Strona główna > Polska > Kanadyjski filozof stworzył NIESAMOWITY dokument o Polsce: “Coś we mnie pękło”

Kanadyjski filozof stworzył NIESAMOWITY dokument o Polsce: “Coś we mnie pękło”

Stefan Molyneux to kanadyjski filozof i prezenter Freedom Radio. Wyruszył do Polski, żeby przekonać się czym jest fenomen Marszu Niepodległości. Nie spodziewał się tego co zobaczył.

Molyneux to obywatel Kanady urodzony w Irlandii, a wychowany w Londynie. Jest filozofem poruszającym tematy libertarianizmu, anarcho-kapitalizmu, multikulturalizmu, feminizmu i marksizmu kulturowego. Podczas kampanii prezydenckiej w USA wyrażał poparcie dla Donalda Trumpa, a CNN i POLITICO zaklasyfikowało go jako “skrajnie prawicowego publicystę”.

Jak sam o sobie mówi jest indywidualistą i egoistą, nie uznaje jakiegokolwiek kolektywizmu i jest krytyczny wobec wspólnotowości. Jednak podczas wyprawy do Polski i przeżyciach na Marszu Niepodległości jego poglądy zaczynają ewoluować.


Krzysztof Bosak ??

@krzysztofbosak

Dzięki niezwykle osobistemu filmowi Kanadyjczyka @StefanMolyneux od wczoraj patrioci z całego świata odkrywają wyjątkowość polskiego patriotyzmu, świadectwo świadomego, dumnego narodu, nieobecne na Zachodzie doświadczenie wspólnoty z Marszu Niepodległości.

Thank you Stefan!

Ludzie o tym mówią: 36

Zobaczcie niezwykły dokument Stefana Molyneux “Marsz na Stulecie Niepodległości: Filozof w Polsce” z polskimi napisami.

Za: https://medianarodowe.com/kanadyjski-filozof-stworzyl-niesamowity-dokument-o-polsce-cos-we-mnie-peklo/

Data publikacji: 17.12.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *