Strona główna > Polska > Kalendarium wydarzeń na linii IIIRP – Izrael

Kalendarium wydarzeń na linii IIIRP – Izrael


Coś musi się szykować wobec Polski, co ma związek z Izraelem i Żydami, gdyż doznały przyspieszenia pewne wydarzenia w Polsce i wokół Polski.

Coś musi się szykować wobec Polski, co ma związek z Izraelem i Żydami, gdyż doznały przyspieszenia pewne wydarzenia w Polsce i wokół Polski.

– 11.12. 2017 roku został powołany rząd M.Morawieckiego, którego j.Kaczyńskiemu naraili J.Daniels(przyjaciel D.Trumpa od 2010 roku) i Fogelman (kolega szkolny Braci Kaczyńskich i operator wielu prywatyzacji w IIIRP)

– 12.12.2017 roku(dzień po powołaniu rządu M.Morawieckiego) w Senacie USA przyjęta zostaje ustawa S.447, która do Senatu USA wniesiona została 27.02.2017 roku(ponad miesiąc po objęciu urzędu prezydenta USA przez D.Trumpa)

– uchwalona zostaje USTAWA z dnia 26 stycznia 2018 r. o zmianie ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, która staje się pretekstem do rozpętania międzynarodowej nagonki na Polskę

– 27 stycznia 2018 roku, podczas uroczystości 73. rocznicy wyzwolenia obozu w Auschwitz-Birkenau, dochodzi do skandalu sprowokowanego wypowiedzą ambasador Izraela Anny Azari, która zaapelowała do polskiego rządu, by zmienił ustawę o Instytucie Pamięci Narodowej.

– 12 kwietnia 2018 roku do Polski przyjechali (z okazji Marszu Żywych) prezydent Izraela oraz szef Mosadu, szef agencji bezpieczeństwa Shin Bet i szef sztabu IDF sił zbrojnych Izraela.

– 24 kwietnia 2018 roku Izba Reprezentantów USA uchwala ustawę 447

– 9 maja 2018 roku prezydent D.Trump podpisuje ustawę 447 i tym sposobem staje się ona prawem w USA

– 27 maja 2018 roku do Polski(Kielce) przyjechało 120 najważniejszych izraelskich policjantów z okazji rocznicy „pogromu kieleckiego”, przypadającej…. na 4 lipca

– w maju 2018 roku rozgorzała batalia o Pomnik Katyński w Jersey City, po tym jak kilka tygodni wcześniej prasa lokalna podała, że burmistrz Jersey City Steve Fulop planuje przeniesienie go w inne miejsce.

Natąpił atak burmistrza na Marszałka Senatu S.Karczewskiego, który zarzucił marszałkowi Senatu antysemityzm i zaprzeczanie Holokaustowi.

– 3 czerwca 2018 roku rozpoczęły się się w niedzielę w Polsce i krajach bałtyckich, dowodzone przez USA manewry wojskowe NATO Saber Strike z udziałem około 18 tys. żołnierzy z 19 krajów, głównie państw członkowskich Sojuszu Północnoatlantyckiego.

Do tych ćwiczeń sił NATO, po raz pierwszy Izraelskie Siły Obronne oddelegowały kilkudziesięciu żołnierzy z Brygady Spadochronowej.

Nasuwa się pytanie o to, co jest przyczyną takiego ciągu wydarzeń na linii Poska-Izrael/diaspora żydowska?

Są podejrzenia, że może chodzić o zorganizowanie prowokacji(stąd ta nad aktywność służb mundurowych Izraela w Polsce) o charakterze antysemickim, która mogłaby posłużyć do oskarżenia Polaków i Polski w oczach swiata o agresywną antysemickość i być pretekstem do zewnętrznej interwencji w Polsce i załatwienia, z wykorzystaniem ACT 447, restytucji bezspadkowego mienia żydowskiego w Polsce.

Za: http://stan35.neon24.pl/post/144116,kalendarium-wydarzen-na-linii-iiirp-izrael

Data publikacji: 11.06.2018


11 thoughts on “Kalendarium wydarzeń na linii IIIRP – Izrael

 1. Polska bedzie ukarana za oddawanie holdow i lojalnosci watykanskiej sekcie 2, a zwlaszcza jej ‚swietemu’ , apostacie, heretykowi, Janowi Pawlowi 2, czlowiekowi , ktory postanowienia demonicznego soboru Watykan- 2 wprowadzal bardzo skutecznie w zycie przez dlugie lata swoejgo anty-paiezowania. Ale zaczadzeni wyznawcy owej sekty tego NADAL nie widze i nie zobacza.
  Kara bedzie straszna .

 2. „..Konwoje amerykańskiej armii widziane na drogach w całej Polsce..”
  „..Bardzo wiele osób, które zdecydowały się na wyjazd w tak zwany długi weekend, zostało zaskoczonych na drogach licznymi konwojami amerykańskiej armii. Oficjalnie to wojsko, które przyjechało na manewry NATO pod kryptonimem Saber Strike 18.
  Jednak ćwiczenia te odbywają się na Litwie, a US Army jeździ konwojami po całej Polsce. Czy to trening zdolności komunikacyjnych przed przygotowywaną wojną z Rosją?..”

  https://www.youtube.com/watch?v=GJsA82VUHR8

  1. Nie wiem co oni knują ale wojna z Rosją odpada. Rosję można kąsać regionalnymi konfliktami i posyłać nic nieznaczących tubylców na śmierć (Ukraina czy Polska świetnie się tu nadają), ale sami Amerykanie z Rosją w wojnę nie wejdą (raczej są tu do pilnowania żydowskich biznesów). Rosja to nie Irak, Libia czy Afganistan. Oni tam będą trawę jeść i bez butów chodzić, ale armię muszą mieć. Tam potrzeba poczucia mocarstwowości jest silniejsza niż przyziemne wygody. Współczesna Rosja to trup gospodarczy, duchowy, moralny i społeczny, ale mimo wszystko stan liczebny armii Federacji Rosyjskiej wynosi 1.9 mln żołnierzy i 2.5 mln w rezerwie do zmobilizowania od zaraz. Do tego trzeba dodać, że technologicznie przy nich nie istniejemy. System HAARP, broń hipersoniczna, bomby elektromagnetyczne mogące cofnąć nas do epoki średniowiecza bez jednego wystrzału z karabinu, bronie mikrofalowe:

   https://tylkonauka.pl/wiadomosc/rosja-opracowala-potezna-bron-mikrofalowa

   biologiczne, chemiczne, itd. itp., ale to pikuś przy współczesnych programach wojennych w kosmosie (satelity na orbicie jako bronie) na wypadek konfliktu.

   Zanim zostalibyśmy zadeptani przez azjatyckie hordy ich sołdatów, którzy po samogonie strzelaliby tu nawet do wiewiórek gdyby odważyły się zejść z drzewa, to ze środkowej Europy nie pozostałby kamień na kamieniu.

   Tylko wariat otworzyłby tę puszkę Pandory no ale w sumie, to jesteśmy przez wariatów rządzeni!

    1. Kremlowcy po Afganistanie nauczyli się walczyć z Ameryką (ten zainicjowany przez wywiad USA konflikt skończył się po 9 latach w 1989 r. i rzezią na ponad 2 mln ludzi). Dzisiaj kremlowcy odrobili lekcje, nie są już tak głupi i ich współczesne wojskowe interwencje, o ile na jakieś się zdobędą w obronie swych interesów, to robione są jak najmniejszym kosztem i aby nie odbiły się na stabilności gospodarczej reżimu. Gruzja, Ukraina, Syria, to minimum działania i maksimum korzyści w danej niesprzyjającej sytuacji. Teraz to raczej USA muszą uczyć się walczyć z Rosją, a nie odwrotnie. Tymczasem w Polsce podżegacze wojenni jak Macierewicz czy Kaczyński odeszli w niebyt, mamy za to atak Izraela na Polskę i coraz więcej jankesów w kraju, którzy uchwalają antypolskie ustawy. W polityce nic nie dzieje się z przypadku.

  1. Polskie owce , jak ofiary Breivika , skupiają się w stada i szukają wybawienia biegnąc do przebranego za policjanta mordercy . Nie są w stanie sądzić po uczynkach Kaczyńskiego , Jana Pawła II i pokłosia jego nauk ,ich oponenci walczą o „praworządność” , „standardy europejskie” . A żydzi spokojnie realizują ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej . Czeka nas coś gorszego od okupacji hitlerowskiej . Coz nie jesteśmy pierwszym , ani ostatnim narodem , który uległ zagładzie

 3. To jest czas, gdy Mosad i inne agendy JUDE przejmują POLIN! A w niedalekiej przyszłości może być tak:
  Z frontu walk w Polin: Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = ‚współ-‚, dominium = ‚panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!

 4. po co prowokacja na polskich oszolomow ? wystarczy ze zydzi przejma nieudolny rzad i wysla wojska polskie jak i mlodych oszolomow na wojne z Rosja … na czele rzadu moze stanac np Sakaszwili kto bedzie dochodzil ze taki czlowiek wyslal mlodych POlakow oszolomow na wojne?

 5. Żydzi mordują Palestyńczyków wraz z dziećmi więc dlaczego ktoś miałby się przejąć żydami zabitymi w wyniku prowokacji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *