niemieckich międzynarodowych bankierów, Hitler wprowadził postrach aby wzbudzić uległość u niemieckich obywateli. Za pośrednictwem Zarządu Rezerwy Federalnej, ponad 30 miliardów dolarów spośród pieniędzy Amerykanów zostało wpompowane w Niemcy. Wszyscy słyszeli o wielkich wydatkach niemieckich, nowoczesnych mieszkaniach, ich wielkich planetariach, gimnazjach, pływalniach, wysokiej jakości autostradach, doskonałych fabrykach. Wszystko to zostało dokonane naszymi pieniędzmi. Wszystko to zostało zapewnione przez Zarząd Rezerwy Federalnej. Zarząd Rezerwy Federalnej wpompował w Niemcy tyle miliardów dolarów, że nie ośmielą się przyznać do całkowitej sumy.” – Louis McFadden, dyrektor kongresowej Komisji Walutowej i Kredytowej, „Congressional Record”

„Dwie trzecie naszego podstawowego przemysłu zawdzięczamy pomocy amerykańskiej” – Józef Stalin.

„W Stanach Zjednoczonych istnieje elita. Słowo „elita” to ogólne określenie w finansach międzynarodowych i biznesie, które dzierżą większość mocy, niezależnie od tego kto jest w Białym Domu (…) Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z istnienia tej „legalnej mafii” (…) to wpływa na politykę narodu w niemal każdej dziedzinie. Np. Rada Stosunków Zagranicznych w Nowym Jorku dotowana przez Rockefellerów od 1927 r. oferuje takie członkowstwo w 90 procentach wpływowym postaciom (…)” – Edith Roosevelt, żona prezydenta Stanów Zjenoczonych Theodore’a Roosevelta, „Elite Clique Holds Power in U.S.” („Indianapolis News”, 3.01.1962 r.)

„Banki są najsilniejszym lobbystą w amerykańskim parlamencie – w rzeczywistości są właścicielami tego miejsca.” – Senator Stanów Zjednoczonych Dick Durbin, w wywiadzie dla WJJG („Mornings with Ray Hanania.”)

„Prawdziwi władcy z Waszyngtonu są niewidoczni i wykorzystują swoje uprawnienia zza kulis.”
– Felix Frankfurter, Sędzia Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych.

„Za rzekomym rządem na tronie zasiada prawdziwy rząd, który z uwagi na niewidoczność nie ponosi żadnej odpowiedzialności przed ludźmi. Zniszczenie tego skorumpowanego rządu i skalanie tego bezbożnego sojuszu skorumpowanego biznesu i polityki jest pierwszym zadaniem mężów stanu”. – Theodore Roosevelt, Prezydent Stanów Zjednoczonych, „The Progressive Covenant With The People”, 1912.

„Najważniejsza klika tych elitarnych grup ma wspólny cel: chcą poddać niepodległość Stanów Zjednoczonych. Druga klika międzynarodowych członków Rady Stosunków Zagranicznych obejmuje międzynarodowych bankierów Wall Street i ich kluczowe podmioty. Przede wszystkim chcą monopolu bankowego na świecie kończąc na kontroli globalnego rządu. ” – Admirał i Sędzia Generalny Amerykańskiej Marynarki Wojennej Chester Ward, członek Rady Stosunków Zagranicznych, o Radzie Stosunków Zagranicznych, „Kissinger on the Couch”.

„Będziemy mieli rząd światowy obojętnie czy wam się podoba czy nie, albo za zgodą albo na drodze podboju.” – Paul Warburg, założyciel amerykańskiej Rezerwy Federalnej, przemówienie w amerykańskim senacie (1953)

„Podłym sekretem jest, że decyzje kongresu są nieważne, ponieważ wewnętrzna polityka Stanów Zjednoczonych jest ustawiana przez Rezerwę Federalną, a polityka zewnętrzna przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy, dlatego prezydent nie będzie już potrzebował zgody kongresu na wojnę.” – Robert Reich, sekretarz pracy w administracji prezydenta USA Billa Clintona (USA Today, 1999).

„Przez 27 lat pracowałem w FBI, w momencie przejścia na emeryturę pełniłem funkcję starszego agenta specjalnego, dowodząc FBI w Los Angeles…byłem również koordynatorem bezpieczeństwa podczas Olimpiady w Los Angeles (…) zdobyłem informacje o rozległej korupcji, pedofilii, pornografii, narkotykach i okultyźmie toczących zarówno amerykański establishment jak i rząd na poziomie federalnym oraz na niższych szczeblach w całym kraju wraz ze skorumpowanymi sędziami, prokuratorami i stróżami prawa włącznie, w co zamieszany jest również kidnaping dokonywany przez Biały Dom. To wszystko ma korzenie w elitarnej organizacji, zwanej Zakonem Iluminatów, założonym w 1776r., przez Adama Weischaupta we współpracy z rodem Rothschildów, w celu przejęcia władzy nad światem po uprzednim zniszczeniu wszystkich niezależnych państw i religii (…)” – Ted Gunderson, były Dyrektor Generalny FBI Los Angeles, (Chicago Health Television – „MK ULTRA Mind Control Revealed – The True Story”, 1998).

„Adam Weishaupt został wyznaczony przez rodzinę Rothschild by ustanowił wytyczne dla kontroli i przejęcia całego świata dla Jednego Światowego Rządu. Weishaupt opracował 25 celów, wśród których były: kontrola prasy, zepsucie młodzieży poprzez seks i narkotyki, wybory naszych własnych ludzi, własnych znaczy Iluminatów, na kluczowe pozycje na wszystkich poziomach rządu, miejskich, okręgowych, stanowych i federalnych. Finałowym celem było przejęcie świata i Jeden Rząd Światowy.” – Ted Gunderson, były Dyrektor FBI Los Angeles, „The Great Conspiracy Exposed”.

„Wielka siła naszego Zakonu leży w jego ukryciu. Niech nigdy nie pojawia się pod swoją własną nazwą, ale zawsze niech będzie objęty innym szyldem i inną funkcją.” – Adam Weishaupt, Założyciel Zakonu Iluminatów Bawarskich.

„CIA jest posiadaczem wszystkiego we wszystkich mediach głównego nurtu.” – William Colby, Dyrektor CIA

„Naszym ostatecznym celem jest ten sam co cel Voltaire’a i Francuskiej Rewolucji, zniszczenie katolicyzmu, a nawet samej myśli chrześcijańskiej (…) Papież, ktokolwiek nim będzie, nie wstąpi do tajnych stowarzyszeń, tak więc to tajne stowarzyszenia będą musiały wtargnąć do Kościoła, by móc zniszczyć go wraz z papieżem.” – „Alta Vendita” (Carl Mayer Rothschild)

„Międzynarodowi bankierzy tworzą pieniądze w formie kredytu dla rządów. Im większy dług publiczny, tym większe korzyści dla kredytodawców. Narodowe banki europejskie są kontrolowane i posiadane przez prywatne interesy. Domy bankowe Rothschildów i Warburgów z Europy, J.P. Morgana, Kuhn Loeb, Jacoba Schiffa, Lehmanów i Rockefellerów posiadają i kontrolują ogromne bogactwo (…) Komisja Trójstronna to międzynarodowy spisek Davida Rockefellera (…) Komisja Trójstronna jest narzędziem międzynarodowej konsolidacji bankowości komercyjnej i interesów politycznie kontrolujących rząd Stanów Zjednoczonych. Komisja Trójstronna stanowi umiejętne, skoordynowane wysiłki, aby poprzez konsolidację przejąć kontrolę nad czterema centrami władzy: politycznej, pieniężnej, intelektualnej i duchowej. Komisja Trójstronna zamierza stworzyć globalną władzę gospodarczą przewyższającą państwa narodowe. Jej menadżerowie – twórcy tego systemu, będą rządzić w przyszłości.” – Barry Morris Goldwater, Senator Stanów Zjednoczonych i Generał Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych w czasie II wojny światowej, „No Apologies”.

„Kampania przeciwko tradycyjnym amerykańskim wartościom i kulturze, jest systematyczną wojną psychologiczną. Jest zaaranżowana przez szeroki wachlarz interesów, nie tylko przez wschodni establishment, ale także radykalną lewicę. W skład tej grupy wchodzi Departament Stanu, Handlu, wielkie centra finansowe i międzynarodowe korporacje, media, oświata, branża rozrywkowa, a także wielkie fundacje zwolnione z opodatkowania…uważna analiza tego, co dzieje się za kulisami ujawnia, że wszystkie z tych interesów działają w porozumieniu z panami Kremla w celu stworzenia czegoś, co określają jako Nowy Porządek Świata. Prywatne organizacje, takie jak Rada Stosunków Zagranicznych, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych, Komisja Trójstronna, Konferencja Dartmouth, Instytut Aspen Studiów Humanistycznych, Instytut Atlantycki i Grupa Bilderberg służą do rozpowszechniania i koordynowania planów tak zwanego Nowego Porządku Światowego w potężnych kręgach finansowych, biznesowych i oświatowych…jest to robota grup w układzie Wschodniego establishmentu amorficznie połączonego bogactwem i pozycją społeczną, którego siła tkwi w jego kontroli nad naszym systemem finansowym i dużą częścią sektora przemysłowego. Głównym elementem tej kontroli nad amerykańską gospodarką jest System Rezerwy Federalnej. Polityka sektorów finansowych, głównie międzynarodowych korporacji, znajduje się pod wpływem centrów finansowych poprzez zadłużenie finansowe i staranną kontrolę zaufanych udziałowców. Każdy, kto jest dobrze obeznany z historią Ameryki, a szczególnie amerykańskiej gospodarki, nie może nie zauważyć kontroli nad Departamentem Stanu i CIA, którą Wall Street wydaje się sprawować. Wpływ wewnętrznych układów na naszą politykę zagraniczną stał się faktem w naszych czasach. Ten wszechobecny wpływ jest sprzeczny z prawdziwym długoterminowym bezpieczeństwem narodowym i może ostatecznie obalić nasz porządek konstytucyjny…z tego punktu widzenia, działania międzynarodowych sił finansowych i przemysłowych są dostosowane do idei jednego światowego projektu…Priorytetem tego klubu jest maksymalizacja zysków, wynikających z praktyki, co można określić, jako kapitalizmu finansowego, systemu, który opiera się na filarach długu i monopolu. To nie jest prawdziwy kapitalizm. To jest droga do koncentracji gospodarczej i politycznego niewolnictwa”. – Jesse Helms, Senator Stanów Zjednoczonych w latach 1973-2003, 16.12.1987 (Congressional Record, Vol. 133, p. S18146.)

„Istnieje potrzeba Nowego Porządku Świata, ale ma ona inne cechy w różnych częściach świata. Nie powiodło się tym razem, ale dla mnie to jest zarysem tego, że w ciągu nadchodzących lat wreszcie się wyłoni.” – Henry Kissinger, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu USA, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), 18.01.2005, PBS.

„Nowy Porządek Świata zostanie wprowadzony…Końcowe uderzenie w narodową suwerenność, powodujące jej stopniową erozję, dokona znacznie więcej aniżeli tradycyjny atak frontalny.” – Rada Stosunków Zagranicznych, Foreign Affairs, 1974.

„Nie zamierzamy osiągnąć Nowego Porządku Świata bez płacenia za niego krwią i pieniędzmi.” – Rada Stosunków Zagranicznych, Foreign Affairs, 1975.

„Celem powinno być od nowa zdefiniowanie suwerenności w erze globalizacji, aby znaleźć równowagę pomiędzy światem w pełni suwerennych państw a jednego rządu światowego lub anarchii. ” – Richard N. Haass, Dyrektor Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), konsultant Sekretarza Stanu USA Colina Powella, Prezydenta USA George’a W. Busha i Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, „Sovereignty and globalisation”.

„Ameryka jest kontrolowana przez 300 rodzin, a Anglia kontrolowana przez 100 rodzin i te rodziny są ze sobą połączone poprzez małżeństwa, firmy, banki, nie wspominając o Czarnych Gwelfach, Masonerii, Najczcigodniejszym Zakonie Szpitala Św. Jana z Jerozolimy i tak dalej. Są to ludzie, którzy poprzez swoich surogatów znaleźli sposoby ochrony ogromnych transportów heroiny z Hong Kongu, Turcji, Iranu i Pakisanu oraz zapewnienia jej miejsca na rynku w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej w minimalnych kosztach prowadzenia działalności gospodarczej.” – John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, „Conspirator’s Hierarchy, Committee of 300”.

„Siedmiu mężczyzn na Wall Street kontroluje fundamentalny przemysł i zasoby gospodarcze Stanów Zjednoczonych. Ci ludzie sami odpowiadają przed obcym mocarstwem (Imperium Brytyjskim), który konsekwentnie starał się rozszerzyć swoją kontrolę nad młodą Republiką Stanów Zjednoczonych od samego początku. Ta moc była finansową potęgą Anglii, skoncentrowaną w londyńskim oddziale Domu Rothschildów. Stany Zjednoczone były we wszystkich aspektach rządzone z Anglii, i tak jest do dzisiaj.” – The American Magazine (magazyn prasowy wydawany m.in. przez Prezydenta USA Franklina D. Roosevelta), 1911.

„Komitet 300 od ponad 200 lat dyktuje amerykańską politykę zagraniczną i krajową (…) Komitet 300 jest tajnym stowarzyszeniem składającym się z nietykalnej klasy rządzącej, w której skład wchodzi królowa Wielkiej Brytanii, królowa Holandii, królowa Danii i rodziny królewskie Europy (…) Jej Królewska Mość [Królowa Anglii] stoi na czele wielkiej sieci korporacji które nie płacą podatków i nie odpowiadają przed nikim, finansują instytucje badawcze poprzez fundacje, których wspólne działania mają niemal całkowity wpływ na nasze życie codzienne. Te połączone instytucje i ich pracownicy stanowią wyższy, równoległy rząd, który kontroluje życie każdego Amerykanina, niezależnie od tego, czy zdaje sobie z tego sprawę czy nie. Scalone korporacje, firmy ubezpieczeniowe, banki, korporacje finansowe, ogromne spółki naftowe, gazety, czasopisma, radio i spółki telewizyjne tworzą rozległy aparat, który spoczywa na Stanach Zjednoczonych i na świecie. Nie ma polityka w Waszyngtonie, który nie jest wobec nich jakoś zobowiązany (…) handel narkotykami, a zwłaszcza handel bronią, jest wielkim biznesem i jest prowadzony od góry do dołu przez kilka nietykalnych rodzin świata, a każda z nich ma przynajmniej jednego członka zasiadającego w Komitecie 300 (…) To wszechmocna grupa ‚Olimpians’, której centrum jest finansowy dystrykt City of London panujący nad handlem kokainą, opium, farmacją, bankowością (…) Korporacje, banki i firmy ubezpieczeniowe Komitetu 300 działają pod wspólnym dowództwem, obejmując strategicznie wszystkie możliwe płaszczyzny, jest jedną zorganizowaną hierarchią władzy na świecie przewyższającą wszystkie rządy i indywidualności (…) Komitet 300 znajduje się pod kontrolą Brytyjskiej Monarchii, w tym przypadku, Elżbiety II (…) Komitet 300 jest pełen członków brytyjskiej arystokracji, która ma korporacyjne interesy i powiązania w każdym kraju na świecie, w tym ZSRR (…) Na grupę składają się największe międzynarodowe firmy zaangażowane w nakładające się i połączone obszary: ubezpieczenia, bankowość, nieruchomości, rozrywka, zaawansowana technologia, w tym cybernetyka i komunikacja elektroniczna (…) Bankowość jest niezwykle ważna, zwłaszcza w obszarach, w których banki działają jako izby rozliczeniowe i pralnie pieniędzy narkotykowych. Głównymi bankami są Bank Anglii, Bank Rezerw Federalnych, Bank Rozrachunków Międzynarodowych, Bank Światowy, Hongkong and Shanghai Bank i American Express. Każdy z tych banków kontroluje setki tysięcy dużych i małych banków z całego świata. Tysiące dużych i małych banków są siecią Komitetu 300 (…) Komitet 300…kontroluje większość banków inwestycyjnych, które obracają akcjami na Wall Street na rzecz inwestorów amerykańskich (…) Sieć banków Wall Street i domów maklerskich dba o rynek papierów wartościowych Komitetu (…) Nic nie dzieje się na Wall Street, co nie znajduje się pod kontrolą Banku Anglii, którego instrukcje są przekazywane poprzez Grupę Morgana, a następnie wprowadzane za pośrednictwem kluczowych domów maklerskich, których kadra kierownicza ostatecznie odpowiada za przeprowadzanie dyrektyw Komitetu (…) Poprzez ten mechanizm Komitet 300 zapewnia swoim członkom i ich korporacjom prowadzenie inwestycji na Wall Street.” – John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, „Conspirators Hierarchy, Committee of 300”.

„Rodzina Rothschild była głównym intrygantem w zainstalowaniu Banku Centralnego USA, będącego rażącym naruszeniem Konstytucji zakazującej istnienia takiej instytucji (…) W wyniku mistrzowskiego politycznego kuglarstwa, Rezerwa Federalna została utworzona w 1912 na mocy stworzonej do tego ustawy Kongresu. Tworząc ją jako będącą własnością banków prywatną korporację, Kongres oddał bankom pozycję jeszcze ważniejszą niż on sam wcześniej zajmował. Nawet dzisiaj nie jest powszechnie zrozumiałe, że Rezerwa Federalna jest prywatnym biznesem należącym do tych samych interesów, które nominalnie reguluje. Kontrola federalnego kredytu i systemu monetarnego USA jest wynikiem bogatego przepływu informacji poufnych wynikającego z tajnej kontroli…To nie jest powszechnie zrozumiałe, że każdy z tych organów został utworzony w otwartej opozycji do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, tym samym sygnalizując, że spisek nie musi być już dłużej trzymany w zatajeniu (…) Przemyt narkotyków ma znaczący wpływ na przemysł finansowy. Nielegalne zyski są skoncentrowane w czterach stanach: Texasie, Nowym Jorku, Florydzie i Kalifornii i czterech oddziałach Rezerwy Federalnej: Dallas, Nowego Jorku, Atlanty i San Francisno.” – John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, „Beyond The Conspiracy, Unmasking the Invisible World Government”.

„A więc kim są właściciele centralnych banków Rezerwy Federalnej? Nazwiska prawdziwych właścicieli 12 banków centralnych – bardzo dobrze ukrywana tajemnica – zostały w części ujawnione. Oto lista niektórych nazwisk: Rothschild Bank z Londynu, Warburg Bank z Hamburga, Rothschild Bank z Berlina, Lehman Brothers z Nowego Jorku, Kuhn Loeb Bank z Nowego Jorku, Israel Moses Seif Banks z Włoch, Goldman Sachs z Nowego Jorku, Warburg Bank z Amsterdamu, Chase Manhattan Bank z Nowego Jorku, Lazard Brothers Bank z Paryża. Wszyscy ci bankierzy są związani z londyńskimi domami bankowymi w całkowicie wolnym City, które ostatecznie kontroluje Rezerwa Federalna. Gdy Anglia przegrała Rewolucyjną Wojnę z Ameryką (nasi ojcowie walczyli z własnym rządem), lichwiarze planowali kontrolować nas przez przejęcie naszego systemu bankowego, drukowanie naszych pieniędzy i zadłużanie nas. Wymienione poniżej osoby były właścicielami banków, a zatem właścicielami akcji w Rezerwie Federalnej. Wymienione poniżej banki posiadają znaczącą kontrolę nad dystryktem Federal Reserve w Nowym Jorku, który z kolei kontroluje 11 innych dystryktów FED. Te banki także są częściowo w posiadaniu zagranicznych właścicieli i kontrolują FED District Bank Nowy Jork: First National Bank z Nowego Jorku, James Stillman; National City Bank, Nowy Jork, Mary W. Harnman; National Bank of Commerce, Nowy Jork, A.D. Juillard; Hanover National Bank, Nowy Jork, Jacob Schiff; Chase National Bank, Nowy Jork, Thomas F. Ryan, Paul Warburg, William Rockefeller, Levi P. Morton, M. T. Pyne, Geroge F. Baker, Percy Pyne, Pani G. F. St. George, J. W. Sterling, Katherine St. George, H. P. Davidson, J. P. Morgan (Equitable Life/Mutual Life), Edith Brevour i T. Baker.” – François Vincent de Siebenthal, zawodowy ekonomista, dyplomata, polityk i bankier szwajcarski z 30-letnim stażem, „Michael Journal”.

„Tym, co wielu polityków nazywa światowym rządem lub zachodem jest mafia, jak starożytna teokracja kontrolująca życie na Ziemi. Ich adresem jest Szwajcaria. Podczas gdy Europa była pogrążona w płomieniach II wojny światowej, jeżeli Hitler był taki mądry dlaczego nie zrabował szwajcarskich banków, władających złotem i bogactwem? Nie zrobił tego, ponieważ Szwajcaria była poza jego zasięgiem a działo się tak dlatego, że doskonale wiedział i zdawał sobie z tego sprawę, że jego mocodawcy urzędują właśnie tam. Jego zwycięski marsz na Europę był niczym innym jak przekazaniem mu militarnego potencjału tak żeby mógł napaść na ZSRR. Realizując tą samą globalizację prowadzi się rasę ludzką do światowego kryzysu, obejmującego dziedziny takie jak środowisko, ekonomia, kredytowo-finansową i militarną. Wszędzie gdzie się spojrzy widać kryzys, ze wszystkim jest problem (…) Globalna mafia jest właścicielem banków i korporacji, również tych znajdujących się w Szwajcarii. Te 350 klanów lub rodzin są właścicielami 50% światowego bogactwa. Znanymi nazwiskami są Rothschild, Morgan, Oppenheimer, Loeb, Kuhn i Abraham (…) Oszukują nas i dlatego żyjemy w takiej cywilizacji. Problemy dla tych globalistów pojawiły się dawno temu i według nich jednym z nich jest przeludnienie, gdzie świat może wyżywić najwięcej do 3 miliardów ludzi i jest to tzw. „Golden Billion”, według którego miliard ludzi może żyć w dostatku, a pozostałe pięć miliardów jest przeznaczone na stracenie, może umrzeć z głodu, choroby lub nałogu. Kolejnym według nich jest to, że świat został wyeksploatowany i reszta świata powinna zostać przejęta. Rosja ma wszystko, czego potrzebuje, ale kraje europejskie mają problem z gazem, ropą, srebrem, złotem, aluminium, drewnem itp. a mimo to Europa żyje znacznie lepiej niż Rosja i młodzież patrzy na te kraje jako wzór do naśladowania. Dzieje się tak dlatego, że zostały zrabowane a ludzie wcale nie zdają sobie z tego sprawy (…) Kolejnym problemem jest środowisko. Kiedy jeszcze byłem chłopcem mogłem pić wodę kranową bez problemów, jednak teraz ludzie tego nie robią gdyż woda stała się towarem (…) Przez pryzmat tych problemów trzeba patrzeć na to, co się dzieje z naszą ojczyzną.” [

, niewolniczej pracy, broni, krwawych diamentów, złota, bankowości, ropy i ludobójstwa. Od samego początku raczkującej republiki amerykańskiej międzynarodowi gangsterzy ukradkiem przejmowali kontrolę nad bankami, kolejnictwem, przemysłem naftowym i kluczową infrastrukturą za pomocą labiryntu korporacji. W 19 i 20 wieku syndykat zabezpieczył prywatną własność kluczowej infrastruktury i światowych zasobów naturalnych poprzez kierownictwo wojen zarówno ukrytych jak i jawnych, obalania demokracji i obsadzania brutalnych dyktatorów. Finansowali Trockiego, Lenina, Hitlera, używając członków syndykatu z Systemu Rezerwy Federalnej, aby chronić „swoje” aktywa międzynarodowe (…) Hitler został uzbrojony i finansowany przez anglo-amerykańskie korporacje, które przewidziały pieniądze, ropę naftową, broń i gaz używane do ludobójstwa.” – Information Clearing House (pismo wydawane m.in. przez Sekretarza Skarbu w administracji Prezydenta USA Ronalda Reagana, Paula Craiga Roberts’a, twórcę reaganomiki – Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych w Waszyngtonie), „Restoring our Financial Sovereignty. A New Monetary System.”

„Prawda jest taka, że wielkie centra finansowe przejęły rząd już od czasów Andrewa Jacksona”. – Franklin Delano Roosevelt, Prezydent Stanów Zjednoczonych, 1933 (w korespondencji ze swoim doradcą E. Mandell-House’m).

„Mam największe doświadczenie w praniu pieniędzy terrorystów w śmiesznych źródłach City of London. Zarządzałem miliardami dla terrorystów. Moim największym klientem była terrorystyczna organizacja IRA i cieszę się, że mogę powiedzieć, że udało mi się wyprać dla nich ponad miliard funtów. Mam również rozległe powiązania z północno-afrykańskimi terrorystami ale to było bardziej obrzydliwe doświadczenie, nie chcę o tym mówić, jest to jeszcze nadal kwestia bezpieczeństwa narodowego. Pragnę dodać, że lepiej jeśli nikt nie wezwie policji inaczej od razu powiadomię Bank Anglii z racji tego, że upoważnił mnie do rozwiązywania tego typu problemów. ” – Lord James of Blackheath, przemówienie w Izbie Lordów, 01.11.2010.

Wyłania się z tego taki obraz: politykę zachodu dyktuje międzynarodowy system bankowy, którego celem jest Jeden Światowy Rząd o nazwie „Nowy Porządek Świata”, kierowany przez przemysł bankowy…Zastanówmy się przez chwilę. Nasi przodkowie wylewali krew, aby przyszłe pokolenia Polski żyły w suwerennym kraju…Czy na pewno chcielibyśmy czegoś takiego, co oferuje nam kompletnie centralnie planowany system gospodarczy niczym w systemie komunistycznym?

Partia Republikańska i Demokratyczna w USA – prawica i lewica – są różnymi kierunkami tej samej polityki, kontrolowanej przez Korporatokrację – międzynarodowy przemysł naftowy, farmaceutyczny, medialny i bankowy – skupioną w Radzie Stosunków Zagranicznych (CFR) i Królewskim Instytucie Spraw Międzynarodowych (Chatham House) – agenturze City of London, z odniesieniem do całej strefy G8.

Rząd amerykański pożycza pieniądze od prywatnych korporacji posługujących się nazwą „federalny” i drukujących nazwę „Stany Zjednoczone” na banknotach, a następnie musi je zwracać FED-owi, który jest własnością prywatnych bankierów. Pieniądze, które rząd zwraca tym prywatnym bankierom to pieniądze pochodzące z podatków. Rząd pracuje dla prywatnych banków, a te pracują dla swoich właścicieli – to są prawdziwi władcy.

Amerykański rząd w świetle prawa nie ma pieniędzy, ma je prywatny bank federalny, który utrzymuje całe państwo. To samo dotyczy wszystkich państw strefy G8 – rządzących światem – które mają prywatne banki centralne. Rządy G8 nie mają pieniędzy – mają je prywatne banki utrzymujące państwa G8, a zatem i cały świat, a więc sieć kilkunastu rodzin bankierów, które rządzą światem. Bank Centralny w rękach rodzin Goldman Sachs, Rockefeller, Lehman, Kuhn Loeb, Rothschild, Israel Moses Seif, Warburg, jest potężnym narzędziem tych rodzin do władania światową ekonomią. Zapomnij o facecie o nazwisku ‚Bill Gates’ – oni mu drukują dolary, tak samo jak Prezydentowi.

Najważniejsza funkcja rządowa, jaką jest kreowanie waluty dla całego narodu a nawet określanie jej wartości, a z której wypływa cała jego władza, spoczywa poza rolą rządu – znajduje się w rękach…PRYWATNYCH BANKIERÓW!

„Wolność demokracji nie jest bezpieczna, jeśli ludzie tolerują wzrost własności prywatnej do punktu, w którym staje się silniejsza od samego państwa demokratycznego. W istocie jest to Faszyzm – rząd będący własnością kontrolującej własności prywatnej…Dzisiejsza koncentracja nierównej władzy prywatnej rośnie.” Franklin Delano Roosevelt, Prezydent Stanów Zjednoczonych, na przemówieniu w Kongresie (29 kwietnia, 1938).

„Faszyzm prawidłowo powinien nazywać się korporacjonizm, ponieważ polega on na połączeniu władzy państwowej i korporacyjnej” Benito Mussolini.

Teraz ci ludzie bezczelnie wykorzystują swoje „uprawnienia”, mimo, że jest to w najoczywistszy sposób niekonstytucyjne!

Głównym problemem jest korporatokracja, a głównym jej elementem jest międzynarodowy kartel bankowy, ponieważ stanowi DNA całego społeczeństwa, jakim jest waluta. Współpracują razem w tym układzie wszystkie zachodnie tajne służby, administracje, oraz media, korporacje, mafia, militarny establishment, masoneria, politycy i wiele innych.  

Za: http://www.gazetawarszawska.com/94-demo-contents/nwo/1452-kazdy-kto-wierzy-w-autentycznosc-wyborow-demokratycznych-powinien-leczyc-sie-na-glowe

http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Globalny-spisek.htm

Data publikacji: 23.04.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *