Strona główna > NWO > Apokalipsa > ” Katolicki ” ksiądz usprawiedliwia pedofilię

” Katolicki ” ksiądz usprawiedliwia pedofilię

Balony próbne heretyków – modernistów. Włoski ksiądz, w programie na żywo, usprawiedliwił pedofilię!!!

aa

Włoski ksiądz Don Gino Flaim wystąpił w programie lokalnej telewizji z, naprawdę, szokującym oświadczeniem. Duchowny Kościoła Katolickiego w programie na żywo usprawiedliwił pedofilię wśród swoich kolegów.

Jak powiedział padre, niefortunne dzieci same prowokują księży do seksualnych zachowań ponieważ poszukują one sympatii i przywiązania, których nie doświadczyły one od rodziców.

– „Niestety, są dzieci, które poszukują przywiązania dlatego, że nie otrzymują go w domu i, następnie, jeżeli ją znajdują to ksiądz może je dać. Ja to rozumiem. Tak więc dzieci w każdym przypadku są odpowiedzialne za swoje czyny” – powiedział Gino Flaim.

Zresztą na tym rewelacje księdza nie skończyły się. Później on także spokojnie stwierdził, że „może zrozumieć pedofilię ale nigdy nie zrozumie choroby homoseksualizmu”. W związku z tym to, jak by nie było, odważne i szczere wystąpienie w programie na żywo kosztowało Gino Flaima stanowisko księdza ponieważ został on natychmiast zawieszony w obowiązkach duchownego.

Źródło: www.lifenews.ru/news/163512

Za:http://3rm.info/main/59498-probnye-kamushki-eretikov-modernistov-italyanskiy-svyaschennik-v-pryamom-efire-opravdal-pedofiliyu.html

Data publikacji: 9.10.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.