Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Katolicy wyczekują nadejścia Antychrysta !!!

Katolicy wyczekują nadejścia Antychrysta !!!

Na jakiego Boga czekają katolicy? Katolicy oczekują nadejścia Antychrysta! W oparciu o dokumenty Kościoła Rzymsko-Katolickiego mówi o tym prawosławny teolog Alieksiej Iljicz Osipow z Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu.

Transkrypt video z wystąpieniem Alieksieja Iljicza Osipowa poniżej.

Zdumiewające jest to co się dzieje w Watykanie, właśnie teraz, w grudniu przeszłego roku (2016), jakieś kilka miesięcy temu, specjalnie utworzona komisja, przy Watykanie, Komisja ds. Stosunków Kościoła Katolickiego z Żydami, nawet nie z judejczykami (wyznawcami judaizmu), słyszycie?, to jest w ogóle szok, to znaczy z narodowością, której decyzję naturalnie zatwierdził papież, bo bez papieża nie ma żadnego znaczenia żadna decyzja, że, okazuje się, chrześcijanom nie rekomenduje się prowadzenia działalności misyjnej pośród żydów.

Jak to rozumieć? Papież Franciszek powiedział: „My wierzymy wspólnie z żydami w tego samego Boga”. To znaczy, zastanówcie się tylko, Chrystusa już nie ma, w jednego Boga to znaczy bez Chrystusa.

Dlaczego? Z bardzo prostego powodu. Dla żydów Jezus Chrystus z Ewangelii jest fałszywym Mesjaszem, to jasne. Oni mówią o tym otwarcie, a co więcej to mówią, że jeżeli Jezus przyjdzie jeszcze raz to oni znowu go zabiją. Fałszywy Mesjasz. Dla chrześcijan ten mesjasz na którego czeka judaizm to Antychryst. I nagle papież rzymski, który stoi na czele ponad miliarda chrześcijan, oświadcza: „My wspólnie z żydami wierzymy w jednego i tego samego Boga. Jakiego, w takim razie? Czy Jezus Chrystus to nie Bóg? Czy my się go wyrzekamy?

Czy wy zdajecie sobie sprawę z tego co się dzieje? Porażające rzeczy. Z Watykanem dzieje się coś niewiarygodnego! Jego poprzednicy oświadczyli, nie pamiętam który to, według mnie Jan Paweł II jako pierwszy w historii odwiedził rzymską synagogę, albo Jan XXIII, nieważne. Ale Jan Paweł II powiedział o tym w rzymskiej synagodze, zwracając się do żydów, powiedział „nasi starsi bracia”.

No, wydaje się, że judaizm jest, jeżeli brać pod uwagę Stary Testament, to naturalnie obowiązywał on do nadejścia Jezusa Chrystusa. Ale o czym tu jest mowa? Trzeba rozumieć, że starotestamentowa religia żyła cała, czym? Oczekiwaniem na Mesjasza, na Zbawiciela, Chrystusa. I wszyscy prorocy przepowiedzieli kto i kiedy nim będzie, i gdzie.To jest bardzo interesujące, dosłownie masa proroctw. Współczesny judaizm wypaczył całkowicie, z naszego punktu widzenia, wypaczył dosłownie te proroctwa.

Odnosząc się tylko do jednego, proroka Izajasza, gdzie napisano jest o dziewicy, która porodzi syna, to nawet to sfałszowali. Nagle, widzimy tutaj nagle, że starsi bracia, a brat to kim jest?, to ten, który zastępuje ojca, w czasie nieobecności ojca starszy brat go zastępuje.

Tak, my wspólnie z żydami wierzymy w jednego i tego samego Boga. Specjalnie utworzona komisja, jak widzicie, zabrania, tam napisano „nie zalecamy”, przecież to jasne. Dlaczego? W jednego i tego samego Boga. I okazuje się, że dla których Chrystus jest fałszywym mesjaszem, wierzą w tego Boga w którego wierzą chrześcijanie? To jest już, mówię wam, absolutna tragedia! Okazuje się, że chrześcijanie zaczynają wierzyć nie w Chrystusa ale w tegoż boga w którego wierzą żydzi, którzy odrzucają Chrystusa! Już nie będziemy mówić w jakiego boga wierzą współcześni żydzi. Ale najważniejsze jest to, że Chrystusa tam nie ma!

Teologia, zachodniochrześcijańska teologia, katolicka i protestancka, już ten termin zakorzeniony i twardy, przeciwko któremu niczego nigdzie nie zdołacie powiedzieć, ja bym nawet nie próbował wyrazić co to jest, JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWO!!! Jak to można rozumieć? Judeo, Chrystus już jest Mesjaszem, chrześcijaństwo. Żydowski mesjasz Antychryst!

I co to jest za judeochrześcijaństwo? Posłuchajcie, taka absolutnie podstawowa, dziecinna rzecz. Jak to jest? Stary Testament przecież akceptujemy? Jak? Jak akceptujemy? Poczytajcie Świętych Ojców. Nasze nabożeństwa i Liturgie przepełnione są starotestamentowymi tekstami, psalmami. One wszystkie są dopracowane i przemyślane w planie Pana Jezusa Chrystusa! 

Bóg. Cały Stary Testament ukierunkowany jest na nadejście Zbawiciela. I On przyszedł w Chrystusie. Bóg. A tam? Nie! Tam wszystkie te proroctwa, wszystkie te teksty są interpretowane w planie przyjścia moshiacha, to znaczy globalnego króla, który zapewni władzę żydom. Oto, jak się okazuje, z czym my się zderzamy. Ale judeochrześcijaństwo, wy nie zdołacie tego po prostu wyrazić.

A oto jeszcze jeden aspekt. Żydowska religia całkowicie jest wiarą materialistyczną. Materializm przecież tam dominuje. Nie na darmo Chrystus powiedział, że nie można służyć Bogu i Mamonie i wtedy Jego wyśmiano bo przecież Mamona jest bogiem. Dokonuje się katastroficzny zgon zachodniego chrześcijaństwa.

Dlaczego o tym mówię? No i Bóg z nimi, nie tak? Ale nie ma już teraz granic! Religijnych, ideowych pomiędzy Zachodem i Wschodem. Ich już nie ma! Nie ma, po prostu nie ma! Wszystko się przenika, wszędzie. Przenika, niestety, jak? Nie nasze chrześcijaństwo przenika do nich ale ich choroby przychodzą do nas. Choroby. Zdrowiem nie można nikogo zarazić, rozumiecie? To znane prawo biologiczne. Niemożliwością jest zdrowiem zarazić chorego! A za to chory zdrowego może zarażać bez przerwy! A liczne choroby są bardzo niebezpieczne. Oto w obliczu czego my stoimy!!!

Wolny przekład Tamara

Opublikowano 29.05.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.