Strona główna > NWO > Apokalipsa > Kanada – Sodomski faszyzm zaczyna kąsać

Kanada – Sodomski faszyzm zaczyna kąsać

Sodomski faszyzm – W Kanadzie rozpoczęto prześladowania tych, którzy nie wierzą w trzecią płeć.

KANADA SODOMA

Dnia 20 listopada 2017 roku amerykańska gazeta LifeSiteNews.com poinformowała, że w Kanadzie, na uniwerstytetach, za najmniejszą krytykę transgenderyzmu zaczęto już oskarżać studentów i wykładowców o „rozniecanie nienawiści”, karać grzywnami, grozić więzieniem i przymusową „gayowską reedukacją”.

O kolejnym skandalu opowiedzieli tradycyjni studenci: teraz rozmawiać wolno tylko o zboczeniach a tradycyjne stosunki są taboo, „zabronione” jest nawet wspominanie o nich. W stosunku do każdego niegeyowskiego punktu widzenia odnoszą się teraz jak „do terrorystycznego poglądu” i mającego znamiona zamachu zagrażającego „homo-dyktaturze”.

Rzecz w tym, że w czerwcu 2017 roku w Kanadzie została przyjęta specjalna ustawa „Bill C-16”, która wprowadziła „genderowe samookreślenie” i „genderową tożsamość” do kanadyjskiego Kodeksu Praw Człowieka i do kanadyjskiego Kodeksu Karnego.

Na podstawie tej ustawy, która zaczęła już obowiązywać w Kanadzie, odtąd nawet „najmniejsza krytyka teorii genderowej” jest już karalnym przestępstwem, karanym grzywną lub więzieniem. Stwierdzenia jakiegokolwiek obywatela Kanady w rodzaju: „gendery nie istnieją”, „gender to kłamstwo” albo „genderyzm to fałszywa teoria” będą srogo i pod każdym względem karane na podstawie ustawy „Bill C-16”.

Wszystkich krytyków genderowej teorii oficjalnie powiadomiono z ekranów kanadyjskich telewizorów, że zgodnie z kanadyjską ustawą „Bill C-16”, osoby negujące teorię genderową mogą być DZISIAJ oskarżone o przestępstwo na tle nienawiści, mogą otrzymać grzywnę, mogą zostać zamknięte w więzieniu a także będą musiały przejść specjalnie opracowaną „gayowską reedukację”.

—————————————————————————————————————————–

W Kanadzie studenci, którzy zaryzykowali „negację” trzeciej płci, są prześladowani przez profesorów, a takiego, który nie zwróci się do studenta przez „ono”, zwolnią za nieprawomyślność.

Najnowsze info: Dnia 20 listopada 2017 roku kanadyjskie i amerykańskie media doniosły o skandalu na kanadyjskim unwersytecie, Waterloo’s Wilfrid Laurier University, na którym studentka ośmieliła się wyrazić alternatywny (nie sodomski) punkt widzenia w kwestii małżeństwa i „trzeciej płci”. Media piszą, że dzisiaj w Kanadzie każdego studenta albo „belfra” praktycznie „ukrzyżują” (grills) dlatego, że według kanadyjskiej ustawy „Bill C-16”, która właśnie zaczęła obowiązywać, każda krytyka homoseksualizmu jest teraz karalna grzywną, więzieniem, zwolnieniem (wydaleniem) a nawet przymusową „gay-reedukacją”, jako przestępstwo z Kodeksu Karnego Kanady. Wykładowca, który odmówił nazywania nietradycyjnego studenta zaimkiem „ono”, zostanie zwolniony z pracy. I czy to wszystko nie jest „gender-faszyzm”?

Źródło: https://www.lifesitenews.com/news/university-grills-grad-student-over-transphobic-thought-crimes
https://globalnews.ca/news/3868080/laurier-accused-of-censorship-after-ta-reprimanded-for-playing-gender-pronoun-debate-clip/

Za: http://3rm.info/main/69584-v-kanade-nachali-karat-vseh-kto-ne-verit-v-tretiy-pol.html

Publikacja: 21.11.2017

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *