Strona główna > NWO > Apokalipsa > Kara śmierci za Biblię

Kara śmierci za Biblię

W Arabii Saudyjskiej Chrześcijańską literaturę zrównano z twardymi narkotykami.

a,a

Starsze i średnie pokolenie mieszkańców Rosji pamięta, że jeszcze całkiem niedawno, w latach 80-tych ubiegłego wieku, obywatelowi Związku Sowieckiego, pragnącemu przywieźć do kraju Biblię, łatwo za to było znaleźć się za kratami.

Książka, którą zawsze łatwo było znaleźć w nocnej szafce każdego europejskiego hotelu, przez sowieckie władze uważana była za kontrabandę i zagrożenie dla samej istoty ustroju. Czym ten zakaz się zakończył to dobrze wiemy, w 1991 roku Związek Sowiecki przestał istnieć.

W Arabii Saudyjskiej zdecydowano się pójść jeszcze dalej i temu, kto spróbuje przemycić Biblię albo inną literaturę religijną, grozi nie wyrok więzienia, jak to było w Sowietach, ale kara śmierci. Jak donosi „Syberyjska Gazeta Katolicka”, nowe prawo dotknęło jednocześnie przywozu jakichkolwiek nielegalnych narkotyków i wszystkich publikacji innej religii niż islam.

Oznacza to, że jeżeli jesteście dilerami narkotyków i przemyciliście do kraju partię heroiny albo wzięliście ze sobą w podróż Modlitewnik albo Psałterz, to oczekuje was w Arabii Saudyjskiej jeden los, śmierć. Rodzi się takie wrażenie, że prawnicy w tym kraju naczytali się Karola Marksa z łatwością przyswajając slogan używany przez różnej maści leninistów – „religia to opium dla ludu”.

Jak takie prawa są postrzegane przez ONZ, której członkiem jest Arabia Saudyjska, na razie nie wiadomo. Nie jest to wykluczone, że „obrońcy praw człowieka” skonstatują, że takie prawo jest zbyt nieznaczne aby rozpocząć przeciwko temu najbogatszemu krajowi jakiś proces. Przypomnijmy, że w Arabii Saudyjskiej wyznawanie jakiejkolwiek innej religii, oprócz islamu, jest już dawno zakazane.

Podstawą konstytucji tego kraju jest Koran a Kodeks Karny oparty jest na prawach szariatu. Kara śmierci jest tutaj okresowo stosowana i w stosunku do chrześcijan, najwidoczniej w celu „oczyszczenia” kraju z innych religii.

Za: http://3rm.info/religion/53707-smertnaya-kazn-za-bibliyu.html

Data publikacji: 28.12.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.