Strona główna > Polska > Kampania prezydencka 2015 czy wojenka gangów?

Kampania prezydencka 2015 czy wojenka gangów?

Suwerenność finansowa? Rosnące bezrobocie i bieda? Niewypłacalność ZUS? Upadek państwa i depopulacja narodu? Nie, to nie są dobre tematy na polityczne kampanie.

Zresztą te obszary i tak są zastrzeżone dla ojców chrzestnych z Wall Street. Poza tym nikt już także nie uwierzy w ciągle te same i od 25 lat nie spełniane obietnice. Jak zatem prowadzić kampanię wyborczą, czym bałamucić coraz mniej licznych wyborców?

Dwa największe, walczące między sobą o władzę syjonistyczne gangi, PO i PiS, grupujące m.in. złodziei, paserów, a i zwykłych bandytów, zaczynają wyciągać na światło dzienne prawdziwe, rzeczowe argumenty – czyli to, co faktycznie im pozostaje. I tak w prezydenckiej kampanii 2015 sytuacja wymusiła w końcu na gangach złamanie swoich niepisanych zasad. Zaczęły publicznie prać własne brudy.

Pierwsza złamała gangsterski kodeks PO informując o złodziejskim procederze w SKOK-ach, które są powiązane z PiS. PiS odparował błyskawicznie: syn prezydenta IIIRP, niejakiego Bronisława K. i on sam również nie mają czystego konta w sprawie SKOK-ów.

Kolejny cios wyprowadzony przez PO był już mocniejszy: sąd skazał M.Kamińskiego (PiS), byłego szefa CBA na 2,5 roku więzienia za tzw. aferę gruntową. Ale proszę się nie niepokoić, M.Kamiński nie odsiedzi ani jednego dnia. Mimo wszystko PO i PiS to jedna, wielka syjonistyczna rodzina, która składa w ofierze swoich tylko w wyjątkowych sytuacjach. Poza tym jakby to wyglądało, gdyby M.Kamińskiego, jednego z byłych czołowych działaczy studenckiego NZS, a więc niejako kombatanta walk o III RP, walczącego w NZS ramię przy ramieniu z G.Schetyną (dziś PO) i K.Piekarską (dziś SLD), wsadzić do kozy?

a4

Ale powiedzmy sobie prawdę, ten cios PO zadała poniżej pasa. Przecież afera gruntowa nakręcona przez gang PiS była wymierzona przeciw wspólnemu wrogowi, A.Lepperowi, który naruszał interesy miejscowych gangów i ojców chrzestnych z Wall Street. I co ważne, J.Kaczyński na rodzinnym spotkaniu w Fundacji S.Batorego przyrzekł, że usunie A.Leppera z polityki (z sejmu IIIRP) i słowa dotrzymał.

a5

Czekamy teraz na kontrę PiS chyba, że ojcowie chrzestni z Wall Street nakażą przerwać bratobójczą walkę.

Tak się zastanawiam, czy wyborcy, którzy oglądali najważniejszych gangsterów gangów wspierających, z polecenia ojców chrzestnych z Wall Street, żydo-majdaniarską rebelię na Ukrainie mają, czy nie mają, wyrobionego zdania o całej tej syjonistycznej mafii?

Wracając do wojenki miejscowych gangów, aż by się marzyło, żeby jedni drugim przysłali w gazecie martwą rybę.

Dariusz Kosiur

Za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/31/kampania-prezydencka-2015-czy-wojenka-gangow/#more-2162

Data publikacji: 31.03.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *