Strona główna > NWO > „Kanonizacja” głównego twórcy modernistycznego Neokościoła – nowej religii Novus Ordo, destruktora Mszy św. – Giovanni Montini’ego.

„Kanonizacja” głównego twórcy modernistycznego Neokościoła – nowej religii Novus Ordo, destruktora Mszy św. – Giovanni Montini’ego.

Jutro (14.10.2018), w dniu surrealistycznego wyniesienia Pawła VI, z jego pozorną kanonizacją, będę się modlił szczególnie za dusze wszystkich kapłanów prześladowanych przez Montini’ego i jego popleczników, pozbawionych parafii lub wypędzonych z klasztorów dla wierności Świętej Ofierze Mszy. Śmierć z powodu złamanego serca w związku z odrzuceniem Wiary katolickiej i zniesieniem Mszy Rzymskiej. Wstyd wszystkim, którzy go wywyższają, wstyd.

x. Ugo Carandino IMBC
Źródło: facebook.com
OD REDAKCJI TENETE TRADITIONES: Tak jak katolicy będą modlić się jutro za kapłanów prześladowanych przez Montiniego i jego bandę kościelnych oszustów, heretyków i masonów, tak pseudo-katolicy; tj. konserwatyści novus ordo, post-indultowcy, post-lefebryści z Neo-FSSPX jak też lefebryści z ruchu  R & R (uznający ale stawiający opór), słowem wszyscy którzy uznają pana Bergoglio za Papieża a sektę Novus Ordo za Kościół katolicki, od jutra powinni, zgodnie z Wiarą katolicką (wg. której kanonizacje dokonane przez Papieża są NIEOMYLNE, niezależnie od sposobu ich dokonania, który Papież może zmienić), którą rzekomo wyznają i której bronią, a także z logiką i zdrowym rozsądkiem, modlić się od jutra do „Św. Pawła VI, Papieża” (patrona rewolucji liturgicznej i niszczenia Kościoła). A więc, w kościołach w których sprawowana jest tzw. „Msza indultowa”, oraz we wszystkich kaplicach FSSPX powinno zabrzmieć jutro chóralne :
 
Sancte Paule VI, Gloriose Patrone – Ora pro nobis!
Za: http://tenetetraditiones.blogspot.com/2018/10/juz-jutro-kanonizacja-gownego-tworcy.html
Data publikacji: 13.10.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.