Strona główna > Polska > Kalendarium wydarzeń na linii IIIRP – Izrael

Kalendarium wydarzeń na linii IIIRP – Izrael

Coś musi się szykować wobec Polski, co ma związek z Izraelem i Żydami, gdyż doznały przyspieszenia pewne wydarzenia w Polsce i wokół Polski.

Coś musi się szykować wobec Polski, co ma związek z Izraelem i Żydami, gdyż doznały przyspieszenia pewne wydarzenia w Polsce i wokół Polski.

– 11.12. 2017 roku został powołany rząd M.Morawieckiego, którego j.Kaczyńskiemu naraili J.Daniels(przyjaciel D.Trumpa od 2010 roku) i Fogelman (kolega szkolny Braci Kaczyńskich i operator wielu prywatyzacji w IIIRP)

– 12.12.2017 roku(dzień po powołaniu rządu M.Morawieckiego) w Senacie USA przyjęta zostaje ustawa S.447, która do Senatu USA wniesiona została 27.02.2017 roku(ponad miesiąc po objęciu urzędu prezydenta USA przez D.Trumpa)

– uchwalona zostaje USTAWA z dnia 26 stycznia 2018 r. o zmianie ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, która staje się pretekstem do rozpętania międzynarodowej nagonki na Polskę

– 27 stycznia 2018 roku, podczas uroczystości 73. rocznicy wyzwolenia obozu w Auschwitz-Birkenau, dochodzi do skandalu sprowokowanego wypowiedzą ambasador Izraela Anny Azari, która zaapelowała do polskiego rządu, by zmienił ustawę o Instytucie Pamięci Narodowej.

– 12 kwietnia 2018 roku do Polski przyjechali (z okazji Marszu Żywych) prezydent Izraela oraz szef Mosadu, szef agencji bezpieczeństwa Shin Bet i szef sztabu IDF sił zbrojnych Izraela.

– 24 kwietnia 2018 roku Izba Reprezentantów USA uchwala ustawę 447

– 9 maja 2018 roku prezydent D.Trump podpisuje ustawę 447 i tym sposobem staje się ona prawem w USA

– 27 maja 2018 roku do Polski(Kielce) przyjechało 120 najważniejszych izraelskich policjantów z okazji rocznicy „pogromu kieleckiego”, przypadającej…. na 4 lipca

– w maju 2018 roku rozgorzała batalia o Pomnik Katyński w Jersey City, po tym jak kilka tygodni wcześniej prasa lokalna podała, że burmistrz Jersey City Steve Fulop planuje przeniesienie go w inne miejsce.

Natąpił atak burmistrza na Marszałka Senatu S.Karczewskiego, który zarzucił marszałkowi Senatu antysemityzm i zaprzeczanie Holokaustowi.

– 3 czerwca 2018 roku rozpoczęły się się w niedzielę w Polsce i krajach bałtyckich, dowodzone przez USA manewry wojskowe NATO Saber Strike z udziałem około 18 tys. żołnierzy z 19 krajów, głównie państw członkowskich Sojuszu Północnoatlantyckiego.

Do tych ćwiczeń sił NATO, po raz pierwszy Izraelskie Siły Obronne oddelegowały kilkudziesięciu żołnierzy z Brygady Spadochronowej.

Nasuwa się pytanie o to, co jest przyczyną takiego ciągu wydarzeń na linii Poska-Izrael/diaspora żydowska?

Są podejrzenia, że może chodzić o zorganizowanie prowokacji(stąd ta nad aktywność służb mundurowych Izraela w Polsce) o charakterze antysemickim, która mogłaby posłużyć do oskarżenia Polaków i Polski w oczach swiata o agresywną antysemickość i być pretekstem do zewnętrznej interwencji w Polsce i załatwienia, z wykorzystaniem ACT 447, restytucji bezspadkowego mienia żydowskiego w Polsce.

Za: http://stan35.neon24.pl/post/144116,kalendarium-wydarzen-na-linii-iiirp-izrael

Data publikacji: 11.06.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 48 = 54