Strona główna > Świat > Każde słowo związane z aborcją jest naładowane podtekstem. Henry Makow

Każde słowo związane z aborcją jest naładowane podtekstem. Henry Makow

Komentarz: Odwiedź i wspieraj: http://zycierodzina.pl/. Redakcja W-P.

Słowo „abort” znaczy przerwać coś przedwcześnie, zastopować, jak np: przerwanie misji specjalnej  z powodu jakiegoś problemu. Ale to NEUTRALNIE brzmiące słowo zupełnie nie przekazuje tego, co dzieje się z dzieckiem w łonie matki, gdy jest ono mordowane poprzez brutalne poćwiartowanie na części. To jest w końcu „WYBÓR” matki, więc jak śmiesz się temu sprzeciwiać?

a

Język jest potężną bronią dla tych wszystkich „SIŁ”, które chcą zmniejszyć populacje ludzkości.. Dlatego tez te „SIŁY” muszą być w posiadaniu i ciągłym „dozbrajaniu” środków masowego przekazu. Kto potrzebuje armii,  jeżeli „posiada słowa” i środki do ich transmisji ? Te masowe media nie mogą pozwolić, aby został użyty precyzyjny język. Temu też  ludzie pro-life (za życiem), nazywani są przez nie „anty-aborcjonistami”, i są przedstawiani jako „nietolerancyjni”, którzy są przeciwni „reprodukcyjnym prawom kobiet”, jak gdyby ktoś miał „prawo wyboru”, aby dosłownie zakończyć życie innej osoby (które, mówiąc praktycznie, odnosi się tylko do samoobrony przed, powiedzmy, zbirem włamującym się  do czyjegoś domu). Przede wszystkim to, na co masowe media nie chcą sobie pozwolić, to kwestionowanie pojęcia „wybór”/”choice”, czyli pozwolenie matce aby „WYBRAŁA”, że zgadza się na zabicie dziecka które rozwija się w niej.

Słowo „płód”, kojarzone z nic nieznaczącą zbitką tkanek, jest wymaganym słowem, używanym w miejsce „istota ludzka”. Jednakże dziecko, według lekarza z Płd. Texasu, Lawrenca Gelmana, rodzi się JUŻ w momencie poczęcia. Pomyśl o tym. Słowo „NARODZINY”, mówiąc dokładnie, znaczy, że coś najpierw powstaje, rodzi się. Ale my nazywamy poród, czyli wyjście  dziecka z łona matki, „narodzinami”. Bynajmniej. Opuszczenie macicy, czyli poród, jak powiedział dr Gelman, jest tylko „PRZEJŚCIEM Z JEDNEGO fizycznego miejsca DO DRUGIEGO”. Tak więc, pierwszym objawem ZAISTNIENIA jest – i tylko może być – MOMENT POCZĘCIA. I, jak emerytowany profesor z Notre Dame, Charles Rice, powiedział mi w naszej dyskusji, są ludzie, którzy najwyraźniej nie zdają sobie sprawy, że rosnąca osoba wewnątrz macicy jest potomkiem ludzkich rodziców. „Czy ci ludzie myślą, że to jest żyrafa lub pomarańcza?”, Rice wykrzyknął, podczas gdy razem zastanawialiśmy się nad niechęcią ludzi do uznania tych najbardziej podstawowych realiów. Ta ucieczka od rzeczywistości była  z pewnością widoczna w anty-Trumpowym, pro-aborcyjnym, odrealnionym Marszu Kobiet, 21 stycznia w Waszyngtonie, dzień po inauguracji Trumpa. One tam wyraźnie pokazały, że żaden mężczyzna (lub kobieta, która uważa, że kobiecość polega na urodzeniu dzieci i traktowaniu mężczyzny jako ważnego partnera), nie powinien im mówić, co maja robić z „ich” „ciałami”.

a

Co więcej, patrioci muszą zdać sobie sprawę też i z następującej rzeczy. Wielu z nich zamartwia się i ostrzega, że „pewnego dnia”, pod „koniec wprowadzania Nowego Światowego Porządku/New World Order”, my wszyscy możemy być pozabijani w obozach FEMA, z powodu  „przyjścia” światowej tyranii. Ale rzeczywisty świat tyranii, pracowicie wykręcający umysły kobiet za pomocą radykalnego feminizmu, JEST JUŻ rzeczywistym faktem – WŁAŚNIE TUTAJ I WŁAŚNIE TERAZ –  i używa kobiet, jako jednorazowej piechoty, aby uwolnić świat od około 60 milionów ludzi, w samych tylko Stanach Zjednoczonych,.. od czasu orzeczenia Najwyższego Sadu (zwanym Roe V. Wade) w 1973 roku. To była „przełomowa decyzja”, opisana w tych właśnie górnolotnych słowach przez „uzbrojone” masowe media, która zaawansowała „prawa reprodukcyjne” kobiet, poprzez „zalegalizowanie aborcji” – zakańczając w ten sposób głośno rozreklamowane, „prawo kobiet do wyboru.”

Sześćdziesiąt milionów, to około dwa razy tyle ludzi, co wynosi obecna populacja Kanady. To tak, jakby mieć  9/11  każdego dnia. Ale czy kraje oficjalnie księgują  „aborcję”,  jako główną przyczynę śmierci w oficjalnych statystykach? Oczywiście, że nie. (Czasami, w drodze wyjątku: gdy kobieta w ciąży umiera w wypadku samochodowym, policja rejestruje DWA zgony).

a

Państwa zatem POSTANOWIŁY, że dopóki osoba w łonie matki nie osiągnie pewnego stadium rozwoju, póty nie jest nazwana człowiekiem. Tak wiec nie ma nikogo, kto by umarł. Zatem, nikt nie umiera. I nawet gdy, wyjątkowo przerażająca, tzw.”partial-birth” (częściowe urodzenie) aborcja ma miejsce, nikt, kto ma imię, nie zmarł.

Każde zamordowane  dziecko jest dosłownie odpisane, jakby nigdy NIE ISTNIAŁO. W ten sposób możemy powiedzieć, że każde dziecko umiera dwa razy.

Szanowni państwo, Szatan tu pokazuje swą gębę, aby wszyscy ją widzieli … Jednak najbardziej przerażającym  aspektem tej sprawy jest to, że społeczeństwo jest zalane działalnością okultystyczną i kontrolą, w o WIELE  WIĘKSZYM STOPNIU niż  przeciętny człowiek sobie to wyobraża – która to działalność obejmuje rytualne ofiary ze zwierząt i ludzi – matkom zostały wyprane mózgi po to, aby brały udział w tych ofiarach. To ważne rozróżnienie ewidentnie uwidacznia szatańskość młynu aborcji. Jaka siła, oprócz siły samego Szatana, który za pośrednictwem swoich sługusów Illuminati, którzy zaśmiecają nasze polityczne, naukowe, medyczne i medialne instytucje, sieje takie spustoszenie w ludzkiej psychice, że samo poczęcie istot ludzkich jest przerywane dobrowolnie przez  matki?

Henry Makow

Tłumaczenie: Renata

Źródło:https://www.henrymakow.com/2017/02/the-loaded-language-of-abortion.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *