Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Kawa z nienarodzonych dzieci. Dobrze o tym wiedzieć …

Kawa z nienarodzonych dzieci. Dobrze o tym wiedzieć …

Od tłumacza: Zdiablenie ludzkości sięgnęło zenitu. Teraz wiemy, że słynna Neska i napoje Coca-Cola oraz Pepsi-Cola zawierają szczątki komórek dzieci, zabitych w czasie aborcji. A czy kawy innych takich znanych firm jak Jakobs Kronung, Tchibo czy Dallmayr… nie zawierają ich? Lub setki kolorowych napojów energetyzujących? I nikt o tym nie wie, a je i pije… Więc co robić? Kupować kawę ziarnistą i samemu mielić w młynku elektrycznym lub na korbkę? I pić tylko wodę mineralną, ewentualnie z kranu? Szczątki dzieci z aborcji zawierają wszystkie śmietanki ​do kawy, zupy błyskawiczne marki Maggi, kostki bulionowe, keczupy, sosy, przyprawy, makarony instant… To tylko niektóre, a inne produkty? A więc pijącym Neskę, Colę lub Pepsi nie można powiedzieć: „Smacznego”, bo sam spijasz te dodatki smakowe w dziesiątkach różnych napojów i spożywasz w zupach błyskawicznych, keczupach, przyprawach…  A.L.

Firma Nestle aktywnie współpracuje z firmą Senomix. Senomix (ang. – Senomyx) – to amerykańska firma biotechnologiczna, działająca na rzecz opracowywania dodatków  żywnościowych, które poprawiają smak i zapach żywności …

11- tygodniowe dziecko z aborcji

Celem firmy jest produkcja substancji, które sprawiłyby, że żywność byłaby „smaczniejsza”. Senomix opatentował specyficzny zapach, wykorzystując własny system czuciowy. Receptory te uzyskano wcześniej w hodowli komórek HEK293.

Co to jest HEK293? Zapyta większość ludzi.

HEK 293 (ang. Human Embryonic Kidney 293) – to linia komórkowa, uzyskana z embrionalnych nerek ludzkich. (Inf. z Wikipedii).

Widzimy więc, że firma „Senomix” jest sprzedawcą materiału aborcyjnego. I z tą firmą współpracuje Nestle oraz Pepsi CO. Giganci żywnościowi.

Informacja ta jest publicznie dostępna. Nawet jej nie ukrywają.

Produkty, wytwarzane przez Nestle:

-Gerber Products Company

-KitKat

-Maggi

-Nescafé

-Nescafé Dolce Gusto

-Nesquik

-Nestea

– japońska Ajinomoto Co., Inc.,

– szwajcarska Firmenich SA,

– amerykańska Solae (dział żywności DuPont ds. produkcji z GMO – soi),

– amerykańska Kraft Foods,

-Brytyjskie Cadbury Schweppes,

-Coca-Cola

Produkty te są bardzo popularne na rynku. Kupując ten produkt, jemy paskudztwo, w którym wykorzystuje nie tylko ogromną ilość chemii, ale także materiał, pochodzący z aborcji. Inteligentna, zdrowa osoba w życiu tego nie kupi.

Prawosławni aktywiści są przeciwko kanibalizmowi!

Napis na plakacie: NESTLE WYKORZYSTUJE W SWOJEJ PRODUKCJI NERKI DZIECI Z ABORCJI

Prawosławni pikietowali moskiewskie biuro Firmy Nestlé. Firma Nestlé współpracuje z Senomix, która w procesie produkcyjnym dla swoich partnerów – producentów produktów opracowuje środki aromatyzujące, uzyskane z niemowląt, zabitych podczas aborcji (HEK-293 – to linia komórkowa uzyskiwana z nerek ludzkich zarodków). W sumie Senomix opracowała ponad 800 000 smaków. Firma Senomix została zorganizowana w 1999 roku w Kalifornii przez Luberta Strauera, który posiada 113 patentów na aromatyzatory (zapachy), z których większość została opracowana na podstawie materiałów, pochodzących z ludzkich niemowląt z aborcji.

Produkty zawierające HEK-293:

• Wszystkie śmietanki ​do kawy

• Zupy błyskawiczne marki Maggi, kostki bulionowe, keczupy, sosy, przyprawy, makarony instant.

Do niedawna PepsiCo była partnerem firmy, zajmującej się eksperymentowaniem na ludziach. Większość konsumentów nie wie, że kupując i wykorzystując produkty Nestlé, spożywają dodatek, wytworzony z zarodków ludzkich. Przy tym corocznie z Rosji eksportowanych jest na Zachód ponad 500 000 zwłok rosyjskich dzieci z aborcji.

SZCZEPIONKI RÓWNIEŻ SĄ WYTWARZANE Z ZARODKÓW LUDZKICH.

Większość ludzi nie ma pojęcia o tym, że już ​​od dziesięcioleci przy produkcji szczepionek intensywnie wykorzystywane są kultury ludzkich komórek, pochodzące z tkanek ludzkich embrionów z aborcji.

Helen Ratajczak, w przeszłości naukowiec jednej z firm farmaceutycznych, wywołała ostatnio gorącą dyskusję wśród zwolenników różnych punktów widzenia na temat związku między autyzmem a szczepionkami, publikując swój obszerny przegląd publikacji naukowych, dotyczących autyzmu. Jej 79-stronicowy przegląd zawiera jeden szczegół, który z łatwością mógł pozostać niezauważonym.

Zaledwie pięć słów, które ujawniają jedną z najbardziej szokujących tajemnic Big Pharmy (Big Pharma – to termin, który w ostatnich latach wszedł bardzo mocno do leksykonu publikacji medialnych dla określania największych korporacji przemysłu farmaceutycznego  – uwaga tłumacza) na stronie 70: … „Wyhodowana w tkance ludzkiego zarodka.”

Nie dotykając na razie możliwych konsekwencji długotrwałego oddziaływania na zdrowie obcego DNA i nie przyjęcia stosowania tkanek zarodków z aborcji w związku z przekonaniami religijnymi, należy podkreślić, że ukrywanie tego faktu jest samo w sobie niemoralne. Firmy farmaceutyczne i osoby, wypracowujący zasady stosowania szczepionek nie mogą decydować o tym, czy przekazywać tę informację nam, czy też nie. Musimy ją mieć PRZED podjęciem decyzji o szczepieniu.

Według danych SCPI (Sound Choice Pharmaceutical Institute – niehandlowa organizacja badawcza, której celem jest informowanie opinii publicznej o powszechnym stosowaniu zarodków ludzkich z aborcji w przemyśle farmaceutycznym – uwaga tłumacza), w chwili obecnie dostępne są 24 szczepionki, do produkcji których wykorzystuje się komórki embrionów z aborcji i / lub zawierających DNA, białka i pozostałości komórek kultur komórkowych, pochodzących z ludzkich embrionów z aborcji.

Należą do nich 4 szczepionki do zapobiegania poliomyelitis (choroba Heinego – Medina), 6 – do zapobiegania wirusowemu zapaleniu wątroby typu A, 5 – ospy wietrznej i półpaśca, szczepionka przeciw wściekliźnie i 8 szczepionek, z których każda jest stosowana w celu zapobiegania odry, świnki i różyczki.

Narodowa sieć informacyjna o szczepieniach (National Network for Immunization Information, NNII) w artykule na swojej stronie internetowej opisuje przyczyny wykorzystywania komórek z ludzkich zarodków, a także historię ich wykorzystania w produkcji szczepionek.

W artykule w szczególności mówi się:

Produkcja medycznych preparatów farmakologicznych (na przykład, szczepionek, przeciwciał) jest znacznie bardziej skomplikowana niż leków chemicznych. Bakterie, które wchodzą w skład  szczepionek bakteryjnych można hodować na prostych podłożach laboratoryjnych. Do wytwarzania wirusów potrzebne są żywe komórki. Wirusy nie mogą się rozmnażać poza żywą tkanką. Potrzebują one żywego gospodarza, w którym się rozmnażają, takiego jak zarodek kurczaka lub kultury komórek tkanek zwierzęcych.

Z ważnych względów farmakologicznych i ze względu na bezpieczeństwo ludzi, wybór kultur komórkowych do produkcji współczesnych szczepionek jest bardzo ograniczony. Na przykład, wirus ospy wietrznej rośnie dobrze tylko na kulturach komórek ludzkich i słabo na kulturach komórek zwierzęcych większości innych gatunków. Ponadto komórki ludzkie są preferowane jeszcze dlatego, ponieważ komórki z narządów zwierzęcych mogą czasami zawierać wirusy niebezpieczne dla ludzi.

Napis: CHROŃ SWOJE DZIECI PRZED SZCZEPIONKAMI!

Prawdopodobnie jest to trudniejsze, ale całkiem realne jest przygotowanie szczepionki wirusowej bez użycia tkanek ludzkich lub zwierzęcych, co zostało potwierdzone na przykładzie szczepionki przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. W chwili obecnej do jej produkcji w USA wykorzystywane są komórki drożdży, a w przypadku niektórych innych szczepionek – zarodki kurze lub kultury komórek nerek małp.

Niedawne badania Agencji Ochrony Środowiska (Environmental Protection Agency – EPA) posłużyły za podstawę do powstania przypuszczenia o związku między nagłym wzrostem autyzmu w Ameryce a początkiem wykorzystywania ludzkich komórek płodowych w produkcji szczepionek (1988).

W związku z odkrytą zależnością pojawiło się pytanie, w jaki sposób DNA zarodków z aborcji  mogło być powodem lub przyczyniło się do rozwoju zaburzeń autystycznych u dzieci. Do tej pory nie zaproponowano żadnej teorii dla wytłumaczenia tego mechanizmu. Niemniej jednak w obliczu tak znacznej korelacji zjawisko to należy przynajmniej zbadać.

Ujawniona informacja o pochodzeniu wielu szczepionek z kultur komórek embrionalnych zaszokuje wielu ludzi, będących przeciwnikami aborcji. Przewiduję, że także wielu innych, protestujących przeciwko wykorzystywaniu embrionalnych tkanek, pochodzących z aborcji do celów naukowych, będzie zaszokowanych i oburzonych, gdy dowiedzą się, że ich dzieci otrzymały szczepionki zawierające DNA, białka lub szczątki komórkowe, pochodzące z ludzkich embrionów z aborcji. Biorąc pod uwagę, że około połowa populacji USA składa się z osób, którzy uważają siebie za Katolików i Ewangelistów, jest to duża grupa ludzi, która będzie uniknać szczepień z powodu zasad religijnych.

Praktyka wykorzystywania kultur komórkowych embrionów, pochodzących z aborcji, wykroczyła daleko poza produkcję szczepionek. Firmy biotechnologiczne stosują te kultury w swoich badaniach, których celem jest stworzenie szerokiej gamy nowych produktów – od mydła po kremy do skóry. Na przykład, firma kosmetyczna Neocutis Inc. potwierdziła, że ​​kluczowy składnik jej przeciwstarzeniowego kremu do pielęgnacji skóry, PCP (Processed Skin Cell Proteins –  przetworzone białka komórek skóry – uwaga tłumacza), uzyskano z tkanki zarodka z aborcji.

Wykorzystywanie tkanek embrionalnych do produkcji kremów przeciwzmarszczkowych jest niewątpliwie poza moralnymi i etycznymi granicami dla większości konsumentów, zwłaszcza gdy firmy, które je wytwarzają, ukrywają te informacje.

Komórki embrionów, pochodzących z aborcji, można również wykorzystać do opracowania wzmacniaczy smaku zup i napojów bezalkoholowych. Firmy takie jak PepsiCo, Kraft Foods i Nestle poinformowały, że współpracują z biotechnologiczną firmą Senomix, , która wykorzystuje ludzkie embrionalne komórki nerek w swoich badaniach, których celem jest znalezienie smaków, przyjemnych dla receptorów smakowych. Firma PepsiCo w szczególności oświadczyła, że współpraca z firmą Senomix jest niezbędna do stworzenia niskokalorycznej smacznej żywności dla jej konsumentów. Czy naprawdę muszą oni używać ludzkich komórek zarodków, aby wyprodukować smaczną lemoniadę?

To zmusza do ​​zastanowienia się nad tym, ile firm, o których jeszcze nie wiemy, jest zaangażowanych w tego rodzaju praktyki. Jeżeli robili to ze szczepionkami, kosmetykami i jedzeniem, to co jeszcze mogli oni robić?

https://ecology.md/page/kofe-iz-ne-rodivshihsja-detej

Źródło:

ЭТО ЛУЧШЕ ЗНАТЬ… Кофе из не родившихся детей

https://3rm.info/main/77349-jetoluchsheznatkofeiznerodivshihsjadetej.html

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

16.10.2019 r.

4 thoughts on “Kawa z nienarodzonych dzieci. Dobrze o tym wiedzieć …

  1. Odpowiadam na pytanie które jest na końcu. Korporacje chwalą się że obecnie trwają prace badawcze nad wszczepianiem „lekarstw” metodą CRISPR (czyli retrowirusami raka) do modyfikowanych owoców i warzyw. W jakim celu? Zacytuje wielką farmę: „W celu podawania leków w formie genetycznie modyfikowanych warzyw i owoców – zamiast w formie tradycyjnych tabletek czy zastrzyków.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.